Objednávka bola rýchlo vybavená. Ústretovosť personálu.

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu! Je pre nás veľkým potešením vedieť, že ste boli spokojný s vaším nákupom v našom eshope.

Super

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu! Sme nesmierne radi, že ste mali dobrú skúsenosť s naším eshopom.

• dobré ceny
    • rýchle doručenie

• Garancia tovaru na sklade , rýchlosť dodania, dobré ceny
    • Neviem

Reakcia obchodu ZEPA

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s čímkoľvek, čo budete potrebovať.

Prvý vynikajuce

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme vám zo srdca za vašu pozitívnu recenziu! Sme nesmierne radi, že ste mali dobrú skúsenosť s naším eshopom.
    Tím ZEPA

• Objednal som si pílový list Makita B-63591 kde sa všade uvádza 2 ks v balení a mne poslali iba jeden kus. Neunuvaju sa ani odpísať alebo to vyriešiť

Reakcia obchodu ZEPA

mrzí nás toto nedorozumenie. Na našej stránke nie je uvedená cena za balenie ale za 1ks, vzhľadom na to, že na predajni tento typ tovaru predávame na kusy.
    Za nereagovanie na Váš mail z našej strany sa ospravedlňujeme. Je možné, že kvôli dovolenkovému obdobiu sme mail prehliadli.

• rýchlostný, komunikácia, cena

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že ste mali dobrú skúsenosť s naším eshopom.

Tím ZEPA

• Rýchle a kvalitné vybavenie objednávky

• Rychle dodanie

• som spokojná

Tím ZEPA

Objednávka prebehla v poriadku a promptne. odporúčam.

• dobry vyber aj ceny

• Rýchle dodanie, dobrá cena

Tím ZEPA

Obchod predaval produkt uvedeny ako skladom a samozrejme to bola loz a objednavku zrusili a ani tovar nedoobjednali. Neodporucam. Strata casu nakupovat u tohoto obchodnika.

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme, že ste sa podelili o svoju spätnú väzbu. Naša spoločnosť sa snaží stále zlepšovať. Keďže máme aj kamennú predajňu, tak tovar sa vypredal skôr ako sme spracovali vašu objednávku a už sme ho nevedeli objednať v takej cene. Je nám veľmi ľúto, že ste mali negatívnu skúsenosť s naším eshopom, a chceme sa za to ospravedlniť.

• rýchlosť vybavenia objednávky

• bleskové vybavenie a odoslanie objednávky
    • výborná komunikácia

S obchodom som spokojný.

• veľký výber Makita príslušenstva
    • najlepšie ceny

• Sú veľmi dobre a sortiment ktorý potrebujem.

Milý personál, rýchle dodanie,