• Rýchle jednanie,kvalitný tovar

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše vynikajúce hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• No idem to až dnes vyskúšať ale verím tomu

• Ok

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Komunikácia bola zrozumiteľna a rychla

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Zatial prvy nakup, ale mali co som hladal a za super nizku cenu. Tovar dorazil rychlo a v poriadku, s kvalitou som spokojny. Takze po prvom nakupe som spokojny zakaznik :-)

Rýchle y

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Vrelo odporučam.Obchod na jedničku.Rychle dodanie.Maximalna spokojnosť.

• Rýchle dodanie tovaru

• Ok

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Tovar som objednala v stredu na obed a vo štvrtok mi bol tovar doručený, ozaj expresné dodanie

OK.

Všetko OK, bez jediného problemu

Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Môj prvý nákup, všetko ok spokojnosť.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Rýchle bezproblémové dodanie,priaznivá cena.

• rychle doucenie

• Rýchle doručnie
    • nie je

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Rýchle dodanie, dobrá cena.