• expresná expedícia a doručenie tovaru
    • neviem posúdiť

V súvislosti s predchádzajúcou objednávkou som obdržal stierací los, na ktorom bol darčekový poukaz kód E171327HA7. Tento som uviedol v ostatnej objednávke. V zásielke ale sa nič neobjavilo. Vlastne áno, darček zadarmo. Pokiaľ je to ten darčekový poukaz tak sa ospravedlňujem, ale v minulosti som darček zadarmo obdržal bez darčekového poukazu... Obsah darčeka zadarmo absolútne nekorešponduje s obsahom objednávky /maškrty, polomäkké/, čo je pre mňa nepoužíteľné.

• Rychle odoslanie a dorucenie tovaru

• Skvelý obchod,široký výber, veľmi príjemná, ochotná a ústretové majiteľka. Som nadmieru spokojná a určite odporúčam.
    • Žiadna

Odporúčam každopádne obchod kde sú ľudia,ktorý sú ústretoví a ochotný. Za mňa 100% spoľahlivosť. Rýchle doručenie.

• Vyborne ceny
    • Neviem posudit

• Rychle dodanie tovaru

predávaný tovar nebol v objednávke povolenom (a pritom, nie prehnanom) množstve napokon v skutočnosti k dispozícii; po prepočítaní zvyšku dostupných produktov objednávky obchod nechcel uznať doručenie zvyšku tovaru zadarmo, tak som celú objednávku zrušil, lebo sa stala nevýhodnou oproti iným obchodom; celým týmto procesom som zbytočne stratil týždeň

• dlhá doba dodania

• Spokojnost s tovarom a cenou

Doterajšie bezproblémové nákupy.

• Nečakaný nedostatok tovaru promptne vyriešili dodaním iného - väčšieho a drahšieho, a to bez doplatku. Predtým sa ma samozrejme spýtali, či s takýmto riešením súhlasím.

• kvalitne balenie tovaru

• Dobré ceny
    • Veľký výber

• Široký Sortiment
    • Dobré Ceny
    • Komunikácia
    • Platba Kartou
    • Rýchle Dodanie
    • Kupoval som aj dve plyšové lopty GimDog Plush Friendz, ktoré sa veľmi ťažko zháňajú!!!
    • Ďakujme!!!

• Maximalna spokojnost,skvela komunikacia, rychle dodanie,aj vymena tovaru

seriózne, rýchle vybavenie - viackrát sme objednávali-vždy sme boli maximálne spokojní

• už žiadna
    • Na stránke uvádzaju že tovar na sklade. Po zaplatený mi oznámili že majú len 1.kus tej farby, čo som si vybral. Ponúkli mi 4.ks inéj farby. Keby som vedel ako príde špinavý,určite žiadam vrátenie peňazí.

Tovar ktorý som objednal prišie celý od prachu, špiny a pavučín. Určite bol dlhú dobu na sklade.Mohli si dat námahu a aspoň ho poutierat, ked už nemali ten čo som si objednal! Hoci ho na stránke ponúkali že je na sklade! Nakoniec som zobral inej farby. Ale to nereklamujem,len tú špinu na to že to bol nový tovar.

Reakcia obchodu Zvierata doma

Dobrý den, za zaprášené plastové přepravky se Vám velmi omlouváme. Bohužel nám takto chodí již od výrobce, ale to není důvod, aby chodil takto i Vám. Vzhledem k tomu, že výrobce není schopen dodat zboží nezaprášené, bude tento výrobek stažen z prodeje, protože nemáme kapacity na to, abychom ještě omývali nové výrobky od výrobce. Ještě jednou se Vám velmi omlouváme a za vzniklé vícepráce s opláchnutím plastových přepravek.

• Prehladny

Som spokojna, zatial ziadne problemy s nakupom. Rychle dodanie

Som spokojný s rychlostou dodania tovaru.

V pohode

• Rýchle dodanie v top stave