• ochota, ústretovosť

Super aj dovoz aj cena ale tá určite pojde hore lebo každý chce chleba a rožky jesť a dementi sa prei moci ktorý robia z ludi opice . Takže keď povedia také ružko musite mať tak každý to kupuje ako keby vojna bola ozaj čo by robili ludia keby vojna bola......

Všetko OK

• rýchla dodávka

• Vyborna komunikacia s obchodom
    • Serioznost
    • O meskani tovaru pravidelne vcas informuju z dovodu vytazenosti skladov a velkych objednavok respiratorov .
    • Lehotu dodania dodrzali
    • Obchod som odporucila viacerym znamym a kolegom a vsetci su spokojni vratane mna
    • Pri komunikacii sa dozviem ze z dovodu vytazenosti a mnozstva objednavok na respiratory pomahaju balit vsetci aj s riaditelom len aby bol zakaznik spokojny
    • A podla mojho vlastneho net prieskumu maju vyborne ceny respiratorov na trhu
    • Spokojnost
    • Urcite odporucam

Momentalne ziadna. Ak sa mozno vyskytne co momentalne predpokladam ze nie urcite napisem

• Rýchle dodanie tovaru za dobrú cenu.

Tovar zaslany obratom.
    Kvalita a spokojnost.

• Bohatá, prehľadná, relatívne lacná ponuka.
    • Rýchle dodanie tovaru.
    • V dodávke na miesto 100 kusov EcoWheel za 49,99€ bolo len 90 kusov!
    • Zatiaľ mi to nevysvetlili, na môj list som odpoveď nedostal.

V žiadosti o hodnotenie sa spomína: Respirátor FFP2 "Počet kusov: 10 ks".
    Ale ja som objednával 100 kusové balenie EcoWheel. A dodané bolo 9 gumičkovaných zväzkov, každý s piatimi priehľadnými vrecúškami. V každom vrecúšku sú dva respirátory. [To sú tri odlišné skupiny...]
    Nežiadal som dodať aj chýbajúce, ale vysvetlenie by mi dobre padlo...

• Vynikajúca cena respirátora
    • S kvalitou produktu som veľmi spokojná ( materiál, veľkosť, tvár)
    • Celkom rýchla doba dodania vzhľadom na súčasnú pandémiu
    • Žiadna

rýchla dodávka

• Ochota, odbornosť rýchlosť dodania tovaru

Ruška nekvalitné, na niektorých chýbal pliešok na nos, niektoré boli roztrhané

• Tovar mi došiel včas
    • Tovar došiel nefunkčný a zjavne použíty. Po štarte ako sa majú nastaviť rôzne veci ako napr. Čas, jazyk, pripojenie k wifi a pod. zamrzol vyskočila tam tabuľka že nejaká aplikácia OTT je nefunkčná!! a zaujímavé že hneď v slovenčine nastavené a pozadí bolo vidieť ze sú tam nejaké filmy už stiahnuté. Obratom som ho poslal na druhý deň naspäť, takže čakám čo sa bude diať alebo nebude, podľa toho budem konať!!!

Prvý krát som nakupoval ale aj posledný zrejme

Reakcia obchodu 0promile.sk

Vážený pane Purdo,

velice nás mrzí problém s projektorem. I když se jedná o projektor nejlevnější na trhu, nejsou na něj téměř žádné reklamace.
    Pouze se musím ohradit proti tvrzení, že jsme Vám zaslali použité zboží. Dodaný projektor byl nový a nepoužitý.
    Reklamaci Vám samozřejmě vyřídíme obratem.

• Promptnost a bezproblémovost

Objednávka mi byla doručena v čas, kvalitně zabalená.
    Jediný problém s kurýrem, který se choval dost arogantně.Původně jsem to chtěl na poštu ale on mi to chtěl dovézt a potom se rozčiloval, že nejsem doma...ale to není věc int.obchodu.

• Nedostatok času na os nakup

Uplna nespokojnost ,namiesto huawei sluchadiel mi boli dorucene sluchadla Samsung

Rýchle vybavenie a doručenie.

• Neposlali 2 generaciu vyrobku

Reakcia obchodu 0promile.sk

Vážený zákazníku,

netušíme přesně oč jde, ale objednal jste si Garmin Prémiový snímač tepovej frekvencie (HRM RUN2)
    a ten jsme také dodali.
    Velice nás mrzí Vaše nespokojenost