• diskrétnosť
    • zle graficke zobrazenie tovaru na webstránke

ok

• Velky vyber tovaru
    • Dlžka dodacej doby

Až na tu dlžku dodania všetko ok a aj tovar nebolo možne identifikovat podla krabice, to sa mi pačilo

• Neprišiel mi žiadny mail ,čo som objednal ,kolko kusov poprípade kolko budem platiť. Prišiel mi až mail kde bolo uvedené že tovar odovzdali kurierskej službe a do 48 hod mi bude doručený. Až vtedy som zistil že cena nesedí z tým čo som objednal,poslali mi namiesto jednej sady,sady dve. Nemal som možnosť to vystornovať nakolko objednávku už mal kurier. Tovar musím prebrať a potom nepotrebnú sadu- nakolko mám dve totožné -zaslať na vlastné náklady speť a potom čakať či mi aj peniaze vrátia.

Reakcia obchodu AAA erotic

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste spokojen s naší rychlostí dodání. Snažíme se naše služby neustále zlepšovat.

Potvrzení o odeslání objednávky posíláme automaticky všem zákazníkům. Je možné, že některý ze serverů byl přetížen, či např. potvrzení by mohlo spadnout do spamu nebo do nově vytvořené složky Hromadné, proto se doporučuje pro jistotu projít všechny své složky v počítači. Co se týče vrácení peněz, peníze Vám pošleme nazpět po obdržení zásilky. Dbáme na spokojenost zákazníka, a proto Vám budou peníze vráceny v co nejkratší lhůtě.

Přejeme Vám hezký den

Tým aaaerotic.sk

• rýchlosť dodávky
    • profesionálna komunikácia zákazníckeho servisu
    • dodávka tovaru bez poškodenia, kvalitne zabaleného

Najväčším nedostatkom nakupovania cez e-shopy býva spravidla komunikácia v prípade problémov s tovarom. Nanešťastie, bol to aj môj prípad - tovar, ktorý mi bol doručený, bol síce doručený v poriadku, ale po spustení mal technickú závadu. Komunikácie s e-shopom som sa síce po predchádzajúcich skúsenostiach dosť obával, ale spôsob, akým riešili moju reklamáciu bol úplne vzorový. Každý krok v rámci komunikácie bol výborne zvládnutý, rýchly, slušný a profesionálny. Napriek zasielaniu tovaru do ČR a komunikácie s českým zákazníckym servisom som sa od prvého e-mailu s reklamáciou dostal k vráteniu sumy na účet cca. za 10 dní. Výborná skúsenosť!

• dosť malý výber korzetov

je to dobré

• Vyber
    • Zla Kurierska sluzba SMS mi dosla ze balik pride od 9-11 a nic nakoniec dosiel o 21:10

toto je moj prvy nakup cez internetovy obchod. pre AAA som sa rozhodol na zaklade spokojnosti zakaznikov. vcelku som spokojny a urcite tu nakupim aj nabuduce. vrelo odporucam kazdemu.

• Diskrétnosť
    • Dostatok informácii o tovare
    • Kvalita tovaru
    • Rýchlosť doručenia zásielky

Odporúčam aj ostatným

• Sortiment. Ceny. Diskretne balenie.
    • ???

O.K.

• Rýchlosť

Bomba kvalita

• vsetko prehladne a pekne rozdelene v kategoriach, kde je uz lahsie hladanie
    • nemam ziadne vyhrady

pohodlny nakup
    diskretny balik

• porovnala som ceny v inych obchodoch a vas bol najlacnejsi
    • nenesla som ziadne

odporucam ,,skvele diskretne balenie ,,rychlo dorucene,,dakujem som spokojna

• kvalitný tovar, súkromie, diskrétnosť
    • zatiaľ som nenašla, bol to môj prvý nákup

spokojnosť

• diskretnost,prehladnost
    • ziadne

odporucam

• ?
    • ?

Už si tu neobjednam nič.

• vyhodne ceny, vela tovaru
    • neviem

odporucam