• Výborná komunikacia

• rýchlosť, cena, kvalita, nové pneu s novým DOT

Objednaval som plechove disky podla znacky auta, typu auta a motorizacie. Po mesiaci ked som siel do pneu-servisu dat nahodit zimne gumi v servise prisli nato ze predne disky opieraju o brzdove strmene a autom sa neda ani pohnut. Kedze som nemal cas manzelka sla s autom priamo do predajcu reklamovat problem, tak pan predavac nanu vyskocil ze som musel nieco zle odkliknut, pretoze disky podla dakeho kodu boli na uplne ine auto ako mam. Musel by som byt retardovany aby som si nevsimol ze konfigurujem disky na inu znacku auta, potom este aj iny typ auta a nehovoriac o motorizacii ktore vam ani so znackou ani typom auta ktore mam ani neponukne. Pan sa vyhovoral na nejaky kod vo fakture ktoru mi oni poslali. Neviem ci tu fakturu im to spracovava nejako automaticky, alebo to robi clovek, ale bol tam vraj daky iny kod ktory si ako zakaznik nemam ako overit co znamena pre ake auto je to vhodne. Bud tam maju nieco zle nastavene, alebo urobil chybu predavac. Kedze som doma skusil na ich stranke opat nakonfigurovat moje auto, opat vyskocili tie iste disky ze su vhodne na moje auto. Tym som stratil cas, peniaze za benzin za zbytocnu cestu, peniaze v servise za opatovne zhadzovanie gum z diskov. Jedine plus beriem ze disky nakoniec zobrali, kedze vhodne na moje auto ani nemali, ze treba opatovne objednat. Nemam uz ani chut na ich stranke nakupovat, aby som nezazil dalsie dobrodruzstvo, aby mi neprislo zase nieco co nepotrebujem.

• Super

Super Rychle odporucam

Všetko prebehlo tak ako malo

OK!!!!

Môj tretí nákup, všetko OK

• Zaslali mi pneu vyrobenu v roku 2021

zrýchlenie dodané bez problémov

• všetko ok . . . ceny, rýchlosť dodania, komunikácia :-)

• Nové pneumatiky DOT 23

• Najlepsie ceny, tohto rocne pneu
    • nedodali do uvedeneho datumu

• Rychlost

Promptné vybavenie objednávky, pneumatiky s čerstvým DOT. Plná spokojnost.

• Dobrá cena

Dodané pneumatiky boli viac ako rok staré. Dokonca rôzne týždne výroby. Už na pohľad vyzerali staršie.

• Netransparentnost pri doručovaní
    • Dorucenie vraj do jedneho dna, pneu stali na depe tri dni a nikomu okrem mna to neprekazalo

Obchod som si vyberal kvoli pomeru cena/ vykon, ale nie furt, to co sa blisti, je zlato. Maximalne nezvladnuta preprava
    Na mob cislo v maily sa nebolo mozne dovolat

• Bezproblémové objednanie

• Dot na pneu 2022 aj po upozornení že mi ich nemajú posielať

Dot na pneu 2022aj po upozornení mi ich poslali a zabalené boli aby pri prevzatí kuriérom nebolo dot vidno