• nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 2 týždňami

Rýchle jednanie
    Spokojnosť
    - žiadne

• nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 3 týždňami

• Rýchle dodanie tovaru..
    • Nižšie ceny..
    • Objednal som si slúchadlá Apple slúchadlá s lightning konektorom. Balenie vyzeralo,že ide o original. Slúchadlá mi nejdú vôbec. Skúšal som ich na iPhone 7 Plus,IPhone SE,aj na iPade. Chvíľku išli.. Potom nešli,začal sa prehrievať lightning konektor,že bol veľmi teplý. Tak prestali ísť. Chcel som,ušetriť pár Eúr a nemal som ich kupovať... Mal som radšej zaplatiť o 5-6€ a nemusel som mať takéto problémy. Ide zrejme o nefunkčné slúchadlá,ktoré boli vyradené kvôli chybe,alebo o veľmi dobrú napodobninu ( fake). Mám ponaučenie do budúcna. Chcem ich reklamovať.

Reakcia obchodu 1nakup.sk

Dobrý den,

omlouváme se za komplikace, ale bohužel není v našich silách ovlivnit poruchu u zboží. Tyto originální sluchátka Apple jsou velice kvalitní, kdy za rok 2018 jsme jich prodali více než tisíc kusů a toto je druhá reklamace.
    Dnes jsme reklamaci obdrželi a vracíme Vám rovnou peníze.

tým 1nakup.sk

• nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 1 mesiacom

• Veľmi spokojný zo všetkým odporúčam

• Kvalitné webové rozhranie
    • Rýchly dovoz zo skladu
    • Drahší tovar ako u konkurencii

• rýchlost

• nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 1 mesiacom

• Požadovaný tovar bol v tomto e-shope za najnižšiu cenu
    • Dlhšia dodacia doba
  • nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 1 mesiacom

• Tovar mi bol síce doručený,ale úplne iný ako som si objednala.kontaktovala som obchod s tým,že mi bol doručený zlý tovar.obchodníka som poprosila,keďže bolo tesne pred Vianocami,že ja im pošlem tovar naspäť,či môžu urobiť aj oni tak, aby som tovar dostala ešte pred Vianocami. Ich odpoveď bola,že nie.môžu mi poslať môj objednaný tovar až keď im bude vrátený ten zlý druh.takto by mi bola objednávka doručená až po novom roku,takže som objednávku nakoniec zrušila a požiadala o vrátenie peňazí.keďže chyba bola spravena na ich strane,čakala som úplne iný prístup.aby bol zákazník aspoň trochu spokojny.takto nemám teraz ani peniaze ani tovar.

• Nekomunikuje so zakaznikom

V objednávke som zadal formu platby dobierkou. Prišli dva e-maily prvý potvrdzujúci moju objednávku, druhý s údajmi na zaplatenie b. prevodom. Po odpísaní mi nebola doručená odpoveď

Reakcia obchodu 1nakup.sk

Vážený pan Roľko,
    objednávku na platbu bankovním převodem jste nikdy neuhradil, a proto byla stornována.
    Netuším kam jste psal, ale my na emaily odpovídáme a telefony zde také zvedáme.

tým 1nakup.sk

Spokojná...rýchle dodanie,nízka cena..

• nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 1 mesiacom

Prehľadná ponuka a rýchle dodanie - ALZA mi po 2 mesiacoch oznámila, že nie sú schopní moju objednávku realizovať a tu to išlo bez problému

• Veľmi spokojny

Super rýchle dodanie ďakujem

• nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 1 mesiacom

• Expres dorucenie. Platil som cez internet v stredu a zasielku som mal v piatok doma. Super ceny super pristup k zakaznikom.... ODPORUCAM

• Prepoji na iny odchod
  • nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 2 mesiacmi

Tovar mi zatiaľ nebol dodaný. Neviem či im treba ešte nejakú žiadosť treba poslať?

• rýchle doručenie

• Rychle vybavenie
    • Vyborna komunikacia
    • Ziadna

• rýchle doručenie
    • veľký výber tovaru
  • nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 5 mesiacmi

• Objednal som si 5ks Nick One Original elektronická cigareta Menthol 16mg. Posledný kus (po zistení az po uplynutí zhruba 25 dní) nefungoval. Svietila iba batéria, nedymyla.. Nakoľko som chcel dostať peniaze naspäť, ich odpoveď bola len reklamácia svojmu dodávateľovi bez odozvy. Viackrát som im písal o preplatenie sumy jednej cigarety, 4,70eur nie je tak málo, žiadna odpoveď. ÚPLNÉ SKLAMANIE! Pre obchod 4,70eur nie je taká cifra ako pre obyčajného človeka.
  • nakúpil v obchode 1nakup.sk pred 3 mesiacmi

• výhodná cena