Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 2 týždňami

dlha dodacia lehota na Slovensko a aj vysoke dopravne

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 2 týždňami

• Rychlosť
  • nakúpil v obchode ab-com.sk pred 3 týždňami

• Bezproblémová komunikácia
    • Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode ab-com.sk pred 1 mesiacom

• Rýchla a bezproblémová dodávka tovaru.
  • nakúpil v obchode ab-com.sk pred 2 mesiacmi

poslali mi celkom iní tip než aký som si objednal a reklamácia je komplikovaná

Dobrý den,
    moc se omlouváme za chybu. Při objednávání z centrálního skladu se kolega překoukl o písmenko a poslal jiný typ.
    Ten správný je již na cestě.
    Je pravda že vyzvednutí původního typu mělo být svižnější. Již komunikujeme s dopravcem, aby splnil co nám slíbil.

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 3 mesiacmi

• spolahlivy
  • nakúpil v obchode ab-com.sk pred 3 mesiacmi

• rychle odoslanie produktu
    • znicoho nic bola navysena cena o 1 cent. Nik neinformoval preco
    • doprava trvala 3 dni

A potom mi pride este hodnotenie na produkt, ktory som si ani neobjednal..

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 5 mesiacmi

• Dodanie tovaru v predstihu
    • Dobre a bezpecne zabaleny tovar
  • nakúpil v obchode ab-com.sk pred 6 mesiacmi

zatiaľ to bol prvý nákup

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 6 mesiacmi

• včas dodaný
  • nakúpil v obchode ab-com.sk pred 7 mesiacmi

• vyborna komunikacia, rychle dorucenie

• Výhodné ceny
    • Široký sortiment
    • žiadne

Objednal som po prvý krát z tohto e-shopu a úplná spokojnosť.

• Tovar v poriadku
    • Veľmi dlhá čakacia lehota na dodanie. Hoc bol tovar skladom.

• spoľalivosť
    • profesionálny prístup k zakznikovi
    • istota dodania tovaru
    • žiadnu som nezistil

Som maximálne spokojný.
    Odporúčam využiť ponúkané služby.

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 8 mesiacmi

• Dlhý čas dodania 12 prac. dní aj napriek tomu, že eshop vykazoval všetky položky v skladových zásobách a tovar som uhradil dopredu
    • Platba: v predfaktúrach na slovensku uvádzate číslo účtu bez IBAN a SWIFT na účet banke v čechách, čo komplikuje uskutočnenie objednávky a zákazník si to musí doriešovať sám...
    • ...ak sa mu ovšem rozhodnete venovať, pretože neochota komunikácie je podobná posielaniu odkazov holubmi v 18stom storočí ?!
    • tovar ktorý zasielate sa nezhoduje s objednaným tovarom. V mojom prípade sa stalo, že tovar bol prebalený a ešte k tomu aj nekompletný. Zrejme Váš sklad funguje na princípe bitúngu.... ?
    • zatiaľ najhoršia skúsenosť - ale skúsenosť, akú som do teraz s nákupom zažil. A to obchodujem s číňanmi, angličanmi, amerikou či nemcami, kde mi tovar dokážu doručiť max. do troch/štyroch prac. dní a keď ho nemajú aspoň napíšu "sorry".

Donútili ste ma podeliť sa so svojimi skúsenosťami. Zvažoval som, že si prejdem Vaše "tradície" z roku 1992 s právnikom, ale usúdili sme spoločne, že sa sami takto odselektujete postupne z trhu...

Dobrý den,
    moc se omlouváme za potíže s vaší objednávkou, zkutečně nás to velice mrzí.
    Zdržení zde skutečně nastalo, čekali jsme na některé součásti déle než jsme měli od dodavatele slíbeno a tím se zdržela celá dodávka.
    Platební údaje pro Slovensko neobsahovali přímo v emailu SWIFT a IBAN kódy, ty byli až v příslušné proforma faktuře. Nyní jsme již doplnili.
    Ale především jsme měli chybu v napárování produktů a místo DIMM jsme opravdu poslali SO-DIMM verzi RAM. Nyní už také opraveno.
    A především gmail přesunoval Vaše emaily přímo do koše, takže jsme o potížích dozvěděli až z této recenze. Proč tak činil stále nemáme uspokojivě vysvětleno. To byl také důvod proč jsme nereagovali, o vašich e-mailech jsme zkrátka neměli ani tušení.
    Zde je vidět, že "když už se něco po ... kazí, tak všechno najednou."

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 8 mesiacmi

• Ústretový prístup. Čo sme dohodli, to splnili.
    • Rýchlosť dodania.
    • Tovar nemá český alebo slovenský manuál.

Spokojnosť s obchodom. Jediná nevýhoda že tovar nemá CZ SK manuál, ale to mi nevadí.
    Po výzve síce poslali niečo ako manuál, ale bola to brožúrka so základnými pojmamy a ovládaním kamery.
    Ale anglický manuál je, takže dá sa.

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 10 mesiacmi

• cena, ktorá sa však obratom po objednávke zvýšila o 20%?!?
    • chaos

Na základe predfaktúry bol tovar dopredu uhradený, napriek tomu pri prevzatí som bol nútený zaplatiť dobierku...teda dvakrát úhrada za ten istý tovar!!! Síce po konzultácii nám bola predúhrada vrátená, ale v normálne fungujúcom obchode sa také niečo nemôže stávať!

Dobrý den,
    omlouváme se za potíže s objednávkou. Patrně během přehazování jestli máme doručit na Slovensko, nebo do Čech a jestli s, nebo bez DPH což jsme spolu několikrát konzultovali jsme chybně nastavili způsob platby.
    Potíže nás mrzí, ale jak píšete chybná platba byla obratem vrácena na váš účet.

• nakúpil v obchode ab-com.sk pred 10 mesiacmi

dakujem za dorucenie tlaciarne na slovensko,