Od firmy vlastním už niekoľko produktov a neviem si ju vynachváliť. Tentokrát som bola trochu zľaknutá a počiatočne aj sklamaná, pretože tovar meškal, čo sa mi pred tým s UltraPlastom nikdy nestalo. Kontaktovala som firmu a oni okamžite začali konať. Personál bol extrémne starostlivý a akčný, zavolali mi niekoľkokrát počas dňa, aby mi podali relevantné informácie a ešte večer mi bol tovar expresne doručený. Je vidieť, že firma si váži svojich zákazníkov a stará sa o nich, práve preto ich odporúčam. Vyhoveli mi už niekoľkokrát a pravidelne mi dávajú pocítiť, že som pre nich dôležitá. A bohužiaľ, toto sa na Slovensku nevidí často. Palec hore

Roof box received with thanks ...... Its HUGE and just what I need for camping this summer.

Your service has been prompt, your prices are great and you really could not do more, your customer service is fantastic ...... thank you !

Pouzival som roky box thule a kedže mi box doslúžil neopatrným zaobchádzaním pri skladovaní, bol som nútený kúpiť nový. Rozhodol som sa pre box od ultra plastu, nakoľko box využívam uz len raz do roka na letnú dovolenku siahol som po najlacnejšom boxe na trhu. Musím povedať ze thule je BMV medzi boxami, ale nie všetci sa vozia na BMV takze ak su ľudia spokojný s renaultami, dacismi a fiatmi a pod., myslím ze budem spokojný aj ja s boxom ultra plast.

Konštrukcia OK, v pohode zvláda cestovanie po Slovensku i v zahraničí, je praktický. Výrobca ponúka množstvo alternatív- nie je problém si vybrať. Komunikácia s predajcom na jednotku.

• Maximálna ústretovosť
    • Najnižšia cena
    • Plynové vzpery
    • Možnosť voľby vlastnej farby

Odporúčam

spolahlivy a velmi prakticky

• profesionálny prístup, rýchle doručenie, ochota spolupráce

odporúčam všetkým, ktorí podporujú slovenských výrobcov a navyše v prípade reklamácii vo firme sa o Vás kráľovsky postarajú :)

• PROFESIONALNY PRISTUP

ODPORUCAM

Spĺňa všetky moje požiadavky odporúčam !

• Kvalitné produkty
    • Aerodynamický dizajn boxov
    • Primerané ceny
    • Široký výber z veľkosti strešných boxov

Odporúčam

spokojnosť-pekný a veľmi praktický

Box sme zakúpili na dovolenku veľmi praktické ušetrili sme miesto v batožinovom priestore v aute.Odporúčam

• Nízka cena,súper kvalita , rýchle dodanie,skvelá spolupráca pri objednávke,dobré poradenstvo pri nakupovaní,Odporúčam každému kto má zaujem

Nemá žiadnu chybu ,je to veľmi kvalitné a luxusné prevedenie ,a hlavne veľký výber ktorý výrobca ponúka

• Spoľahlivý box

Box je bezproblémový. Môžem odporučiť.

• Vhodné aerodynamické tvarovanie, široký výber za bezkonkurenčné ceny, nadštandardné služby priamo z výroby, nanotechnológia povrchovej úpravy, to sú všetky plusy, pre ktoré som sa rozhodol kúpiť tento box a som maximálne spokojný.
    • Nemám čo vytknúť

Určite doporučujem !

• Veľký výber boxov a prehľadný eshop. Super cena.

Z mojej skúsenosti obchod doporučujem. Splnili čo mali. Objednávka, dodanie a tovar - spokojnosť.

• Strešný box MD 17 sme mali na našej prvej zimnej lyžovačke v AT tento mesiac a veľmi sa nám osvedčil. Cena verzus kvalita sú super. Kopec priestoru, nemali sme problém zbaliť 5 člennú rodinu.

Ďakujem za príjemný prístup personálu a určite doporučím známym.

• dobra cena,

dobry pristup

HOT LINE? nikto to tam neberie....