Rýchle dodanie a spokojnosť s tovarom, ďakujem

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše vynikajúce hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Súper

• Dobrá cena,rýchle doručenie
    • Poplatok za dobierku

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Rýchle vybavie objednavky

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Rýchle dodanie spokojnosť.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Rýchle dodanie ale už som si musela kúpiť 3 lebo 2 sa mi roztrhla podušku a ana koniec sa pokazil vypínač

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Pri objednavke uvádzali dodanie do sedem dní, telefonicky mi na druhy deň ponúkli alternatívu k prevzatiu ihned alebo pockať. Po tel. potvrdení som mohol ísť okamžite po tovar. Super prístup

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

+ Rýchlosť dodania tovaru.

• veľmi dobré ceny

• Rychly nakup a dodanie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Rychle vybavenie a dodanie tovaru

Som veľmi spokojná

Super rychle dodanie

• Dobre ceny

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• super rýchle dodanie a aj darček pribalili

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Dobra komunikácia rýchle dodanie.

Žiadne.

• Super výber
    • Cenové zvýhodnenie
    • Určite budem objednávať

Som spokojná. Ak budú naďalej takéto ceny, objednávam určite. Rýchle dodanie. Ďakujem

Všetko je funkčné ďakujem

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Rýchle a spoľahlivé dodanie.
    • Nakupujte v tomto obchode, odporúčam