• ceny
    • komunikácia
    • zatiaľ žiadne, počkám však, ako sa budú u nich riešiť prípadné reklamácie

Potreboval som tovar, našiel som najvýhodnejšiu cenu a tovar mi bol celkom rýchlo doručený. Takže zatiaľ spokojnosť.

• sortiment, ceny, komunikácia, rýchlosť dodania

Sice ziadna komunikacia, ziadne info ale tovar po vyzve za 6 dni dorazil

• Najlepšia cena aj s dovozom oproti konkurencii
    • Slabá komunikácia doručenia, iba SMS o odoslaní, žiadne oznámenie kedy bude zásielka doručená, žiadne sledovanie zásielky, GLS kuriér zavolal až keď bol na mieste, no nakoniec na druhý deň opakovane doručené.
    • Tovar (elektronika) len v pôvodnej krabici obalený v bublinkovej fólii. Krabica sem tam zdeformovaná tovar našťastie neporušený.

Drobné nákupy za super cenu môžu byť.

Najlepsia cena na nete
    Dorucenie na 2 pracovny den

• rýchla dodávka

• promptné riešenie objednávky

• Krabica došla obitá a dotrhaná. Bez poškodenia balíka ( museli ju tak už zabaliť) vyzeralo to hrozne, keďže to bol darček… za 180€ človek očakáva iný prístup obchodu, na mail nereagujú..

• napriek tomu, že na stránke bol tovar uvedený “skladom”, ma obchod kontaktoval, že mnou objednaný tovar nie je

• Kurierska sluzba tovar nedorucila

Kurier neodpoveda na telefon nemam informacie kedy tovar dorazi nic

• dobrá cena

• velmi slaba komunikacia

absolutne ziadna komunikacia zo strany obchodu, po viacnasobnej urgencii mi oznamili, ze im dodavatel nevie dodat tovar, pricom ked som objednaval, tak na stranke mali dan tova skladom.
    aspon ze vratili peniaze

• Vsetko co ma vyhodnu cenu nakoniec nemaju/nedodaju aj ked je to podla stranky skladom.
    • A ani vas o tom neinformuju proste vam to len nepride.

Uz tam nikdy nic neobjednam

• Neprišlo mi potvrdenie o zaplatení objednávky a predajca mi neodpisuje na mail. Nie som si istý, či to nie je podvod

objednavka produktu na sklade nedosla ani po tyzdni, obchod nekomunikuje ani telefonicky ani chat ani email

• rýchlosť, bezproblémovosť

• doručenie tovaru na druhý deň od objednania
    • nízka cena tovaru

V prvý deň na poludnie objednané, na druhý deň doručené, t. j. bleskové doručenie. S nákupom som bola veľmi spokojná. Cena najlepšia spomedzi všetkých eshopov, odporúčam.

Obchod mi ani len nedal vediet ze tovar nieje skladom, iba mi vratil peniaze. Keby sa neinformujem mozno na to ani nepridem a cakam do dnes…

Peniaze ste dostali. Tovar ste neposlali...
    Chcete recenziu? Neodpovedate na email... Chcem späť peniaze!

• Komunikácia s obchodom veľmi zložitá