• Zatiaľ žiadne.
    • Doposiaľ tovar nedorazil a to už plynie druhý týždeň. Doposiaľ najhoršia skúsenosť s predajcom kníh cez internet.

Reakcia obchodu Ahakniha.sk

zákazník hodnotenie písal, aj keď už vedel, že tovar je na ceste k nemu :)
    Došlo k omeškaniu čo sme si telefonicky aj vysvetlili.
    Ľ.

Zatiaľ sa môžem vyjadriť len k tomu, že danú knihu ponúkajú na stránke (objednala som 3kusy) , napísali mi, že ju musia najskôr objednať u vydavateľa. Doteraz mi neprišla a nikto viac nereagoval. Odporúčanie rada opravím po doručení. Ale asi čakám márne.

ďakujem za vyjadrenie,
    dnes 10.12.2019 som až dostal informáciu od vydavateľa, že knihu nám nedodá...
    na každý mail - vždy odpovieme :)

• Inzertuju ze maju mnou objednanu knihu a pritom nemaju. Stacilo by im objednat z Ciech, kde ju maju.

Reakcia obchodu Ahakniha.sk

Pekný deň, dodacia lehota u tejto objednávky ešte neuplynula o čom zákazníčka vie. Ak knihy nedodáme v sľúbenom čase, bude kritika oprávnená. To že vieme zohnať staré knihy, neznamená,
    že rýchlosť dodania bude ako u čerstvo vydaných kníh :) .

Keď som si dovolila svoju objednávku v tomto obchode zrušiť, tak mi bolo arogantne odpísané, či robím prieskum pre iný e-shop ohľadne predaja kníh. Rozhodne sa tomuto e-shopu s knihami vyhnem.

Reakcia obchodu Ahakniha.sk

...otázka bola položená slušne a zrozumiteľne. Od zákazníčky to bola v priebehu týždňa druhá rovnaká objednávka, na rovnaké knihy. Kto nás pozná vie, že komunikovať musíme.

• zatial som ziadne nezistil
    • Tovar mi nebol doruceny, na moju spravu, ze kedy mi bude tovar doruceny vobec nereagovali

od 17.2. ked mi prisiel mail, ze tovar mi odoslu do dnesneho dna 10.3 nic, hoci som im poslal spravu

Reakcia obchodu Ahakniha.sk

ospravedlňujeme sa, kniha bola z výpredaja a už sa nám ju nepodarilo zabezpečiť, Vašu správu sme nedostali

• bez spatnej vazby.. neviem v akom stave je moja objednavka.. objednavala som 16.7.2015

Reakcia obchodu Ahakniha.sk

Ďakujem za názor. Žiaľ, niekedy naše správy skončia ako spam.

• nekomunikuje
    • neobchoduje

obchod je nespoľahlivý

• Neopodstatneny dlhý termín dodania aj ked deklaruju,že tovar je skladom.

Som sklamaný.

• po nepríjemnej skúsenosti výhody radšej ani nejdem hľadať
    • častejšia aktuatizácia www stránky. Uvedené nesprávne a zavádzajúce informácie.

K tejto veci sa radšej vyjadrovať nebudem.
    Nepotrebujem niekomu kaziť renomé.

• Zboží nebylo dodáno, nikdo nekomunikoval.
    • Pouze automatická odpověď systému.

• široký sortiment titulov
    • príliš dlhá dodacia lehota (celkový proces od objednania)

• kniha, ktorá bola na stránke a dala sa objednať nebola na predajni, čo je podľa mňa veľmi nepríjemné, hlavne ak už zákazník na ňu čaká.

• dlhá dodacia doba. Dobierka len 2. triedou.

• mali titul,ktory iny predajcovia neponukali
    • z vytvorenej objednavky sa neda vyradit nechceny titul:este pred odoslanim.

neodporucam