• ?????
    • že aké hodnotenie? neexistuje tu žiadne hodnotenie
    • žiadna komunikacia, nič, nezaujem o zakaznika, telefon vypnuty, žiadna reakcia na emaily......je to drzé od YFS

že prečo som kúpila v tomto obchode? už niky viac

• absolutna nekomunikacia so zakaznikom
    • telefon vypnuty

v utorok som si objednala saty, ktore mali dolozku- dorucene do 24 hodin, platila som prostrednictvom paypalu, cize peniaze mali okamzite, dnes je piatok, no saty nikde, telefon vypnuty, na fb stranke ziadna reakcia na moj dotaz...
    velke sklamanie z mojej strany

• Tak ako som sľúbila, moje ospravedlnenie je na mieste v oblasti rýchlej reakcie na moju sťažnosť. Obchodné podmienky sú tiež v poriadku takže, už len sa dočkať pre tento raz vrátenia €.
    • Škoda že sa neozvali skôr.

Verím, že sa to všetko vyrieši a nabudúce bude obchod dokončený k spokojnosti oboch strán.

• Pekné nadčasové spoločenské šaty aj pre moletky.
    • Tovar som dostala, ale ani materiál a ani prevedenie nebolo hodné ani tretinovej ceny. Šaty som vrátila a po odčítaní 20% z ceny šiat, čo je 17 € daň za to, že som sa odvážila objednať, som očakávala na účte aspoň ten zvyšok. Zatiaľ však čakám márne a už 3 týždne.

Dobre si prečítajte obchodné podmienky!!! Ale vyzerá to tak, že ani to nepomôže a na kontaktné číslo sa mi ešte nepodarilo dovolať.
    Až mi tie peniaze prídu, ospravedlním sa. Zatiaľ, neodporúčam!!!

• jednoduchý a pekný dizan
    • milý osobný prístup majiteľky
    • trochu menej tovaru ako v iných obchodoch, ale zato pekne povyberané kúsky

áno, odporúčala by som