• Objednala som ci črepníky a lehátka. Lehatka napriek tomu, že boli na sklade po troch dňoch mi dali vedieť, že sa vypredali, mal to byť darček. Bohužiaľ som musela objednať iné. A bolu už treba platiť poštovné. Preto som tu objednala dve veci, aby bola pošta grátis, ale keďže sa lehatka vypredali, musela som doobjednať tretiu vec, aby bolo poštovné gratis. Ináč to neuznali. Aj do dodacia doba bola cca týždeň.

Udavaju tovar skladom a po 5 dnoch daju vediet, ze dostupne u dodavatela a treba cakat na naskladnenie. Podla mna zavadzjuce. Tovar zhodnotit neviem. 10 dni a este ho nemam.

• objednali sme si detský záhradný domček, ktorý prišiel v iných rozmeroch ako uvádzate. Mali ste písanú výšku 140 cm ale výška bola len cca 120 cm - zavádzanie zákazníkov

• Niektoré kusy tovaru sú na povrchu poškodené

Reakcia obchodu 4home.sk

omlouváme se za tyto komplikace. Prosím o zaslání fotografií na e-mail [email protected] a reklamační oddělení s Vámi vše dořeší.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

• Prišla mi krivá lavička čo sa nedala zmontovat ,otrasné

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za zpětnou vazbu k Vašemu nákupu na našem e-shopu a velmi se omlouváme za komplikace se zbožím.
    S přáním krásného dne,

Nerozorznávajú farebné odtiene

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za Vaši recenzi.
    Při nákupu na dálku se může stát, že zboží neodpovídá Vašim představám. Právě proto máte možnost zaslat zboží v zákonem stanovené lhůtě 2 týdnů nazpět.
    4home.cz

Doškrabané odmerky, nádoba na bioodpad poriadne netesní.

Reakcia obchodu 4home.sk

velmi se omlouváme za komplikace se zbožím. Pro vyřízení Vaší reklamace Vás bude kontaktovat pracovnice našeho reklamačního oddělení.

Přejeme pěkný den.
    Petra Jonášová, 4home a.s.

• tovar som objednávala 25.3. , dnes je 5.4. tovar ešte nemám takže neviem hodnotiť produkty..... za doručenie som zaplatila 5,50 e a ešte stále čakám na dodanie..... trochu na zamyslenie

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za Vaši recenzi a velmi se omlouváme za zpoždění v odeslání objednávky.
    Objednávku jsme již zpracovali a 4.4.2024 předali přepravci.
    4home.cz

Objednávala som lehátko a prišiel mi poťah na lehátko. Ak predávate poťahy nemajú byť zobrazené ako lehátko s poťahom ale osobitne tak ako to ponúkajú iné e-shopy. Ak som objednávala lehátko skôr som myslela že bude bez poťahu a prišiel mi poťah

Reakcia obchodu 4home.sk

mrzí nás to, ale informace, že se jedná o potah na lehátko uvádíme jak v názvu, tak i v popisu produktu. Zboží můžete samozřejmě vrátit zpět. Veškeré informace naleznete zde https://www.4home.sk/clanky/odstupenie-od-kupnej-zmluvy/.

Petra Jonášová, 4home a.s.

• Tovar mi bol doručený celkom rýchlo .Objednala som si 18 dielnu súpravu tanierov,ktoré prišli rozbité.Na balíku nebolo vôbec označenie,že sa týka o krehký tovar.Písala som obchodu mail že tovar chcem reklamovať a ešte sa neozvali.

Reakcia obchodu 4home.sk

za komplikace se moc omlouváme. Váš e-mail jsme obdrželi a kolegyně Vám odepisovala 3.4. ohledně Vaší reklamace. prosíme tedy o zaslání požadovaných informací.

Děkujeme a přejeme pěkný den.
    Petra Jonášová, 4home a.s.

hodnotenie si žiadali,skôr ako prišiel tovar.

