• Veľmi rýchle a ústretové vybavenie reklamácie.Bez problémov poslali novú časť výrobku.(pokazenú dobíjaciu batériu na ručnú pílku)

• Rýchlosť dodania, kvalita

Páči sa mi pohotová komunikácia, ak chcem niečo objednať a niečomu nerozumiem.

• Dobra a rychla komunikacia
    • Rychle vybavenie objednavky

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.a-mania.sk

• Som velmi spokojna lebo moj syn ma problem kupit si nieco pohodlne na seba a to sa tyka aj obuvi, ktoru si u vas zakupil.

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a hodnotenie. Vždy sa snažíme pre zákazníka urobiť maximum. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :-)

www.a-mania.sk

Vansky som si objednala pred 10 dnami stale mi neprišli zato čo som objednala z ineho obchodu hned pod 2 dnami my prišli

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

tenisky Vám nemohli přijít, když jste zadala datum vyřízení objednávky až od 20.3.2020 a navíc platbu příkazem. Vždy respektujeme přání zákazníka a pokud si nastaví pozdější dodání, tak to také dodržíme. A nezaplacené zboží opravdu neposíláme.

Hezký den Vám přeji,

www.a-mania.sk

Ďakujem za ochotu. Spravili ste všetko pre to, aby sa ku mne dostal tovar do sviatkov. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

www.a-mania.sk

• Všetky informácie o produkte, prehľadnosť, jednoduchosť objednávky.
    • Neoznámenie časovej výseče kedy bude tovar v avizovaný deň doručený. Oznámenie dátumu/dňa dodania zásielky prebehlo .

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite :-)

• Som spokojny kvalitov tovaru

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami spokojný. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

www.a-mania.sk

• Rýchlosť vybavenia objednávky.

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Sme radi, keď je náš zákazník spokojný. Veríme, že nás opäť čoskoro navštívite!

Maximálna spokojnosť

www.a-mania.sk

Tovar mi nebol do dnešného dňa doručený, a nemám žiadnu informáciu, či je to aktuálne.

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

moc se omlouváme za způsobené komplikace. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum a velice nás mrzí, že jste s našimi službami nebyla spokojená. Ještě jednou se omlouváme.

Hezký den přeji,

• Všetko prebehlo vporiadku

• Dlha dodacia doba

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

velmi nás mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Pokud zboží nemáme na skladě, při objednávce jste vždy upozorněn, jak dlouho nám toto zboží bude trvat objednat a doručit k Vám. U některých kousků oblečení i bot je delší objednací lhůta, jelikož zboží je dodáváno z centrálního skladu.

Hezký den přeji,

• cena produktu
    • standardna a rychla komunikacia
    • ziadna

www.a-mania.sk

Rýchla dodávka, pohotovosť, dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie a recenziu. Vždy sa snažíme pre zákazníka urobiť maximum. Veríme, že si u nás opäť čoskoro niečo pekné vyberiete :-)

• Super rýchle dodanie

Spoĺahlivy obchod. Super rýchly

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a hodnotenie. Vždy sa snažíme pre zákazníka urobiť maximum. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :-)

www.a-mania.sk

Objednala som si tovar, ktorý bol podľa stránky na sklade, dokonca všetky velkosti a po objednaní, približne po týždni mi napísali, že tovar uz nemajú na sklade, že mi nemôžu s objednávkou vyhovieť. Ja som chcela tovar, mali mi ho zabezpečiť! Alebo poriadne aktualizovať informácie na stránke!

Reakcia obchodu www.a-mania.sk

veľmi nás mrzí spôsobené problémy. Inzercia tovaru, ktoré sme už nemohli dodať, bola zrejme spôsobená synchronizáciou webových stránok, ktorá nejakú chvíľu trvá a v tom čase sa tam ešte objavuje tovar, ktorý už nie je k dispozícii. Ešte raz sa moc ospravedlňujeme.

Dobrá cena ,rýchle doručenie tovaru