• Krasne japonske zavesy!

• kvalita, rýchlosť dodania, široká ponuka, prehladnosť

Vysoká spokojnosť s kvalitou tovaru. Pozitívny a profesionálny prístup. Oceňujem taktiež rýchle dodanie tovaru. Webstránka boľa prehľadná, to čo som potrebovala som rýchlo našla. Celá obejdnávka prebehla bez problémov a hľadko. Určite doporučujem pre nákup.

Ďakujeme

• velmi dobra a prehladna webova stranka, siroka ponuka vyrobkov

Internetovy obchod so sirokou ponukou vyrobkov, spolahlivym servisom a jasne definovanymi a presnymi obchodnymi podmienkami.

• nákup z pohodlia domova
    • Nesprávne uvedené údaje na stranke, japonská stena schmidt 86241 uni sa podľa stránky dá jednoducho skrátiť pomocou zaklapujúceho ťažca,čo však nie je pravda, je potrebné obšitie a znovu prešitie spodnej časti, aby ste si mohli zasunúť spodné ťažidlo. K závesu je pribalená plastová tyčka, ktorá teda moc nezaťaží, horný bežec je tiež len lacným prvkom, neviem prečo je prelomený na polovicu. U drahších modelov (41,-) je všetko OK.

radšej priplatiť a mať zaručenú jednoduchú montáž.

Reakcia obchodu Závesy

Ospravedlňujeme sa zákazníčke, má pravdu-popis na stránkach sme opravili.

• Prehľadnosť tovaru a dobrý opis tovaru.

odporúčam nakupovať, rýchle jednanie, rýchle dodanie tovaru a kvalitný tovar.

Ok

Vzhľadom na to, že som potrebovala upraviť objednávku,vysoko oceňujem pozitívny prístup pána majiteľa.

• Kvalita
    • Dlhšia doba dodania

Ospravedlnujem sa za predchádzajúcu recenziu,došlo k určitým nedorozumeniam.

• Nepostrehla som žiadne
    • Komunikácia, doba dodania

Nic nezhrniem, nakoľko mi tovar ešte nebol doručený, tovar som vyplatila vopred A 10 dní sa nič nedeje.

Reakcia obchodu Závesy

Ďakujeme za hodnotenie, internet znesie všetko. Pani zaplatila 11.5. a dodacia doba je jasne daná 7 - 14 pracovných dní.

spokojnosť

• Široký sortiment
    • Drahé závesy, a krátke!

Reakcia obchodu Závesy

Ďakujem za spätnú väzbu. Čo sa týka dĺžky japonských stien sú vyrobené na štandardnú výšku bytov, poprípade domov v celej EÚ (260-265 cm) a plne jej vyhovujú. Čo sa týka ceny, všetky nami ponúkané výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku, Švajčiarsku, Francúzsku. Sú vysoko kvalitné - žiadna Ázia. A to je samozrejme odrazené aj v cene. Podotýkam, že u prevažnej väčšiny nami ponúkaných výrobkov (mimo akcií a zliav) je doprava zadarmo. Ďakujem

• dôveryhodnosť, pohotovosť, kvalita, komunikácia, ....
    • zatiaľ nezistené.

Odporúčam.

Som maximalne spokojna, bola som upozornena, ze mi tovar asi nestihne prist do vianoc,nakolko som ho objednavala par dni pred..ale na moje velke prekvapenie balik prisiel ☺dakujem

Nakupovala som 1.krat
    spolu som objednavala dva krat. Obj.som dva krat tu istu latku jedna z nich ma mierne iny odtien. Navyse jedna dodavka bola o 40cm menej odstrihnuta.
    Tovar som nevratila ale musela som upravit dlzku zavesov.

Reakcia obchodu Závesy

Pri prvom nákupe dostala pani o 1,10 m viac, ako objednávala (2 + 1,10 m) jednalo sa o koniec 30 m balu. Samozrejme tie m naviac jej neboli účtované. Pri druhom nákupe dostala pani o ,40 m viac, pretože látka bola na okraji zašpinená - 40 cm jej nebolo tiež účtovaných. Osobne som bol pri strihaní látky. Takže pani nech nabudúce zvažuje, čo zverejní. Asi si pani myslela, že aj v druhej dodávke dostane o vyše m látky naviac a to ju naštvalo. Zmenu farby (iný odtieň) je ťažké posúdiť, od výrobcu dochádzajú baly pod tým istým kódom farby, v tomto prípade 702. Pekný deň.