• Tovar bol v poriadku, no krabička bola trocha poškodená.
    • Rýchla dodávka a priaznivé ceny.
    • Naozaj žiadnu nevýhodu som nezistil.

Maximálna spokojnosť po všetkých stránkach.

• Veľký výber LED a prislušenstva
    • Dobierka

• Široké portfólio produktov, konkurencie-schopné ceny, krátka dodacia lehota, okamžitá telefonická interakcia na dopyt - super obchod, určite som tam nenakupoval naposledy .

Nie je napísaný rozmer šírka nacvakovacieho difúzora,takže sa nám to nehodí a vratiť späť sa to neoplatí,pretože poštovné je skoro polovica danej sumy.,

Reakcia obchodu 123led.sk

Dobrý deň, názov difúzora už naznačuje, s ktorými profilmi je kompatibilný. Opäť je to uvedené podľa názvu v popise difúzora. Ak si stále nie ste istá, nie je nič jednoduchšie ako nás kontaktovať. Napriek tomu berieme Vašu recenziu do úvahy a pokúsime sa zlepšiť popis nášho produktu. Tím 123led.sk

• Rýchlosť doručenia
    • Bezpečne zabalené

Led pásik vôbec nelepí.

Reakcia obchodu 123led.sk

Dobrý deň, naše LED pásky sú vybavené obojstrannou lepiacou páskou 3M série 300LSE, ktorú používame už mnoho rokov. Môže sa stať, že ak pásik nalepíte na mastný alebo prašný povrch, jeho priľnavosť bude obmedzená. Tím 123led.sk

• Rýchle vybavenie objednávky

ok

vše ok

• Rychle dodanie objednavky aj ked tovar nebol skladom
    • Zakupeny tovsr nefunkcny

Reakcia obchodu 123led.sk

Dobrý deň, ak niektorý z produktov vo vašej objednávke nie je funkčný, kontaktujte nás, reklamáciu s vami okamžite vyriešime. Tím 123led.sk

• Skvelé produkty za rozumné ceny, z pohodlia domova spravený nákup a do 24 hodín tovar doma bez žiadnej námahy .

Odporúčam nákup od tohto predajcu .kde je skvelá komunikácia , Skvelý výber tovaru ktorý ak by som chodil celý deň po meste ani nekúpil -ale tu to je aj z rýchlym doručenim .

Dobrý deň. Objednávku som zrušil dal som ju (stornovať) ale podľa mňa je to skvelý obchod! A inak Ľudia nebojte sa tu objednávať, obchod ma skvelé hodnotenie, a inak nezabudajte na recenzie.☺️ Pekný deň prajem.

Velmi dobrá spoločnosť. Ďakujeme.

rýchla, bezproblémová dodávka

• Veľký výber
    • super ceny

• Výborná komunikácia
    • Okamžité riešenie poškodenia tovaru počas doručovania

všetko dorucene v poriadku

• OK