• nakúpil v obchode 4kids pred 2 týždňami

Pre človeka,ktorý nemôže ísť do obchodu a chce urobyť radosť vnúčatku je to výborné.

Rýchle vybavenie napriek sviatkom

• Rýchle doručenie

Všetko prebehlo štandardne.

• nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

Tovar prišiel skôr ako som ho čakala.

• Super stihlo to dôjsť do Vianoc. Ďakujem
  • nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

objednala som detskú elektronickú knihu O perníkovej chalúpke pre 3 ročné dieťa aby sa naučilo pekne rozprávať, kniha prišla v češtine

Reakcia obchodu 4kids

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za spätnú väzbu. Zároveň nás mrzí, že zakúpený produkt nesplnil Vaše očakávanie. Informácia o českej verzii produktu je uvedená priamo v produktovom popise aj na jednotlivých fotografiách. Pokiaľ Vám dodaná verzia produktu nevyhovuje, radi pre Vás spracujeme odstúpenie a vrátime uhradenú kúpnu čiastku. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Ivana za 4kids.sk

• nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

dobrý pocit aj inokedy objednám tovar od nich

• Rýchlosť, serióznosť

• Ultra mega rychlost :)

Tovar mi bol doruceny kurierom za menej ako 24hodin od uskutocnenia objednavky a platby. Tovar bol perfektne zabaleny. Som nadmieru spokojna. Cena tiez prijatelna. :)

• nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

Tovar prisiel načas a v poriadku , v obchodoch hĺadaný tovar nemali. Sme spokojní no najviac sa teśil náś vnúčik.Dákujeme

• nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

• Nedodržanie termínu doručenia zásielky. Žiadne ospravedlnenie.

Reakcia obchodu 4kids

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Vašu objednávku sme z nášho skladu vyexpedovali do 24 hodín od vyplnenia, no kvôli veľkému nárastu zásielok v predvianočnom období ju prepravca bohužiaľ nedokázal včas doručiť. Vzniknutú situáciu sme s Vami komunikovali 20.12., kedy sme zásielku urgovali aj priamo u dopravcu a 27.12. Vám zaslali zľavový kupón ako ospravedlnenie za spôsobené komplikácie. Veríme, že pri prípadnom ďalšom nákupe už doručenie prebehne bez problémov. Ivana za 4kids.sk

• nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

• Som velmi spokojna dorucenie rychle a v poriadku
  • nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

• Sľúbili tovar doručiť do vianoc a prišlo to až 27.

Reakcia obchodu 4kids

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu a zároveň sa ospravedlňujeme za komplikácie spojené s doručením Vašej objednávky. Vašu objednávku sme z nášho skladu vyexpedovali do 24 hodín od vyplnenia, no kvôli veľkému nárastu zásielok v predvianočnom období ju prepravca bohužiaľ nedokázal ani po urgenciách z našej strany včas doručiť. Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, v priebehu zajtrajšieho dňa sa s Vami spojí náš zákaznícky servis s ponukou kompenzácie. Veríme, že pri prípadnom ďalšom nákupe už doručenie prebehne bez problémov. Ivana za 4kids.sk

• nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

• Objednane 18.12,dorucene 27.12.....tovar objednany z anglicka o den neskor dorazil 23.12....slovenske sluzby sa este maju co ucit...

Bleskove dorucenie

• Super
  • nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

Mala som objednaný darček ale bohužiaľ mi nebol dopravení do Vianoc tak som objednávku zrušila

• Seriózny obchod
  • nakúpil v obchode 4kids pred 1 mesiacom

Obchod mi prisľúbil dodanie tovaru do Vianoc, no tovar mi bol doručený až 27.12.