• Široký sortiment výrobkov
    • Výborné ceny
    • Prehľadná stránka
    • Rýchla doprava
    • Spoplatnená doprava za vysokú cenu

• ziadna odpoved po vytvoreni objednavky
    • tovar je nemozne sledovat
    • dovolat sa na zakaznicku linku neda, vkuse sa to prerusi
    • za emaily neodpisuju
    • tovar som so objednal pred 2ma tyzdnami a stale nedoarzil
    • podozrenie na originalitu produktov

už nikdy viac , ziadna odpoved zo stranky zakaznickegho centra, ziadne info o stave objednavky, ak aj firma sa bude snazit tovar dorucit uz ho neprevezmem,

Zatial som bola vzdy spokojna, no tentokrat objednavka meska, o postovnom ani nehovorim a ked som vam pisala email ohladom toho, ze neviem objednat tovar koli neplatnemu VAT number, odpovede som sa do teraz nedockala :(

Tovar som objednala za super cenu, po 10 dňoch mi bol doručený. S tovarom som spokojná, čo však bolo pre mňa zarážajúce bolo, že mi neprišiel žiaden potvrdzujúci email o objednávke, žiadna info o tom, kedy bude tovar doručený, takže som bola po celý čas v neistote, či mi tovar bude vôbec dodaný. Ale dnes ráno sa z čista jasna objavil kuriér a pelech mi priniesol, takže môj psík si už ležká na pána :D

neviem kde je objednaný tovar

Tovar nedorazil a obchod vôbec nekomunikuje, neodpovedá na maily.

• Tak toto ma dostalo predtým poštovne 0,40€ a teraz !!!!! 16,76 !!!!!!už nikdy viac tento obchod !!!náklady na dopravu som ochotná zaplatiť ale toto je nehorázna cena!!!!

Pozor na náklady na dopravu !!!!!!!!

• Dodnes mi neprišlo potvrdenie o vytvorení objednávky ani žiaden tovar. Posledné 3 objednávky sa vybavovali vyše mesiaca a zákaznícky servis odpisoval neskoro.

• Platím za dopravu a už týždeň čakám na tovar. Asi zmením dodávateľa.

Nemám výhrady, len som sa nemohol dovolať na Vašej číslo .prosil by som kontakt. Ďakujem

• Rychlost
    • Kvalita

• Všetko
    • Žiadna, možno keby sa znížila cena dopravy na úroveň ako bola kedysi

Široký výber produktov
    Veľmi priaznivé ceny
    Rýchlosť dodávky

Máme doma mačky. Preto mám širší zoznam dodávateľov potrieb pre tieto zaujímavé tvory ( z Cz, Pl,Sk). Medzi nimi je absolútna jednotka ZOOFAST!!! Perfektná ponuka, dobré cenové relácie, kvalita výrobkov,dobrá komunikácia so zákazníkom. dobrý čas dodania.
    s pozdravom, RNDr. Ľubomír Karkošiak.