• Trochu chabo zabalené

Reakcia obchodu acara.sk

Ďakujeme za Vaše ohodnotenie našich cien. Ospravedlňujeme sa, pokiaľ objednávka nebola celkom dobre zabalená, na kvalitnom balení si zakladáme a snažíme sa zákazníkom poskytovať servis po všetkých smeroch. Ďakujeme za prejavenú dôveru pri nákupe! Tím ACARA

Reakcia obchodu acara.sk

Teší nás Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania. Ďakujeme Vám za nákup a zanechanú recenziu! Tím ACARA

Rýhle doručenie

Reakcia obchodu acara.sk

Veľmi ďakujeme za zanechané hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť s rýchlym vybavením Vašej objednávky. Tím ACARA

• Objednané jeden deň poobede, doručené druhý deň na obed. To je rýchlosť :)
    • Tovar bezchybnej kvality, precízne zabalený.

Reakcia obchodu acara.sk

Vážime si Vaše ohodnotenie našej rýchlosti, vysokej kvality produktov a ich balenia. Ďakujeme Vám za objednávku! Tím ACARA

prehľadné a rýchle jednanie a dodanie tovaru

Reakcia obchodu acara.sk

Sme radi za Vašu spokojnosť so službami nášho tímu a rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky. Veľmi ďakujeme za nákup a hodnotenie! Tím ACARA

• Rýchle dodanie, všetok tovar skladom

Reakcia obchodu acara.sk

Veľmi nás teší, že celý nákup prebehol k Vašej spokojnosti. Ďakujeme za prejavenú dôveru pri nákupe! Tím ACARA

• prehladne objednavanie
    • rychle dodanie

Reakcia obchodu acara.sk

Vážime si Vaše hodnotenie a spokojnosť s prehľadnosťou objednávania aj rýchlym dodaním. Ďakujeme! Tím ACARA

• Plech je príliš tenký, v popise som našiel, že lišty budú hrúbky 1mm a nie sú.
    • Rohová ukončovacia lišta, to je hotový šmejd. Čakal som solídne zabezpečenie proti prenikaniu vody a ona sa skladá a po zložení sú tam diery ako v ementálu. Bez tmelu je to nefunkčná vec. Som veľmi sklamaný a Vašu firmu určite neodporúčam ani nepriateľovi.

Reakcia obchodu acara.sk

Dobrý deň, nastalá situácia nás veľmi mrzí. Na našich stránkach je v popise u Vami zakúpeného produktu informácie o hrúbke materiálu 0,6 mm. Pokiaľ máte záujem o silnejšiu lištu, odporúčame objednať produkt AABACM, ktorý je zo silnejšieho materiálu. Čo sa týka rohových komponentov, odporúčame inštaláciu zveriť do rúk odbornej firmy, aby boli spoje správne prepojené a tiež použiť PU tmel, aby bol spoj vodotesný a správne sa prepojil. Budeme radi, ak nás v prípade akýchkoľvek otázok k Vašej objednávke, výmene tovaru alebo samotnej inštalácii budete kontaktovať na telefónnom čísle +420 232 000 888 alebo e-mailom [email protected], radi s Vami všetko preberieme. Ďakujeme Vám! Tím ACARA

Celkom fajn.

Ďakujeme Vám za nákup a zanechanú recenziu, tešíme sa nabudúce! Tím ACARA

ok.

Ďakujeme za Vašu objednávku a hodnotenie, teší nás Vaša spokojnosť! Tím ACARA

• Tovar bol dodaný na druhý deň po objednaní
    • Zodpovedal popisu na e-shope

Reakcia obchodu acara.sk

Sme radi za Vašu spokojnosť s rýchlosťou vybavenia objednávky a so zakúpenými produktmi. Ďakujeme za hodnotenie aj Váš nákup! Tím ACARA

• Dilatacná lišta aj v čiernej farbe, inde takú nemali.
    • Cena dopravy 1 lišty 24€!

Reakcia obchodu acara.sk

Veľmi ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho sortimentu. Cena dopravy sa odvíja od dodania produktov z našej výroby v Českej republike. Pri väčších objednávkach poskytujeme dopravu zadarmo, v prípade kusových zásielok posielaných kuriérom je však bohužiaľ čiastka vyššia. Pre prípadné budúce prekonzultovanie možností dopravy neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku na čísle +420 232 000 888 alebo na e-maile [email protected]. Tím ACARA

Široká ponuka tovaru ktorá na Slovensku chyba

Reakcia obchodu acara.sk

Teší nás Vaša spokojnosť so šírkou sortimentu, ktorý ponúkame našim zákazníkom. Ďakujeme za váš nákup a tešíme sa nabudúce! Tím ACARA

• Komunikácia a dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu acara.sk

Veľmi sa ospravedlňujeme za časové oneskorenie pri vybavovaní a doručovaní Vašej objednávky. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na čísle +420 232 000 888 alebo na e-maile [email protected], kde vám je náš tím k dispozícii. Tím ACARA

• Rýchle jednanie, dobrá cena, komunikácia, kvalitné balenie tovaru

Obchod jednoznačne odporúčam, dávam im 100 percent.

Reakcia obchodu acara.sk

Veľmi ďakujeme za hodnotenie a nákup. Ceníme si vaše odporúčanie ostatným. Tešíme sa na nabudúce! Tím ACARA

• prehladne stranky
    • siroky vyber
    • prijatelne ceny

Reakcia obchodu acara.sk

Veľmi si vážime vaše hodnotenie a ďakujeme za nákup u nás. Tím ACARA

• Dobrá komunikácia

Ceníme si vaše hodnotenie a ďakujeme za nákup. Tím ACARA

• rýchle a bezproblémové doručenie
    • Tovar bol poriadne zabelený

Teší nás vaša spokojnosť. Ďakujeme za hodnotenie a nákup. Tím ACARA

Veľmi ďakujeme za hodnotenie a nákup. Tím ACARA

• rýchlosť dodania
    • v ponuke aj neštandardné rozmery
    • cena dopravy

Sme radi za vašu spokojnosť. Ďakujeme za hodnotenie a nákup. Tím ACARA