• Žiadna
    • Podvodníci

Ak nechcete prísť o svoje peniaze, tak v tomto obchode ani nenakupujte. Respektíve sa o to nepokúšajte. Ja som svoje peniaze dostal až na základe súdneho rozhodnutia.

• Ceny
    • Komunikacia
    • Na stránke sa dajú objednať aj take knihy , ktoré sú už inde nedostupne
    • Vrátili mi peniaze do týždňa
    • Dlhšia dodacia lehota , musíte sa im ozvať vy , že ešte koľko máte čakať .

Bol som informovaný , že ťažko dostupná kniha mi príde neskôr . Objednávku mi rozdelili. viac krát som sa úspešne dovolal a bolo mi povedané , že zistia a zavolajú mi späť . Niekedy sa mi ozvali až na druhý deň , vraj tiež čakali na vyjadrenie . Z rozdelenej objednávky mi nevedeli zohnať jednu knihu , ale ďalšie už vypredané staré vydania mi zohnali !
    Objednávku som mal zaplatenú . Pri recenziách som bol zlaknuty , že mi peniaze nevrátia ... ale dorazili ... síce o týždeň , ale prišli .
    Je to s nimi trochu pomalšie , nemajú všetky knihy skladom , ale majú najlepšie ceny !

Reakcia obchodu ABC Knihy

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a prajeme pekný deň.

Neodporucam vobec tento Online shop, klamanie, zavadzanie, vyhovorky, Nemam ani knihu ani Peniaze
    22.11.2020 uhrada knihy
    Den nato telefonat ze kniha bude zaslana o tyzden neskor , vravim nevadi do Vianoc casu dost tak som suhlasil,
    15.12.2020 som telefonoval do ABC knihy kolega nebol v praci urcite mi zavolaju spat
    16.12.2020 som opat telefonoval do ABC knihy smutnym hlasom mi oznamili ze az po Vianociach hned prvy tyzden v januari, skoda vravim si chcel som knihu k Vianociam
    27.1.2021 telefonat do ABC knihy nikto nereagoval
    28.1.2021 opat nikto
    8.2.2021 telefonat z ABC knihy podla pani im system vyhodil nevybavenu zasielku oznamila mi ze mi posle mail na ekonomicke oddelenie ohladom storno
    Nikto nic neposlal
    11.2.2021 telefonat do ABC knihy pani mi dala mail kde som poslal detail uctu na zaslanie penazi spat
    Dnes t.j. 16.2.2021 nic
    Pozor na nich uz nikdy viacej

Reakcia obchodu ABC Knihy

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.
    Vzhľadom na vážnu pandemickú situáciu v okrese Nitra sme boli v karanténe nakazený a pracovali sme zo zamestnania od 11.1.2021 .
    Na tovar sme čakali od 11.1.2020 , avšak žiaľ dodávatelia boli na tom žiaľ rovnako a tiež pracovali v obmedzenom režime.
    Meškania s tovarom sme žiaľ nedokázali ovplyvniť a vieme pracovať vždy iba s informáciami a materiálmi, ktoré nám poskytnú.
    Doplňte nám číslo objednávky do recenzie , aby sme sa Vám vedeli konkrétne vyjadriť k danej situácie .
    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. V prípade , ak sa rozhodnete o nákup v našom eShope aj napriek negatívnej skúsenosti , radi by sme Vám poskytli špeciálnu zľavu na ďalší nákup.
    Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu.

• E-shop som kontaktovala telefonicky, nakoľko mali uvedenú knihu na externom sklade a chcela som vedieť kedy sa mi doručí. Telefonovala som s ochotnou pracovníčkou zákazníckej linky ,ktorá mi ihneď na počkanie zistila dostupnosť a vytvorila nám objednávku.
    • Kniha sa nám doručila tak, ako nám pracovníčka na zákazníckej linke povedala ( do 4 pracovných dní ) .
    • Kontaktovali ma, že moju objednávku zabalili a posielajú. Pýtali sa ma, či mi vyhovuje, že sa mi kniha doručí na druhý deň.

Reakcia obchodu ABC Knihy

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a prajeme pekný deň.

