• Nekomunikuje so zákazníkom

Tovar objednaný 9.10.2018 do 19.10. zatiaľ nedorazil. Obchod
    nekomunikuje so zákazníkom. Určite už z tohto obchodu nebudem
    objednávať. Vôbec nedoporučujem.
    Môžu sa hanbiť za také jednanie so zákazníkom.

• Nedodanie tovaru v stanovenej lehote

• Ani obraz ani zvuk

• Nedodane ani neinformovana skutocnostnedodania

Objednávka nebola ani po dvoch tyzdnoch dodana aj keď bola mailom urgovana.

doteraz som so ZooFastom bola vždy spokojná, ale tentokrát som na pochybách, tovar objednaný a zaplatený a po 10 dňoch stále nedorazil a objednávka má už týždeň status "tovar pripravený na odoslanie", kontaktný formulár na stránke nefunguje a na mail tiež neodpovedali
    po tejto skúsenosti, neviem, či znova u nich objednám, aj keď pelechy odtiaľ naše psy milujú, sú kvalitné a pekné, veľmi ma to mrzí :-(

Dobrý den, tovar mi stale nebol doruceny a ziadny mail nebol zaslany ohladom evidovanej objednavky. Neviem ci mam s nou pocitat alebo nie.

Tovar ani po x tyzdnoch nedorazil. Ked som pisala email, dostala som anglicku odpoved, ze pride buduci tyzden a ospravedlnuju sa za meskanie.
    Sami sa ozvat nevedia? Akoze ziadne "odcinenie"? Mozu sa hanbit.

• Dobré ceny
    • V poslednej dobe je príliš dlhá čakacia doba, tovar aj po zaplatení mi ešte po 10 dňoch nebol odoslaný, v minulosti bola oveľa lepšia komunikácia zo strany obchodu, objednávka bola zdĺhavá nakoľko 4x mi až pri ukončovaní objednávky vypísalo, že tovar nemajú....síce je bohatá ponaku tovaru, ale väčšina napr. maškŕt a aj granúl je takmer stále vypredaná...rada som tu nakupovala, ale už nebudem
    • Neviem prečo tak dlho trvá dodanie, inde sa mi to zatiaľ nestalo!

Tovar mi zatiaľ nebol dodaný.

Ziadne info o objednavke. Neda sa nikam dovolat. Na maily neodpisuju ani dva tyzdne po objednavke. Takze objednavke..a to vysoke postovne

Doteraz nikdy nebol problém s objednávkou, no tentoraz áno, zaplatím objednávku prostredníctvom PayPal o dva dni mi napíšu mail, že ak do 24 hod.nepošlem peniaze mi objednávku zrušia, tak som im posielala na mail výpis, že tovar je zaplatený, nato ešte v ten deň mi príde mail, že mi objednávku zrušili, pretože som nič nezaplatila. Tak im tam volám, jasné, že nikto nezdvíha, píšem mail, nikto neodpovedá, tak som si dala tu námahu a napísala som po poľsky nech si to preveria, o pár dní nato mi príde mail, že tovar je nachystaný na odoslanie a už čakám štvrtý deň, kedy sa im uráči ho poslať. Uvidím ako to dopadne, no snád dobre a tovar mi príde, kedže to nebola objednávka za pár eur.

Zatial som bola vzdy spokojna, no tentokrat objednavka meska, o postovnom ani nehovorim a ked som vam pisala email ohladom toho, ze neviem objednat tovar koli neplatnemu VAT number, odpovede som sa do teraz nedockala :(

Tovar nedorazil a obchod vôbec nekomunikuje, neodpovedá na maily.

• Tak toto ma dostalo predtým poštovne 0,40€ a teraz !!!!! 16,76 !!!!!!už nikdy viac tento obchod !!!náklady na dopravu som ochotná zaplatiť ale toto je nehorázna cena!!!!

Pozor na náklady na dopravu !!!!!!!!

• Dodnes mi neprišlo potvrdenie o vytvorení objednávky ani žiaden tovar. Posledné 3 objednávky sa vybavovali vyše mesiaca a zákaznícky servis odpisoval neskoro.

• Platím za dopravu a už týždeň čakám na tovar. Asi zmením dodávateľa.

• 2 týždne od potvrdenia prijatia objednávky sa nič nedeje

• veľmi drahé poštovné

Cena poštovného je pri 0,5 kg balíku skoro 9,-€. odporúčam nekupujúcim veľmi dobre zvážiť nákup. Ak cenu poštovného reklamujete emailom obchod nekomunikuje.

• Drahá doprava.
    • Bez možnosti dopravy zadarmo pri určitej hodnote objednávky. Predtým to možné bolo.
    • Dlhá dodacia doba. Predtým bolo dodanie aj do dvoch-troch dní. Aktuálne čakám na dodanie vyše týždňa.

Obchod Zoofast, ktorého som už roky zákazníkom, zhoršil svoje služby (dĺžka dodania, cena dopravy). Aktuálne rozmýšľam, že prejdem do iného obchodu.