• Jednoduchý na ovládanie, praktický, spoľahlivý. Spotrebu a hlučnosť ovplyvňuje minimálne.
    • Nemám čo vytknúť!

Splnil moje očakávania a požiadavky na priestornosť, jednoduchú manipuláciu, spoľahlivosť.

• pekný vzhľad
    • kvalitné vypracovanie
    • nízka hmotnosť
    • jednoduchá montáž

Určite odporúčam!

• S boxom som veľmi spokojný, jeho farebné prevedenie mi krásne ladí s autom, perfektne sedí na streche auta. Taktiež cena je veľmi dobrá. Splnil moje očakávania.

Určite doporučujem!

• pekný vzhľad
    • priestranný
    • dobre sedí na aute
    • expresné dodanie

Môžem len doporučiť, s kúpou som veľmi spokojný.

• Box má pekný elegantný dizajn, dobre sedí na aute, ľahko sa montuje, výhodou je aj centrálne zamykanie boxu. Uvítal som aj možnosť úpravy boxu individuálnym spôsobom. Cena je super. Veľmi oceňujem a chválim.

Odporúčam!

• Box je kvalitný, vzhľadovo veľmi pekný, dobre sedí na aute, ľahko sa montuje, perfektná cena, ocenil som aj farebné prevedenie podľa požiadavky zákazníka, taktiež veľmi chválim za expresné dodanie boxu.
    • Nemám čo vytknúť.

Odporúčam všetkým!

• elegantný design,
    • dostatočný objem,
    • veľmi ľahká montáž i demontáž
    • optimálne rozmery,
    • dobrá cena

Určite odporúčam.

• pekný vzhľad boxu
    • veľký priestor na uloženie vecí
    • jednoduché uchytenie k nosiču auta
    • super rýchle dodanie zákazníkovi
    • nemám čo vytknúť

Som veľmi spokojný s kúpou.

• So strešným boxom sme veľmi spokojní, je kvalitný, dobre vyzerá a super sedí na aute. Musím pochváliť personál firmy za expresné dodanie boxu a za profesionálny prístup pracovníkov firmy.

Maximálna spokojnosť!

• krátka dodacia lehota
    • pekný vzhľad, ľahká montáž
    • dobrá cena
    • praktický
    • spoľahlivý

Splnil moje očakávania, určite doporučujem!

• Pekný dizajn, dobré jazdné vlastnosti, nenáročné uchytenie boxu, priestranný, super cena, rýchle dodanie, farebné prevedenie - som veľmi spokojný s kúpou

super auto box

• Výborna cena, kvalita, prevedenie, uchytenie boxu, aerodynamika, rýchle dodanie, presne podľa mojich predstáv

Veľká spokojnosť

• kvalitný výrobok, rýchle dodanie tovaru, jednoduchá montáž, rôzne variácie farieb boxov, super cena

SPOKOJNOSŤ!

• tvar, objem, celkový výzor, jednoduchá manipulácia

perfektný

• rýchle dodanie tovaru
    • kvalitný plast, rôzne veľkosti a farby podľa požiadavky zákazníka
    • nenáročné uchytenie boxu na nosič auta
    • ústretový a veľmi šikovný personál
    • nemám čo vytknúť

Sme radi, že sme sa rozhodli pre túto firmu, strešný box nám lepšie slúži ako ten 3x drahší, od iných firiem ...

• Perfektný vzhľad, rýchla a jednoduchá montáž, výhodná cena, vôbec neľutujeme, že sme si ho kúpili. Poslúžil nám na dovolenke pri mori, na horách a určite si toho s nami ešte užije dosť. Môžem iba chváliť ako kvalitou tak výzorom.

Vaše auto si zaslúži takýto kvalitný výrobok a za normálnu nie nadhodnotenú cenu.

• Strešný Box MD 19 nám super poslúžil na dovolenke pri mori, je priestranný, výborná aerodynamika, kvalita ako má byť. Musím tiež pochváliť aj manažment firmy za jeho ochotu a rýchlosť, akou nám dokázali box doručiť.
    • Vďaka

Určite odporúčam.

• So strešným boxom MD 19 sme boli veľmi spokojní, čo sa týka kvality, super ceny a rýchleho dodania.
    • Nenašli sme žiadne nedostatky

Odporúčam všetkým, oplatí sa!

• pekný tvar, objem, celkový výzor, jednoduchá manipulácia, pevný
    • rýchle doručenie
    • šikovný a spoľahlivý personál

Určite odporúčam

• Kvalita za rozumnú cenu.

S boxom sme veľmi spokojný, ODPORÚČAM