• Pribalili mi sluchatka zadarmo, dakujem:)

• Dobré ceny
    • Veľa spôsobov dopravy

• Dobré ceny
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Dobrá komunikácia
    • Bezpečná platba vopred

• ...rýchlosť, kvalita

• Veľmi rýchle doručenie, všetko bez problémov - odporúčam

• Rychle dodanie, dobra cena, pre mna moznost osobneho odberu vyhoda
    • ziadne

velmi rychla komunikacia cez chat aj po pracovnej dobe. dorucenie tovaru skladom na druhy den ( este skor ako avizovali na webe). som velmi milo prekvapeny. dakujem

• Dobrá Cena, Rýchle odoslanie

Spokojný

Pri objednávke mali na e-shope chybu tovar ukazovalo že majú skladom po objednaní mi však oznámili že mali chybu na e-shope a tovar musia objednať od dodávateľa, do dnes nemám tovar neodporúčam objednávať majú milne informácie na e-shope

Reakcia obchodu xmobil.sk

Dobry den, ano mate pravdu, ze sme mali nespravnu informaciu na stranke voci realnemu stavu skladu, za co sme sa Vam v telefonate ospravedlnili (zial niekedy sa to stane). Tovar ste objednali podvecer 15.2. 2024, nasledne bol s Vami telefonicky dohodnuty novy termin do konca nasledujuceho tyzdna t.j. do 25.2.2024, kedze objedavku ste napriek dlhsej dodacej dobe nechceli zrusit. Tovar sme Vam odoslali 22.2. 2024 s tym, ze do balikomatu prisiel 23.2. 2024 cim sme nasu dohodu splnili. Ak teda nas obchod neodporucate, nerozumieme tomu, preco ste nechceli zrusit objednavku hned, ked sme sa o tom bavili a neobjednali si tovar inde. Vtedy by sme tuto reakciu pochopili. Lebo potom to vyznie v zmysle, ze : "Neodporucam", ale aj tak si u Vas tovar kupim. A zlou recenziou sa Vam pomstim za to, ze som musel cakat o 4 dni dlhsie (za normalnych okolnosti by ste mali tovar v pondelok a takto Vam prisiel v piatok).
    Rozhorcenie vsak chapeme a este raz sa ospravedlnujeme.

• Rychle dodanie do alza boxu..opat spokojnost a obchodom...kupil som smart ventilator od elite..rovnako spokojnost

• Rýchle odoslanie zásielky

• výborná komunikácia s obchodom

tovar skladom hned vybavene:)

Maximálna spokojnosť.
    Veľká ochota a profesionalita.

• Promptna komunikacia ohladom moznosti nahrady nedostupneho tovaru, expresne dodanie, velka spokojnost :)
    • Rýchle vybavenie a

• veľmi dobré, rýchle
    • dostali pekný bonus

• Odpisali na mail

Tovar mi bol doruceny za najlepsiu cenu u nas. No rychlost dodania nedodrzali. Slubuju nasledujuci den a dovtedy to ani len neodoslali. No urcite by som tu objednal opat.

• Rýchla komunikácia i dodanie