• expresná dodávka.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Tovar prišiel rozbitý, obchod ochotne reklamáciu vyriešil, poslal kuriéra po rozbitý tovar a následne mi poslal náhradný kus.

Odporúčam - rýchli, slušní

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Perfektný servis, na nič sa nehrajú, len reálne veci.
    Ďakujem

• Dobra cena tovaru
    • Zatiaľ neviem

Napriek recenziam, ktore som si prečital som tovar objednal,a nebol problem ani z komunikaciou ani z dodanim tovaru,čiže odporučam každemu.

Spokojnosť

• Sortiment tovaru
    • Prijateľné ceny
    • Doprava: Obal bol poškodený pravdepodobne prepravou.Tovar bol však o.k. Už druhýkrát som dostal cez Geis tovar s dosť poškodeným a špinavým obalom.

Solídny e-shop.

• dobré ceny,dobré recenzie
    • neviem

dobrý obchod

• cena, rychlost

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Keby som nebol telefonoval po necelom týždni,tak by som sa tovaru dočkal až nijako v marci. Ostal som dosť sklamaný.

Reakcia obchodu 2WIP, s.r.o.

Zdravím, kompresor HC 24 sa dopredal a bol stiahnutý zo stránky . Čakacia doba je 14 dní.
    S pozdravom 2wip

• 2.2.2015 potvrdili obj. a boli ticho po 10 dňoch som sa informoval a bolo mi povedané, že od decembra čakajú tovar.Prečo majú tovar na stranke že skladom doba dodania 3-7 dní. To je úbohe.

P. Vrabel
    Kompresor, ktorý ste si objednali sa dopredal počas Vašej objednávky a následne bol stiahnutý zo stránky. Ďalšie naskladnenie je predpokladané počas 14 dní.
    S pozdravom 2wip

• zaujmavý sortiment
    • Nepoznám

Slušná spoločnosť s dobrým prístupom.

• ponuka

Zatiaľ iba kladné skúsenosti.
    Vrelé odporúčanie.
    Promptné vybavenie objednávky.

• doba dodania
    • info

super

• Ziadne
    • Ziadny tovar na sklade nemaju,aj ked pisu ze ano, preto sa dlho caka.

Nestoji to za namahu,radsej si priplatit a mat tovar rychlo doma ako cakat neviem do kedy,klamu zakaznika,na stranke maju nepravdive informacie a nemaju snahu to ani riesit.

Reakcia obchodu 2WIP, s.r.o.

ak píšeme, že tovar máme skladom tak je to pravda. Ale ak sa stane, že máme už len 1 ks , ten sa môže v ten deň vypredať a prehadzovanie na stránke trvá niekedy 2-3 dni, pretože sa prehadzuje ručne. Preto si treba vždy pred objednaním tovar telefonicky overiť. Nakoľko máme aj osobné odbery.

• rozhodujúca bola cena
    • recenzie
    • rýchla dobierka

v tomto obchode sme kupovali prvý krát, no boli sme spokojní s rýchlou dodávkou tovaru až k domu
    uvítali by sme platbu platobnou kartou

• dobrý výber tovaru
    • na webových stránkach nie je doriešené platenie v hotovosti pri preberaní objednaného tovaru v obchode

celková spokojnosť
    odporúčam tento obchod

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• objednávam cez internet často, ale také rýchle dodanie som ešte nezažil - palec hore
    • zatiaľ žiadne

určite odporúčam

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Objednávku som poslala v pondelok a hneď na druhý deň v utorok sme tovar mali doma :) bezproblémový obchod, rýchle vybavenie objednávky, veľká spokojnosť :) určite odporúčam

• - dobré ceny za tovar aj dopravu
    • - žiadna komunikácia, nezáujem o zákazníka, neprofesionálnosť, klamanie a zavádzanie

Asi pred 10 dňami som si objednala tovar, ktorý aj k dnešnému dňu v ponuke je ako "tovar na sklade", ale keď si kliknem na moju objednávku, tak sa tam píše, že na tovar sa čaká, no mne nikto k dnešnému dňu neoznámil koľko je potrebné na tovar čakať - mesiac, dva, rok? Asi sa riadia podľa hesla "náš zákazník, náš pán", alebo žeby to bolo naopak?

• - dobré ceny za tovar aj dopravu