• Rýchlo, presne a za výhodnú cenu

Maximálna ochota a snaha vyhovieť mojej objednávke aj keď tovar nebol na sklade

Objednávka bola veľmi rýchlo vybavená.

• WC búdky pre mačky mi došli nepoškodené
    • Nevyzerali tak ako boli zobrazené na obrázku, ktorý z velkej časti ovplyvnil to či ich vôbec kúpim
    • Došli v dvoch rôznych farbách (čo by až tak nevadilo)
    • Prišli bez rúčiek na vrchnej časti striešky, jasne je tam výrez na ne, no v balíku neboli
    • Pri kontaktovaní predajcu s prosbou o zaslanie rúčiek dodatočne mi nikto ani len neodpovedal na maily.

neodporúčam.

• spoľahlivý predajca

Obchod ma výbornú stránku, veľký vyber, prijateľné ceny a veľmi rýchle dodanie tovaru, boli sme prekvapení

Rýchle doručenie tovaru.

• rýchle dodanie tovaru

Po uhradený platby doručené na druhý deň.

Kvalita, rýchle dodanie

• Stale objednavam z tohto obchodu a som maximalne spokojna, doručenie je vzdy rychle

• Rychle dodanie

Som spokojna a hlavne moj

• dobre ceny
    • mali na jednom mieste vsetko co som potreboval
    • na maily neodpovedaju

Po otvoreny zasielky za ktoru som zaplatil plnu cenu som zistil ze sa v dodavke nenachadza 1 polozka, ktoru ani v dodacom liste neodskrli ze mi ju poslali. Na maily na reklamaciu ci mi tento tovar este poslu neodpovedaju.

• Spokojnost, rychle dodanie

Spokojnost s nakupom

Tovar mi bol doručeno-nedoručený. Tovar bol zabalený v neúmerne veľkej krabici, tovar v nej nebol zabezpečený vystlaním proti pohybu. Krém alaptit zrejme prerazil nárazmi krabicu a tento nedorazil- zrejme vypadol. Krabica bola prelepená ešte inou páskou. Bandážové pásky nevypadli nakoľko boli objemné.

Veľmi rýchle dodanie objednaného tovaru. Ďakujeme !!!!

• rýchle doručenie

• Tovar nemali na sklade, dali hned vediet, kolko cca dni trva naskladnenie. I napriek tomu, tovar poslali naozaj rychlo.
    • Drevena budka pre zaja bola kvalitne zabalena, ale aj tak bola strecha prasknuta. Dufam, ze to nejaky cas vydrzi.

• Rýchla dodávka

Všetko bolo v poriadku, až na to, že mailom informácia o tom, že zásielka bola expedovaná, prišla 2 dní po dodávke. Vedela som si to ale pozrieť v objednávkach po prihlásení v e-shope. Nakupovala som 1. krát a s dodávkou som spokojná.

• Cena a rychle dodanie

Super nakup