• vsetko

Reakcia obchodu YourGames.cz

Děkujeme za Váš nákup, jsem rádi, že vše proběhlo v pořádku. Těšíme se na Vaší další návštěvu!

• Rýchle, lacné

Super

Reakcia obchodu YourGames.cz

Jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Těšíme se další shledání.

Tým YourGames.cz

• Nemusite nikam chodit pri elektronickej licencii hry
    • Rychle dodanie, iba par minut

Vsetko funguje ako ma

Reakcia obchodu YourGames.cz

Děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu, jsem rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Těšíme se na Vaší další návštěvu!

• dobrý výber hier
    • nízke ceny

Všetko prebehlo v poriadku, 2ks objednaných kľúčov mi prišli v priebehu pár minút a fungovali bez problémov.

Reakcia obchodu YourGames.cz

Děkujeme za pěknou recenzi, moc si jí vážíme. Těšíme na další brzké shledání!

Tým YourGames.cz

• dobré ceny, rýchlosť dodania (okamžitá pri online licencii)

Reakcia obchodu YourGames.cz

Jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Snad nás opět brzy navštívíte!

• rychle dodanie

Reakcia obchodu YourGames.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Těšíme se na další návštěvu!

• Kod na hru bol dodany do 10 minut, vsetko prebehlo ok, obchod odporucam

Reakcia obchodu YourGames.cz

To rádi slyšíme a děkujeme Vám za pěknou zpětnou vazbu. Těšíme se na další brzkou shledanou!

Reakcia obchodu YourGames.cz

Děkujeme za Váš nákup, jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Těšíme se na další návštěvu!

• dobré ceny
    • pomoc pri problémoch s použitím aktivačného kľúča
    • rýchlosť dodania aktivačného kľúča (pár minút)
    • návod na použitie aktivačného kľúča nebol celkom aktuálny

odporúčam

Reakcia obchodu YourGames.cz

Děkujeme za Váš nákup a pěknou zpětnou vazbu, do příště se pokusíme ještě trochu polepšit. Těšíme se na další návštěvu!

OK

• rýchlosť odozvy
    • najlepšie ceny
    • žiadne mínus zatiaľ

odporúčam YourGames.cz každému

• Rychlost, kluc ku hre prisiel mailom aj s navodom na instalaciu

• rýchlosť
    • spoľahlivosť
    • Dobrá komunikácia podpory

• Rýchlosť dodania
    • Komunikacia

Objednaval som steelbook RE2. Cena najlacnejsia na trhu to bol aj dovod vyberu tohto obchodu. Dodanie velmi rychle behom 3 dni priamo ku dveram kurierom objednavane z Prahy do Košíc. Komunikacia tiez velmi dobra odpovede do par minut alebo hodin. Jedine mi vadi ze steelbook ma zvnutra velky skrabanec (dost to vadi ale pochybujem ze mi to reklamuju) ale nieje to vina obchodu ale vyrobcu. Mozem odporucit.

• rýchlosť
    • ochota

Napriek tomu, že sa pomýlili a poslali mi inú hru, veľmi rýchlo to dokázali napraviť.

Rýchle doručenie, super obchod. Odporúčam!

• jednoznačne cena

Musím pochváliť komunikáciu obchodu. Nefungoval mi dodaný kľúč na Steam, tak som napísal na uvedený kontakt a čoskoro mi bol dodaný náhradný Steam key - už funkčný

• Ceny
    • Bleskurýchle dodanie

• Okamžité odoslanie elektronických kľúčov
    • podrobné návody na ich aktiváciu (pre tých, ktorý ich potrebujú)
    • veľmi konkurenčné ceny
    • prehľadná stránka

Odporúčam už len kvôli cenám.

Pri kúpe nebolo zrejmé, že sa jedná o tovar, na ktorý je potrebný MS account a funguje iba s MS Store. Ani v návodoch, ktoré obchod štandardne posiela nebol link resp. zmienka, že treba postupovať cez MS store. Problém je, že PC používam pod iným accountom a hra mi nepôjde, kým sa neprihlásim na zariadení pod MS account

Reakcia obchodu YourGames.cz

děkujeme za Vaši recenzi a je nám líto strastí, které jste byl s Vaší objednávkou nucen podstoupit.

Nicméně hned první řádek Vámi zakoupeného produktu uvádí:

"POZOR! Hra vyžaduje operační systém Windows 10. Klíč prosím aktivujte na účtu Microsoft (pomocí Microsoft Store)."

Shodli jsme se, že z tohoto upozornění by se dalo usoudit, že k aktivaci hry je zapotřebí vlastnit stroj s operačním systémem Windows 10 a účet Microsoft. Ovšem v případě, kdy si i tak zákazník neví rady, jak to se spuštěním hry vlastně bude, je možno zaslat dotaz na náš e-mail nebo se zastavit na LiveChatu, kde Vám vše rádi vysvětlíme.

S pozdravem,