• uz ziadne
    • ziadna komunikacia s klientom

uz by som tam nenakupovala, nakolko som tovar uhradila dopredu a dodany mi dosial nebol, a nemozem sa do uvedenej firmy ani dovolat

• Neodporúčam, za tovar som zaplatila a dodnes ho nemám. Na maily nereagujú, telefón nedvihaju.
    Nemám ani peniaze ani tovar. A to ide o dosť vysokú čiastku.
    Mali by sa hanbiť, takto okrádať mamičky co chcú kúpiť pekne drevené hračky deťom.

• Bohužiaľ, aj ja mám negatívnu skúsenosť.
    • Objednaný a zaplatený tovar mi nebol ani po mesiaci doručený, mailová komunikácia jednostranná, telefón nikto nedvíha. Doposiaľ som sa s tým nestretla. Odteraz už budem radšej objednávať na dobierku.

Bohužiaľ, aj ja mám negatívnu skúsenosť.
    Objednaný a zaplatený tovar mi nebol ani po mesiaci doručený, mailová komunikácia jednostranná, telefón nikto nedvíha. Doposiaľ som sa s tým nestretla. Odteraz už budem radšej objednávať na dobierku. Obchod nikomu neodporúčam.

• stránka je síce pekná a prehľadná, ale čo z toho, keď si hračky možete maximalne tak poprezerať
    • najhorší internetový obchod, s akým som sa doposiaľ stretla... nereagujú na maily, telefóny nedvíhajú... dodacie lehoty absolútne nedodržane, ani po viacerých urgenciách tovar nedodali

je strata času odtaiľ vobec niečo objednavať, aj tak nič nepríde... s takým otrasným prístupom som sa ešte nestretla... prevádzkovateľ stránky by to mal definitívne zabaliť, lebo toto bol totálny omyl

• Doteraz som nedostala tovar ani potvrdenie o prijatí platby ani žiadnu inú reakciu na môj dpyt.

Ubehlo 10dni od mojej objednavky a od zaplatenia a tovar este stale nemam. Na moj mail nikto neodpoveda a telefon,ktory maju uvedeny je nedostupny!!!

najhorší internetový obchod z akého som kedy objednávala, nekomunikujú, tovar dodajú po niekoľko desiatkach urgenciach, naprike tomu ze mal byt na sklade caka sa na vsetko, naslubuju, nedodaju FA...

• Dodanie ziadne a este ani telefon nezdvihaju

nakupujem prvy a posledny krat.neodporucam

• Doba dodania a nulova komunikácia.

• pekne hracky
    • nulova komunikacia, ignoracia mailov, telefonátov

uz nikdy viac, cast tovaru som vratila a dones mi neboli vratene peniaze, ignoruju mail, telefon. Urcite tento obchod neodporucam

• Neodporúčam nákup v tomto obchode z dôvodu nedoručenia objednávky. Neodpovedajú na maily, nedvíhajú telefóny. Maximálna nespokojnosť! Peniaze som uhradila v deň objednávky a doposiaľ žiadna odpoveď!

• velky vyber krasnych drevenych hraciek
    • trodhu dlhsia dodacia doba

som spokojna, odporucam nakup v tomto internetovom obchode, hracky su zaujimave a maju siroky sortiment

• Z dovodu nedodania tovaru vcas som objednavku zrusila. Bola uz vsak zaplatena prevodom na ucet. Uz dva mesiace cakam na vratenie penazi. Na telefonicky kontakt nereaguju.Tento obchod absolutne neodporucam.

• -celkom prehľadná stránka
    • -tovar bol doručený v poriadku
    • -na stránke boli rozmeri pri ktorých som nevedel čo určujú

-obchod by som doporučil
    -objednával som týžddeň pred vianocami a tovar bol doručený včas

• neviem posudit
    • druhykrat odpoviem

skuste

• Kvalitne drevene hracky

• velmi dlha dodacia lehota, dorucenie objednavky im trvalo skoro mesiac, hoci som zaplatil hned pri objednavke

• Pri každom produkte je písaná dostupnosť, cena
    • dodacia lehota 3 - 7 pracovných dní,

• hračky kde inde nie je dostať
    • strašná komunikácia

Hračky kvalitné,dodanie až okolo 10 dní,ale veľmi zlá komunikácia,žiadne odpovede na mail,ani nezdvíhajú telefon.

• pekna stranka, prehladna a dobre ceny