• Zavádzanie zákazníka

Určite neodporúčam. Kniha mala doraziť do 6 dní, samozrejme nedorazila ani do mesiaca a vysvitlo ze im ju stále dodávateľ nedodal, takže sme sa dohodli na vrátení peňazí ktoré dodnes nemám na účte a od dohody prešiel ďalší mesiac takže 2 mesiace mailová komunikácia a naťahovanie. Dokonca mi napísali ze peniaze zaslali ale nakoniec nastala vraj nejaká chyba a teda zašlú ale kedy to bude to stále neviem.. určite neodporúčam

Reakcia obchodu ABC Knihy

Dobrý deň, Vaša recenzia je anonymná , doplňte nám konkrétne číslo objednávky , aby sme sa Vám vedeli vyjadriť k vzniknutej situácii .Ďakujeme vopred za doplnenie Vašej recenzie a prajeme pekný deň!

• Komunikácia
    • Zavádzanie zakazníka
    • Prístup

Neodporucam knihkupectvo. Zakaznika zavadzaju ohladom objednavky, na maily reaguju az po mnohych urgenciach, k peniazom som sa dostala po mesiaci, avsak az po tom ako som sa zmienila, ze budem pravne postupovat. Ceny sice maju nizsie, no nedajte sa zlakat. Prevodom na ucet neodporucam!!! Velky pozor.

Reakcia obchodu ABC Knihy

• -po zrušení objednávky nevrátili už 5 mesiacov našu platbu, napriek mnohým urgenciám

Pri niekoľkých objednávkach v abcknihy bol tovar doručený k spokojnosti. Až raz tovar nevedeli dodať, napriek tomu že bol v eshope označený ako skladom, objednávku zrušili a peniaze nemáme už piaty mesiac. Náš telefón nedvíhajú, musíme ich meniť aby zdvihli, sľubujú prešetrenie a že sa ozvú, ale neozvali sa, na naše emaily neodpovedajú . Keďže nákup bol na firmu, podali sme žalobu na súd. Nefirmám v podobnom prípade doporučujeme podať elektronicky sťažnosť na Slovenskú obchodnú inšpekciu Nitra.

Dobry den ,

Nevieme sice o co sa jedna ale urcite budeme radi ked sa ako spolocnost identifikujete aby sme sa na danu vec mohli pozriet nakolko si ako firma zavazky na 110 percent plnime . Ubezpecujeme vas ze urcite nemame cas na to aby sme filtrovali telefonaty. Dakukeme vopred za odpoved

Abcknihy.sk

• Už 4 mesiace nám nevrátili peniaze zaplatené vopred bankovým prevodom ani nedodali objednaný tovar

Dopredu sme zaplatili bankovým prevodom za objednané knihy, ktoré všetky boli označené že sú skladom. Celú objednávku však nevedeli vybaviť, keďže na stránke zavádzali a skladom všetky knihy nemali a nevedeli už ani objednať. Tak sme sa dohodli na zrušení objednávky a vrátení platby. Po niekoľkých emailoch a telefonátoch však ani po 4 mesiacoch nemáme peniaze ani knihy. Už ani neodpovedajú na naše emaily, v telefóne sľubujú prešetrenie a že sa ozvú, ale neozývajú sa.

Rozhodne nedoporučujem obchod a už vôbec nie platbu vopred.

Dobry den,

Urcite budeme radi ked sa nam ozvete ci uz mailom alebo telefonicky aby sme danu vec mohli presetrit nakolko z daneho obdobia neevidujeme ziadnu nevybavenu zalezitost . Dakujeme voored za odpoved

Abcknihy.sk

Objednávku som urobila a zaplatila v decembri, 2 knihy mi prišli do Vianoc, 3. doteraz nie, a to je 15.3.2020. Ani kniha, ani peniaze, aj napriek niekoľkým mailom a telefonátom, a sľuboch na zákazníckej linke,že "ešte tento týždeň to máte doma!, "Dnes vám to posielame", čiže zatiaľ prázdne sľuby.... v živote by som už dopredu u nich nezaplatila žiadnu objednávku

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa ale nanestastie v dobe kedy sa mal knizka dotlacit prisla prva vlna pandemie ktora vydavatelstvo na 3 mesiace zavrela. Nastastie uz knizku mate doma , hadam aj precitanu.