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za Vaši zprávu . Dotazník o hodnocení nákupu zasílá přímo portál Heuréka vždy po 10 dnech od objednávky a to i v případě, že zboží nebylo zákazníkovi doručeno.

Petra Jonášová, 4home a.s.

• Po rozbalení zásielky obe drev.kreslá silno zlomené. Ihneď som nafotila a poslala s emailom na reklamáciu. Stále som nedostala žiadnu odpoveď. Obrovské sklamanie. Neodporúčam.

Reakcia obchodu 4home.sk

za komplikace se moc omlouváme, nicméně Vaše reklamace je již v řešení.

Petra Jonášová, 4home a.s.

Do teraz som bola vždy spokojná....no posledné 2 nákupy...aj ked som ich uhradila kartou...pretože som potrebovala, aby prišli okamžite ešte vždy musím urgovat a pritom bolo všetko skladom...začínam byť sklamaná

Dobrý den

děkujeme za Váš názor a velmi se omlouváme za pozdější dodání.
    Podle informací od přepravce je zásilka nyní už doručená.
    Ještě jednou se omlouváme.

Petra Jonášová, 4home a.s.

Materiál uterákov má sklamal,pravdepodobne to bude krátka životnosť

Reakcia obchodu 4home.sk

mrzí nás, že nejste spokojená se zbožím. Pokud Vám zboží nevyhovuje, můžete ho samozřejmě vrátit zpět v rámci odkoupení od kupní smlouvy.

Petra Jonášová, 4home a.s.

• Žiaľ návliečky prišli poškodené, na oboch vankúšoch sú zatrhnutia na látke a nekvalitné šitie na poplónoch trčia po spojoch nitky látky.

Podala som reklamáciu.Čakám na jej posúdenie.

Reakcia obchodu 4home.sk

za komplikace se moc omlouváme. Vaši reklamaci jsme již vyřídili a částku za povlečení vracíme zpět na účet.

Přeji krásný den.
    Petra Jonášová, 4home a.s.

• doručený iný vzor kobercov, ako je na stránke

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za Váš názor a omlouváme se za potíže se zbožím.
    Pokud nejste spokojený s kvalitou zboží, určitě nám zboží zašlete zpět v rámci reklamačního řízení.
    Vaši reklamaci určitě vyřídíme.
    4home a.s.

• Absolútne nedoporučujem tento obchod, zatiaľ po viac ako 2 týždňoch po zrušení objednávky nevrátili peniaze, ako bolo prisľúbené, ich reakcia je neskorá, sú samá výhovorka ako všetko preverujú a stále nič z toho.
    Zatiaľ všetko nasvedčuje na podvod, pozor!

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za Váš názor a omlouváme se za způsobené komplikace.
    Dle informací z účetního oddělení Vám byla částka 12,48€ dne 23. 3. poukázána zpět na účet.
    4home a.s.

• 2 týždne po objednaní a tovar stále nemám.

Vypisujú emaily o doručení, odovzdaní atd., ale nič nedoručili ani 2 týždne po objednaní!

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za Váš názor a velmi se omlouváme za pozdější dodání.
    Podle informací od přepravce je zásilka nyní už doručená.
    Ještě jednou se omlouváme.
    4home a.s.

• Tovar nebol doručeny a je zaplatený!

Reakcia obchodu 4home.sk

děkujeme za zpětnou vazbu k Vašemu nákupu na našem e-shopu a velmi se omlouváme za zpoždění v odeslání zásilky.
    Objednávku jsem prověřila a zadala požadavek na okamžité zpracování k expedici.
    4home a.s.

Zrušili ste mi objednávku a ešte mi pošlete dotazník spokojnosti?

Reakcia obchodu 4home.sk

moc se omlouváme za nedoručené zboží, dodavatel nám ho bohužel nedodal. Co se týče dotazníku, zasílá ho automaticky přímo společnost Heuréka