• Dobrá kominkácia
    • Dobrá cena

Bol som spokojný.

• veľmi milá podpora
    • rýchlo doručené

Väčšinu života som učila na VŠ, dnes som na penzii a chcela som si kúpiť notebook, aby som v dnešnej dobe aj ja mohla komunikovať so svojimi blízkymi, hlavne vnúčatkami. V dnešnej dobe počítačov a elektronickej komunikácie som však stratena :( Chcela by som poďakovať, aspoň touto cestou, láskavému pánovi z e-shopu ABC:) zone, že mi pomohol, poradil s notebookom, aj s celou objednávkou.
    Ďakujem za úžasný prístup.

• Skvele ceny, profi servis a rychle dorucenie. Kupil som si TV 55’ Phillips od nich. Vyborna kvalita a pomer cena vykon. Mozem doporucit.

Večer som objednal a na druhý deň bola zásielka u mna doma. V rámci BA to doniesli osobne. Len tak ďalej.

• Najnižšia cena mnou hľadaného tovaru
    • Doprava zdarma a dobierka bez príplatku, navyše je možnosť si vybrať platbu kartou alebo v hotovosti už pri objednávke
    • Vcelku prehľadná stránka, kategorizovanie tovaru a jeho popis
    • Trochu by som ešte popracoval na drobných chybách v popise tovaru, napríklad pri HDD /Kapacita: 6000 GB (4 TB)/
    • Taktiež dostupnosť tovaru možno častejšie aktualizovať, prípadne pri tovare na sklade by bolo super mať uvedený počet /ale to nie je ani tak negatívum, skôr taký nápad, ktorý sa mi páči u eshopov ktoré to tak majú/

Po prvotnej zlej skúsenosti kedy tovar ktorý mal byť k dispozícii tak nebol mi ponúkli lákavú kompenzáciu a dostal som tak možnosť kúpiť drahší výrobok /ktorý bol skladom/ za cenu toho lacnejšieho /ktorý nebol skladom/. Za mňa príjemná prozákaznícka skúsenosť. Ďakujem /Upravená recenzia 31.03.2021/

Reakcia obchodu Abc:)zone

Vážený pán Anonymous,

Mrzí nás, že sme sklamali Vašu dôveru.
    Ubezpečujeme Vás, že podvodný e-shop určite nie sme. Samozrejme, Vaša negatívna skúsenosť nás veľmi mrzí a za vzniknuté komplikácie sa Vám úprimne ospravedlňujeme.
    Pre detailnejšie informácie Vás budeme kontaktovať priamo. Veríme, že budeme mať možnosť napraviť Vašu nespokojnosť.

S úctivým pozdravom,
    Team ABC Zone

Že 670€. Vám to už hrabe...

• Rýchle dodanie, vynikajúca komunikácia.
    • najlepšia cena