• osobny odber v KE

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a sme radi, že oceňujete naše prívetivé ceny.

Dobry pristup, rychle dodanie/ urcite odporucam

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Rýchle dodanie patrí k našim top prioritám.

• Veľmi dobrá komunikácia s predajcom, tovar ma čakal pripravený v predajni v dohodnutom čase, +darček (malé svietidlo na kľúč)

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu Jozef. Zakladáme si na čo najlepšej komunikácii so zákazníkmi.

- nervózny majiteľ predajne

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu, ktorú určite posunieme aj na pána majiteľa. Budeme ale radi ak nás budete kontaktovať na [email protected] a opíšete nám Vašu skúsenosť, aby sme jej do budúcna vedeli predísť.

• rychle dodanie,spolahlivost
    • ziadna

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu dada. Na rýchlom dodaní si naozaj dávame záležať, aj preto máme všetky produkty na e-shope v našom vlastnom sklade.

vyhodne ceny, skvely sortiment, prehladny e-shop

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujem za Vašu recenziu a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Okrem oleja mi predávajúci poskytol aj poradenstvo a vybral vhodný filter. Cena aj rýchlosť doručenia.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za recenziu a vážime si, že si ceníte naše poradenstvo. Zakladáme si totiž na tom, aby náš personál vedel zákazníkom vždy čo najlepšie poradiť.

• Spokojnosť s nákupom

Reakcia obchodu 7tin.sk

Stanley ďakujeme Vám za spätnú väzbu k nákupu a teší nás Vaša spokojnosť.

• Vynikajúce ceny
    • Vynikajúca kvalita
    • Vynikajúca komunikácia
    • 100 %-ná spokojnosť :)

Reakcia obchodu 7tin.sk

Katarína ďakujeme za nákup prostredníctvom nášho obchodu a tešíme sa na ďalší. Priaznivá cena a kvalita ponúkaných produktov patria medzi naše top priority.

• Velmi rychle doručenie tovaru

Reakcia obchodu 7tin.sk

Vladimír ďakujeme za objednávku a teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Rýchle doručenie tovaru patrí k našim top prioritám a dokážeme ho zabezpečiť vďaka tomu, že tovar ktorý máme na e-shope máme naozaj priamo na našom sklade v Košiciach a nie u externých dodávateľov ako to býva zvykom u iných e-shopov.

• Kvalitné produkty za vynikajúcu cenu
    • Rýchla komunikácia s e-shopom

Na tomto e-shope nájdem všetko, čo potrebujem, môžem iba odporúčať. Doteraz vždy 100 %-ná spokojnosť.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za nákup Katka. Budeme radi ak sa na nás obrátite znova ak budete potrebovať niečo z nami ponúkaného sortimentu.

• všetko ok.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za nákup na našom e-shope a teší nás Vaša spokojnosť.

spoľahlivosť, dobrý tovar

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za Váš nákup a aj za recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť s obchodom :)...

• Seriózne jednanie

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme za Váš nákup u nás a tešíme sa kedy nás na predajni znova navštívite.

• Široký výber tovaru.
    • Vynikajúce ceny.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za nákup u nás Katarína a budeme radi, ak sa na nás v prípade potreby autodoplnkov obrátite znova :)...

Vsetko o.k.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš obchod a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Doručenie tovaru do 2 dní po úhrade, bez problémov.

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre náš obchod :)... Rýchle dodanie tovaru je jednou z našich top priorít.

• TOP ceny
    • TOP prístup
    • TOP TOP TOP ...

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujem, že ste sa pri nákupe rozhodli pre 7tin.sk a ešte viac náš teší Vaša spokojnosť s nákupom :)...

Reakcia obchodu 7tin.sk

Ďakujeme Vám za recenziu a sme radi, že ste sa pri nákupe produktov rozhodli pre náš e-shop.