znackovyshop

?
Nízky počet hodnotení za posledné 3 mesiace.
Za posledních 90 dní

Recenzie znackovyshop

EGO

Pridané: včera, 09:07

• najlepší shop v akom som nakupoval
  • maximálna spokojnosť
  • výborná komunikácia s pánom Rychtaríkom
  • odporúčam každému
  • najlepšie ceny

V značkovomshope som nakupoval prvý raz,nakoľko ma oslovila cena,ktorú nevedel dať žiadny iný shop na Slovensku a ani v Čechách. Od prvého kontaktu až po dodanie tovaru fantastická komunikácia s pánom Rychtaríkom. Značkovýshop určite odporúčam všetkým,ktorý hĺadajú najlepšiu cenu a komunikáciu.

Perol

Pridané: 7. februára 2016

• úplná spokojnosť

rýchlosť dodania ako aj prehľadnosť stránok, kvalitne zabalené a doručené

Anonym

Pridané: 5. februára 2016

spokojnosť

Katullka

Pridané: 5. februára 2016

• ústretový predajca, výborná komunikácia, rýchle dodanie, veľmi pekný tovar

O tovare som sa dozvedela na promoakcii v lyžiarskom stredisku. Dostala som poukážku na zľavu, ktorú som pri nákupe uplatnila. Predajca je ústretový, tovar som obdržala na druhý deň po objednaní. Obchod určite odporúčam.

Honza

Pridané: 3. februára 2016

• Skvela komunikace
  • Rychla odpoved na dotazy
  • Ochota
  • Produkt presne jako uvedeny na webove strance
  • Rychla doprava
  • Vubec nic

Vsechno podle predstav

Anonym

• Dobra komunikacia, rychle dodanie

Spokojnost

Iva

Pridané: 2. februára 2016

Včera som objednala hodinky MK a dnes ich už mám. Top obchod

p

Pridané: 2. februára 2016

• Ďakujem za krásne hodinky :). Profesionálne jednanie,rýchle dodanie a kvalitný tovar.Môžem len odporučiť.

Super

servis

Pridané: 2. februára 2016

Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

babrak

Pridané: 1. februára 2016

• Kreativita predajcu
  • Cas na pisanie recenzii
  • Stale nove pribehy

Ak si niekto pise recenzie sam, to uz nieco znamena. Jedine dve pouzitelne recenzie su od zakaznika TISSOT (su tam aj fotky) a od zakaznika xxx, na ktore "obchod" dokonca aj reagoval. Zvysne su napadne podobne, typu komunikacia a promptnost.

Uz len to, ze udava tovar skladom a dodava ich za 10 dni znamena, ze tover objednava z Ciny, alebo Honkongu, kde je dodacia doba pri expresnej poste do 10 dni.

Pre ludi co si od neho nahodou objednali (dufam, ich ne je ani 25), skuste si zajst so svojimi "originalmi" do autorizovaneho obchodu a dajte si preverit pravost tovaru, aby ste neboli prekvapeni.

Uz len na zaklade recenzie od zakaznika TISSOT (str.9) a jeho uploadnutych fotiek by som od tohto pana nekupil ani teplu vodu.

Reakcia obchodu znackovyshop

Ak by si obchod znackovyshop.sk sám písal kladné recenzie portál heuréka by na to prišiel ihneď by ich zmazal, tento záznam by bol zobrazený namiesto recenzie že bol odstránený portálom heuréka skrz ten a ten dôvod, môžem všetkých zákazníkov ubezpečiť že všetky kladné recenzie sú od reálnych zákazníkov ktorý nakúpili v našom obchode.

Žiadna Čína ani Honkong všetok tovar pochádza z overených zdrojov (EU).

Zákazníci ktorý si objednali tovar môžu zájsť do autorizovanej predajne a overiť si originalitu, reálne fotky tovaru ktorý predáva znackovyshop.sk môžete vidieť aj na našom blogu original VS fake kde obchod porovnáva tovar. Postupne budeme pridávať porovnania všetkych značiek ktoré držíme v obchode: https://www.znackovyshop.sk...

Milí zákazníci, s tejto recenzie si určite každý rozumný človek zobere svoje, garantujem že sa ničoho nemusíte obávať vždy dostanete to čo ste si objednali (častokrát omnoho viac v podobe zľavových kupónov a darčekov).
S pozdravom znackovyshop.sk