• Super tričko FC Barcelona

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Jofre1983, máme obrovskú radosť, že ste so super tričkom FC Barcelona taký spokojný! :))

• nákup z pohodlia domova a čas na rozhodnutie
    • o kúpe v bodoch nemám vedomosti
    • nie je možné výrobok ohmatať na kvalitu, čo je rizikom vo všetkých internetových nákupoch

na prvýkrát ešte neviem posúdiť - zatiaľ mi vyhovoval nákup z domu a tiež možnosť vidieť výrobok aj tomu pre koho ho kupujem

odporúčala by som aj známym - na prvýkrát som spokojná

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme za super hodnotenie, olipa :) Urobíme všetko preto, aby ste z ďalšieho nákupu boli ešte spokojnejšia :)

• spokojnosť s cenou, kvalitou aj veľkosť sedela

Ospravedlňujem sa za zápornú recenziu ohľadom nedodania tovaru, ale nesprávne som pochopil 10-dňovú lehotu./nemal som rátať víkendové dni.
    Oceňujem slušnú a prívetivú komunikáciu s pracovníčkami ActiveStyle.

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Veľmi pekne ďakujeme za opätovné hodnotenie :) Veríme, že sa do nášho obchodu ešte vrátite:)

• tovar som nedostal

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Zdravím. Prosím, ak Vám kuriér stále Vašu objednávku nedoručil, kontaktujte ma na [email protected] a celú situáciu za Vás rada preverím. Ďakujem.

• tovar nebol ako na obrázku!!

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Zdravím, Braňo. To nám je veľmi ľúto. Produkty u nás nie je problém vymeniť :) Skúste kontaktovať zákaznícke centrum. Naše operátorky Vám s výmenou produktu veľmi rady pomôžu :)

• nakup z domu
    • neviem

skvely

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Vďaka za skvelú recenziu, Lucia! :)

Velmi som spokojná.Tovar som zaslala naspat preto,lebo potrebujem o císlo vetsie tenisky.Tie anglické císla mne tak nevyhovovali.Nevedela som presne aku mám vybrat.Ale to je vsetko.

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme, Betka. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom a aj s výmenou spokojná :)

• nesedia veľkosti

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Zdravím, ezuzana. Veľkosti produktov, žiaľ, častokrát nevieme ovplyvniť, pretože samotná veľkostná tabuľka od výrobcu sa niekedy líši od reálnej veľkosti daného produktu. Je nám ľúto, že ste natrafili práve na taký produkt :(

• zla komunikácia, tovar ešte nedodaný a to už čakám tri týždne!!! ani to už nechcem kúpim radšej v obchode

určite neodporúčam, a neverte čo majú napísane na stránke o dodacích termínoch

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Zdravím, zmena. Je nám veľmi ľúto, ak ste mali zlú skúsenosť s nákupom u nás. Ak sa situácia nevyriešila, kontaktujte ma, prosím, na [email protected] . Veľmi rada celú situáciu pre Vás preverím a zistím, kde sa stala chyba. Ďakujem.

• najskôr objednávku príjmu a až potom zisťujú, či majú tovar skladom

Vôbec nie som spokojný s nákupom v tomto obchode. Takto e-shopy v tomto storočí určite nefungujú

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Dobrý deň, martinnn182. Sme voči našim zákazníkom stále korektní a ústretoví, práve preto objednávky nepotvrdzujeme bez toho, aby sme mali istotu, že produkt o ktorý majú záujem je k dispozícii. Našu stránku aktualizujeme každý deň a v málo prípadoch sa môže stať, že daný produkt je už vypredaný. Chceme, aby bol náš zákazník o všetkom informovaný. Je nám veľmi ľúto, že nákup u nás nesplnil Vaše očakávania :(

• Dôveryhodnosť,slušnosť,prompnosť

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme za hodnotenie, Ján G . Tešíme sa na Váš budúci nákup :)

cena za tovar bola iná a na cenovke tovaru,ktorý som si objednala bola cena o 3 Eurá menšia.
    Nejde mi o 3 Eurá ale o princíp.
    Ako to vyzerá? Chceli na mne zarobiť?
    Nevážia si zákazníka?
    A telefonny kontakt, ktorý majú uvedený na stránke bohužial nikto Vám to nezodvihne.
    Už nikdy si od nich tovar neobjednám.

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Dobrý deň pani Hariňová. Je nám veľmi ľúto Vašej negatívnej skúsenosti. Zákazníka si, naopak, veľmi vážime a z celej situácie sme už vyvodili dôsledky. V prípade, že by ste chceli dať nákupu u nás druhú šancu - čo by sme boli veľmi radi, kontaktujte ma, prosím, na [email protected] Rada by som Vám celú nepríjemnosť vykompenzovala a na Vašu objednávku osobne dozrela. Ďakujem.

• priaznive ceny
    • troska viac vytrenovat pracovnikom aby sa sustredili na predaj.....slaba ponuka produktov ktore mozu byt odoslane do 24 hod.
    • - objednala som si kufor ktory mi prisiel mierne poskodeny, zvrchu, ako keby na nom niekto sedel!

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Zdravím, Moon. Za poškodený kufor sa Vám hlboko ospravedlňujeme. K poškodeniu došlo s najväčšou pravdepodobnosťou zo strany kuriérskej spoločnosti. Ak by ste mali záujem o výmenu neváhajte, prosím, kontaktovať naše zákaznícke centrum. Ďakujem.

• Ustretova profi komunikacia
    • Velky vyber
    • Pohodlnost ohladne platobnych moznosti
    • Kvalitne produkty

Pravidelne u vas nakupujem a som nadmieru spokojna! Stretla som sa uz aj s vymenou, aj s vracanim penazi a vzdy to bolo vyriesene okamzite a velmi korektne! Zakaznicky servis je fantasticky a kvalita produktov spolu s cenami ešte lepšia! :) Odporúčam všetkými desiatimi!

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme za senzi recenziu! Radosť čítať :))

• rozne velkosti tovaru aj vacsie
    • ziadne

odporucam

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Máme veľkú radosť, že ste boli s nákupom spokojný :) Ďakujeme.

• Nákup z domova.
    • Dlhá doba dodania tovaru.

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Snažíme sa neustále pracovať na tom, aby sme skrátili dodaciu lehotu. Verím, že nabudúce budete 100% -ne spokojný :)

• Ziadne

Spokojna

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme za reakciu, erika :)

• Široká ponuka, dobré ceny
    • Trosku dlhšia čakacia doba