• tovar som si objednal pred 10 dnami doteraz som ho nedostal

Reakcia obchodu Aktovky-kabelky

Dobrý den, velice nás mrzí vaše nespokojenost. Objednávka byla provedena 18. srpna a mi jsme jí předali dopravci 23.srpna. bohužel rychlost přepravy dopravce neurychlíme. O tom, že Vám zboží dopravce ještě nedoručil jsme se bohužel dozvěděli až z vašeho hodnocení, kdyby jste nás rovnou kontaktoval tak bychom záležitost dávno řešili a podali reklamaci a zaslali Vám nové zboží.

Tým aktovky-kabelky.cz

K Vašej zasielkovni v Bratislave na Tomašíkovej 30b, by mala byť aj mapka s presným označením toho vydajného miesta jediná chybička.

Dlha čakacia doba na odoslanie objednávky

• Spoľahlivý, rychly

Perfektný obchod , perfektný tovar. Odporučam

spokojná s obchodom

• objednala som 31.03.2017, dnes je 11.04.2017, tovar nikde. Este 6.4. sa vyhovarali, ze prepravca tovar vratil, nakolko bol poskodeny obal... Snad sa dockam....

• dostatočný výber
    • dodanie tovaru trvá príliš dlho, nekomunikuje v prípade problémov

nespokojnosť s dobou dodania (9 dní od objednávky); tovar kvalitný a v poriadku

Obchod mal v ponuke tovar, ktorý v skutočnosti nepredáva a nevie zohnať.Pripadá mi to zavádzajúce.

Reakcia obchodu Aktovky-kabelky

Dobrý den, bohužel zboží, které si paní vybrala jsme přestali vyrábět jednalo se o doprodej zboží. Měli jsme posledních pár kusů. Tento výrobek jsme nestihli z nabídky stáhnout. Za tuto nepříjemnost jsme se omluvili. Tým aktovky-kabelky

• Rychlost dodavky
    • Neviem

Super

• Dobrý výber tovaru

Spokojný

• rád by som videl orientačné rozmery

vynikajúci