Abcknihy.sk

• výborná komunikácia obchodu a rýchle dodanie

• Sortiment cena knihy a vybavenie objednávky

• Komunikacia
    • Ceny

Velmi mily oan na zakaznickej linke, ochotny poradit a pomoct

• Opletačky s vratenim penazi
    • Zla komunikacia
    • Klamanie a zavadzanie zakaznika
    • Nedodanie tovaru
    • Nedodrzanie zakonnej lehoty na vratenie penazi

Na objednavku mi po par dnoch odpisali, ze kniha, ktoru som si objednala, je vypredana, pricom este ani nevysla, ale ok. Na zrusenie objednavky mi odpisali, ze mi vratia peniaze do 14dni. Vratili? Kdeze. Vyvolavala som im, vypisovala, nedvihali, neodpisovali, menila som cisla. Dvakrat ma oklamali, ze peniaze poslali. Nakoniec som ich tolko bombardovala, ze mi ich po viac ako mesiaci predsa len vratili, pricom davno po zakonnej 14 dnovej lehote. Na facebookovej stranke, kde sa predavaju knihy, som nasla zopar rovnako oklamanych, jedna dokonca neobdrzala spat sumu viac ako 6mes. Nepochybujem, ze sa najdu aj dobre skusenosti s touto strankou, no ja to viackrat riskovat nebudem a od tejto udalosti si vsetko platim na dobierku. Absolutne neodporucam tento obchod.

• Dobry vyber titulov
    • Servis a komunikacia

5/2/20 som podala a zaplatila objednavku. Na druhy den mi bolo povedane ze jeden z titulov nieje dostupny a ci by som chcela iny titul alebo peniaze naspat. Ja som napisala ze knihu potrebujem dorucit do 22/2 lebo sa jedna o darcek a ci je dostatok casu na doobjednanie. Nedostala som odpoved 11dni az dokym som nenapisala dalsi email aby som vlastne zistila co sa z objednavkou deje. Dnes, 17/2/ mi bolo povedane ze to bude trvat 14 dni, nic viac nic menej. Cize mamina ma po darceku kedze uz je neskoro na objednanie niekde inde. Komunikacia a zakaznicky servis na nulovej urovni.

• - ziadna
    • Dodanie skoro 2.5mesiaca
    • Knihy nie su skladom
    • Zavadzaju v telefone ohladom dodania objednavky

V ziadnom pripade neodporucam toto knihkupectvo. Je to najhorsi obchod s akym som sa stretla. Pokial chcete na knihy cakat aj 2mesiace a neustale ich bombardovat telefonatmi a emailami, tak vrelo do toho. Na infolinke nikto nezdviha a ked aj zdvihne telefon tak absolutne nevie v akom stave je objednavka, ci uz ste cast knih obdrzali alebo nie. Nechapem, ako v roku 2020 moze este obchod s tak zlymi sluzbami fungovat!

• Objednané z domova, optimálny termín dodania, prijateľná cena.

Doporučujem tento spôsob kupovania literatúry.

• Promptne dodanie
    • Najlepšie ceny

V ABC knihy nakupujem pravidelne. Vždy mi bol tovar doručený úplne bez problémov. Obchod ma najlepšie ceny. Neviem si vynachváliť.

Dňa 19.12.2019 som ako darček k Vianociam kupovala 3 knihy, tesne pred nimi mi volali z kníhkupectva že jednu z kníh nemajú na sklade a že dodávateľ im ju naskladní až po Novom roku. Táto jedna kniha bola v !Zľave! ale nemali ju na sklade. Dohodli sme sa na tom, že teda počkám aj keď to mal byť Vianočný darček. Po Novom roku som im vyvolávala a keď som sa nakoniec 7. Januára dovolala, pani mi povedala že kniha mi príde na budúci týždeň a že mi ešte zavolá ohľadom knihy. Dnes je 15. Januára kniha stále neprišla a tak som tam zavolala s tým aby mi vrátili peniaze. Volať som musela ale z iného čísla pretože na to moje už nereagovali. Nechala som 6 zmeškaných hovorov. Podľa môjho názoru je kníhkupectvo nezodpovedné a nakupovala som tam určite naposledy. Je pre mňa nepredstaviteľné aby zákazník naháňal svoj vlastný tovar.

Pozitívna skúsenosť. Dobrá komunikácia a rýchle doručenie. + najlepšie ceny

• Obchodnik mi zavolal a ponukol mi iny sposob platby, super
    • Neda sa platit kartou