znackovyshop

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie znackovyshop

patrik

Pridané: 21. mája 2015

Spokojnost s tovatom a personalom.

• Áno

Lucia

Pridané: 21. mája 2015

• Uplna spokojnost, rychle dodanie, mila komunikacia, produkt na 1, len a len odporucam .

Odporucam kazdemu !

Anonym

Pridané: 20. mája 2015

• Všetko prebehlo bez problemov, tovar bol na sklade
  • Nič

odporúčam

slowak3

Pridané: 20. mája 2015

• Vynikající přístup, komunikacia,rychle dodání.

Spokojenost

emilka

Pridané: 17. mája 2015

• Vsetko tak ako bolo dohodnute v objednavke

Spokojna aj na buduce

Tissot

Pridané: 15. mája 2015

• ak si chcete nieco objednat, komunikuju promptne a takmer ihned
  • vie zohnat asi aj ine veci, ako remienky atd, ochota nechyba
  • tovar doruceny presne v case ako bolo dohodnute
  • ked uz tovar reklamujete, alebo chcete nieco naspat, komunikacia uz taka promptna nie je
  • na stranke je tovar skladom, ale tento obchod podla mna ani sklad nema
  • doruceny je velmi, ale naozaj VELMI nizkej kvality

EDIT 21.5.2015:
Neda mi nereagovat na reakciu obchodu. Ze pliesky na krabici maju mensi skrabancek a ze neodstavaju? Vid prilozene FOTO.

Ze kontrolujete funkcnost? Tie hodinky cas ukazovali, to ukazuju aj hodinky za 15 Eur, ale ked chronograf nerobi to, co robi na originalnych hodinkach, tak to uz asi nieco znamena.

Ze prelepena folia zmenila farbu fosforoveho kruzku? No prepacte, ale ta folia bola priesvitna.

Ziadne lepidlo na remienku? Vid prilozene FOTO.

Seriove cislo bolo? Viete, ze seriove cislo je 11 miestne cislo zapisane v troch trojiciach a nachadza sa v tretom riadku pod znakmi T067417 A (Oznacenie modelu, 1. riadok), 11BC atd atd (pravdepodobne oznacenie serie vyroby, 2. riadok) a az potom SERIOVE CISLO hodiniek (3. riadok). Seriove cislo vyzera napr.: ** *** *** *** a hlavne ODLISUJE SA GRAVIROU OD OSTATNYCH ZNAKOV NA ZADNOM PLIESKU. A ako som si ho mohol nevsimnut?? No lebo tam jednoducho NEBOLO!!!

Co napriklad "garancna peciatka" z Ciny? Ved dodavate tovar z EU.

Ano peniaze mi VRATENE boli, preto tych 10% v hodnoteni.

prikladam link, kde si mozte prezriet tovar, ktory mi bol doruceny, a porovnat ho s tovarom kupenym od oficialneho dealera a chcem zdoraznit, ze u oficialneho predajcu boli hodinky "az" o 52 EUR drahsie:

----------------------------------------------------------------------------------------

Obchod na zaklade mojho nakupu NEMOZEM odporucit.

Nikomu nevnucujem svoj nazor, len opisujem svoju skusenost.

Nebudem tiez tvrdit, ze tento obchod predava napodobeniny, lebo to nemam overene od ziadneho oficialneho dealera znacky Tissot, ale silno pochybujem, ze by Tissot balil svoje hodinky do kuchynskej folie, nemyslim si tiez, ze svajciarska firma by si dovolila poslat tovar v takejto krabici, kde pliesky so znakmi Tissot su prilepene, odstavajuce od okrajov, s odretou farbou a krivym strihom. Hodinky nerobili po stlacani gombikov to, co robili hodinky na videu na stranke YOUTUBE. Taktiez garancna preciatka z Ciny? Obchod tvrdi, ze jeho dodavatelia su z EU. Horny fosforovy kruzok na hodinkach bol smiesne zeleny. Remienok bol na niektorych miestach spinavy od zlteho lepidla. Kniha "Story of a watch history" bola po okrajoch zle vytlacena a "kozene" cierne riadky Tissot boli nakreslene. ;). Samozrejme, ze na hodinkach CHYBA SERIOVE CISLO.Tieto skutocnosti ma presvedcili, ze sa nejedna o original hodiniek tak som ich obratom vracal.

Stacilo si pozriet stranku http://forums.watchuseek.com... , porovnat tieto body s tym, co mi bolo dorucene a vysledok bol pre mna jasny.

• Áno (3)
  • Nie

Reakcia obchodu znackovyshop

Dovoľte aby sme sa vyjadrili k tejto recenzii.

Budeme radi ak nás navštívite a pozriete si naše priestory.
Hodinky nebalíme do kuchynskej fólie ale do bublinovej fólie aby sa nepoškodili, zvyšný priestor vyplňujeme papierom ktorý slúži presne na tento účel. Toto všetko je nakoniec vložené do kartónovej krabice a poslané k zákazníkovi.
Áno pliešky majú menší škrabanček ale v žiadnom prípade neodstávali a nemali krivý strih.
Funkčnosť hodiniek vždy pred odoslaním kontrolujeme, Vaše hodinky nevykazovali známky zlého chodu a nevykazujú ho ani po vrátení v zákonnej lehote.
Na hornom fosforovom krúžku je ešte nalepená ochranná fólia, preto sa Vám mohla zdať jeho farba iná ako v skutočnosti bola, taktiež na remienku bola ochranná fólia žiadne žlté lepidlo nebolo spozorované.
Seriové číslo je vyrazené na spodnom viečku, ako je možné že ste si ho nevšimli...
Pozreli sme stránku http://forums.watchuseek.com (ktorá nemusí byť dôverihodný zdroj) a bolo zistené že okrem menších škrabančekov na pliešku všetko sedelo tak ako malo.
Hodinky sú vždy dodávané vrátane faktúry a záručneho listu s 24 mes zárukou.
Ešte spomeniem skutočnosť že peniaze Vám boli odoslané na 3 deň ako sme obdržali a skontrolovali tovar.
S pozdravom

Bea

Pridané: 4. mája 2015

• Záujem zabezpečiť tovar aj keď nebol na sklade a bezproblémové doručenie.
  • Nič

Odporúčam./

Erinka

Pridané: 29. apríla 2015

Všetkým odporučam,výborná komunikácia,skvelý prístup,krásny tovar...maximálna spokojnosť

• Áno (2)

Miroslav

Pridané: 23. apríla 2015

• pristup
  • spolahlivost
  • komunikacia

Odporucam tento eshop kazdemu kto nechce mat zbytocne starosti. Konecne na Slovensku kvalitny eshop.

T

Pridané: 23. apríla 2015