• Keď som objednávala matrace 1+1 bolo uvedené tovar ihneď k odberu.Potelefonickom uistení o mojej objednávke mi pani oznámila,že moje matrace idúu do výroby. Tak ponuka na internete je zavádzajúca. Kuličková

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. U matrace Klasik Plus, které jste si objednala, byla uvedena doba dodání 15-20 pracovních dní. Toto bylo uvedeno přímo na webu u Vámi požadovaného rozměru, následně v košíku při vyplňování objednávky a nakonec i v jejím potvrzení, které Vám přišlo na email. Toto jsem Vám potvrdila i telefonicky.
    O expedici Vás budeme informovat emailem.

Zdrave-spanie.sk

• Rýchle vybavenie,s tovarom som spokojná.

Tovar mal byt doruceny pred tyzdnom, ziadne info od obchodu o stave objednavky.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. Na webu, v košíku při vyplňování objednávky i v potvrzovacím emailu byla uvedena doba dodání "Január 2021". Tzn., že matrace skladem nebyly a byly zadané do výroby. Aktuální doba dodání je 15-20 pracovních dní od objednání.

Zdrave-spanie.sk

• Rychle dodanie,matrace su super

• Jednoducha dostupnost
    • Dobtry vyber tovaru
    • Vyhodna cena

Madrace su vynikajúce rychle dodanie a neposkodene

• Som spokojná s prístupom, dodanim a aj s matracmi. Odporúčam tento obchod.

• Rýchle jednanie a dobrá cena
    • nie je

• nikde som nenašla ten typ matraca, tak preto som si Vás zvolila

nemusíte chodiť po obchodoch, donesú Vám tovar až k dverám, presne tak, akoVám napíšu do e-mailu, v pohode nákup

Rychlo, vzdy si je co vybrať a dobry pomer cena a výkon.

• Prehľadný a veľký výber za dobrú kvalitu a cenu .

• dobrá cena
    • rýchla dodávka

Rýchla komunikácia aj odoslanie tovaru. Verim, ze je to ojedinele, ale zadali pre prepravcu chybne t.c., cim sa dorucenie skomplikovalo.

Reakcia obchodu Zdrave spanie

děkujeme za Váš názor. Telefonní číslo se dopravci nahrává automaticky přímo z objednávky, kterou si zákazník vytvoří. Omlouváme se za komplikace, které Vám tímto vznikly.

zdrave-spanie.sk

• Po telefonáte z obchodom zákazka vybavená "ok"

Spokojný

Som veľmi spokojná, tovar bol doručený rýchlo,

veľký výber a kvalita

štvrtý krát som nakupoval po 2 matrace od tejto spoločnosti cez portál raj matracov alebo zdravé spanie... vždy rýchlo a bez problémov... až na ostatný krát, kedy vznikol malý problém, ktorý nebol dostatočne odkomunikovaní...

matrace zakaždým prídu vo veľmi zašpinenom, zaprášenom igelite a máte problém vytiahnuť ho z igelitového obalu aby ste si nezašpinili poťah na matraci... neviem v akých podmienkach sú skladované keď vyzerajú ako by boli roky skladované niekde "na povale" :-)

okrem hodnotenia obchodníka a dopravcu by som prijal aj možnosť hodnotiť zakúpený tovar...

Nemôžem hodnotiť,bol to náš prvý nákup

• Z domu som vedela vybaviť svoj nákup a som spokojná

Obchod i komunikácia bezvadná, matrace splnili očakávanie. Ďakujem