• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 1 mesiacom

Niekoľkokrát som nakupovala a vždy dodali rýchlo , pre mna top

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 1 mesiacom

• rýchle vybavenie objednávky, výborná komunikácia

rýchlosť a kvalita

Reakcia obchodu AD Sport.sk

mnohokrát ďakujeme za nákup aj pochvalnú recenziu.

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 2 mesiacmi

Bol to môj prvý nákup, ale bola som maximálne spokojná. S kvalitou tovaru aj rýchlym doručením.

Dobrý deň Nika,

mnohokrát Vám ďakujeme za Váš nákup, pevne dúfame, že sa budeme môcť tešiť na ďalši. Sme radi, že Vaša prvá skúsenosti bola pozitívna. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste.

Krásny deň.

• Rýchlosť
    • Nic

Ok

Reakcia obchodu AD Sport.sk

veľmi ďakujeme za nákup i recenziu.

• Kvalita tovaru
    • Expresne vybavenie objednavky a predanie dorucovatelom

Tovar je uzasny, presne taky aky som si predstavovala a expresne ho predali dorucovateli, aj ked som ho objednala pocas sviatkov tak uz 27.12 ho mala prepravna spolocnost. Skoda len tych opletaciek s dorucenim tovaru, osobne si uz 2krat rozmyslim ci budem nieco dorucovat cez SPS.

Milá Lenka,

ďakujeme mnohokrát za Vašu objednávku. Sme radi, že ste s tovarom aj našimi službami spokojná.

Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Krásny deň.

• Ochotný personál
    • Dobrá komunikácia

Reakcia obchodu AD Sport.sk

veľmi ďakujeme za nákup i recenziu. Vaša spokojnosť nás teší. Na zákazníckom servise a individuálnom prístupe k zákazníkom si veľmi zakladáme.

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

• rýchle dodanie

Reakcia obchodu AD Sport.sk

veľmi ďakujeme za nákup i recenziu.

bola som spokojná

Reakcia obchodu AD Sport.sk

mnohokrát ďakujeme za nákup i recenziu. Sme veľmi radi, že všetko prebehlo k Vašej spokojnosti.

Prajeme úspešný vstup do Nového roka.

výhodné ceny, doručenie včas

Reakcia obchodu AD Sport.sk

Prajeme úspešný vstup do Nového roka.

Fajn.

Vážený Ivan,

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 2 mesiacmi

• Na emaily odpovedaju v priebehu dna takze to je fajn
    • Maju na sklade celkom dost vyrobkov
    • Uvedene nizsie

Na webe boli na nefunkcne filtre na co som ich upozornila a aj ich opravili. Slubili ako kompenzaciu dorucenie cez UPS a poslali to postou a to bola katastrofa. Stratil sa kurier s balikom ale nastastie sa nasiel a v pondelok mi balik dorucil nejaky pan ze v zastupeni posty....a to nehovorim o druhom baliku ktory keby som si nezabezpecila priamo na centrale posty dorucenie tak balik nemam ani za tyzden doma. Riesila som to priamo v eshope takze urcite tu napisu reakciu v zmysle ze za to nemozu oni ale posta. Na stranke uvedene ze nad 80€ je dorucenie postovym kurierom zadarmo - nefungovalo to tak mi museli spracut objednavku nanovo Objednane v piatok hned uhradene kartou a z eshopu to odislo v utorok vecer. Keby nemam konexie na poste tak to dostanem v novom roku.

Vážený zákazníku,

za našu firmu uznávame, a ešte raz sa veľmi ospravedlňujeme, že ste v priebehu Vašich objednávok narazila na chyby, ktoré boli na našej strane, Vaše rozhorčenie úplne chápem. Každú vzniknutú komplikáciu sme sa snažili vykompenzovať ako už poštovným zadarmo či pripočítaním bonusu na Váš účet. Bohužiaľ tvrdenie, ktoré uvádzate vo svoji recenzii nie je pravdivé. My sme zásielku odovzdali dopravcovi 17.12.2018 ako som už spomenuli v emailovej komunikacii.

To že dopravca zásielku doručoval na slovenkú poštu až ďalší deň, to už bohužiaľ nie je naša chyba. Tak rovnako ako nie je naša chyba, že slovenský pošta nefunguje v súlade so svojimi obchodnými podmienkami, ich kuriéri, ktorí doručujú akomunikujú a postupujú spôsobom akým ste opísala. Naša chyba je len, že túto službu ponúkame, čo už nebudeme. Vy ste mali možnosť si zvoliť iného dopravcu.

Za celú našu firmu Vám veľmi ďakujeme za Vaše objednávky u nás aj akýkoľvek point k zlepšeniu či odhalenie chyby. Prajeme Vám príjemné Vianoce a úspešný Nový rok 2019.

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 2 mesiacmi

• Dlhé dodanie,informácie o dodaní nie sú prehladne

Reakcia obchodu AD Sport.sk

veľmi Vám ďakujeme za Vašu objednávku. Dovoľujem si reagovať na Vašú recenziu na portále Heureka.sk. Rada by som Vám objasnila priebeh doručenie Vašej zásielky.

Objednávka bola dňa 19.12.2018 odovzdaná prepravnej službe, predpokladaný termín doručenia 22.12.2018 ako sme uviedli v potvrdzujúcom emaile by teda bol dodržaný, bohužiaľ vplyvom predvianočného preplnenia kapacít zdržala doručenie zásielky Slovenská pošta až do 27.12.2018. Ide teda o chybu, ktorá nebola na našej strane. Spokojnosť a maximálny servis pre našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitý. Preto robíme všetko preto, aby zákazníci boli spokojní. S dopravcom už evidujeme bohužiaľ viac problému, preto sme sa rozhodli z dôvodu držania kvality služieb pre našich zákazníkov, spoluprácu s týmto dopravcom ukončiť.

Veľmi nás mrzí, že ste mali takto negatvnú skúsenosť, bohužiaľ ako som už uviedla vyššie, nebolo v našich silách ju akokoľvek zabrániť.

V prípade, že by Váš záujem o zboži pretrvával, kontaktujte nás. Veľmi radi Vám z vybavením objednávky pomôžeme.

Pevne dúfame, že vplyvom tejto skúsenosti na náš e-shop nezanevrite a my sa budeme môcť tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Prajeme príjemné strávené vianočné sviatky a všetko najlepšie v Novom roku.

Ok, odporúčam

• Zľavy
    • Dodanie
    • Poštovne

Vážená Sisa,

Vaša spokojnosť nás veľmi teší, ďakujeme Vám za nákup aj pochvalné slová.

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 3 mesiacmi

• Rychle dodanie, dobra informovanost mailom ohladom dodavky tovaru. Spokojnost aj s tovarom aj s obchodom.

Pekný deň Adriana,

Vaša spokojnosť nás veľmi teší, ďakujeme Vám za nákup aj pochvalné slová.

• kvalita

+Program odmeňovania

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 3 mesiacmi

Nakupovala som prvýkrát a som spokojná

• nakúpil v obchode AD Sport.sk pred 4 mesiacmi

Super, spokojnost! Velmi rychle dodanie.

Reakcia obchodu AD Sport.sk

vaša spokojnosť nás teší. Veľmi si zakladáme na tom, aby naši zákazníci dostali svoj tovar v čo najkratšom čase.