XGames.sk

• 96 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 95 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 0,2 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod XGames.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie XGames.sk

Lubo

Pridané: včera, 20:42

• Rýchlosť
  • Žiadne

Oplatí sa tu nakupovať + dobrý výber

Daniela Kostolániová

Pridané: 18. júla 2016

• kupujete doslova mačku vo vreci a ak zaslaný tovar nie je v poriadku, nikdy nezískate svoje peniaze späť

V tomto obchode sme zakúpili hru Minecraft v digitálnej forme. Hru sme nainštalovali, už počas inštalácie sa nám však zobrazovali okienka o nehodnovernosti produktu. Dúfala som, že je to len planý poplach. Po nainštalovaní sa však hra nedala spustiť. Preinštalovali sme Windows(len kvôli tej hre), parametre sedia a stačia na túto hru, po opätovnej inštalácii sme sa však dočítali, že hra sa nám nespustí, ke´dže je crashnutá. Team x-games s nami po tejto informácii úplne prestal komunikovať. Takže jednoznačne NEODPORÚČAM, ak sa nechcete oklamať, ako my!

Dobrý deň p. Kostolániová,

- zakúpili ste si originálny produkt Minecraft žiadny mačku vo vreci
- skoro hodinu sme cez telefón s vami hru spolu aktivovali krok za krokom keďže ste ju nevedeli aktivovať
- zisťovali sme informácie o vašom probléme aj priamo na Mojangu aj nad rámec bežných informácií

Snažili sme sa vám pomôcť ako sme najlepšie vedeli a ako poďakovanie z vašej strany sme boli obvinený z neseriózneho prístupu a podvodu. My máme svedomie čisté.

Predajca nenesie zodpovednosť za nekompatibiltu vašeho hardware s produktom, produkt od nás je v poriadku a bude sa dať využívať keď váš PC bude spĺňať požiadavky.

S pozdravom

• proklientský prístup
  • nič ma nenapadá

Jednoznačne odporúčam

Reakcia obchodu XGames.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie, sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Prajeme príjemnú zábavu.

Róbert Grossman

Pridané: 24. júna 2016

• siroky sortiment
  • prehladnost stranky
  • rychlost dodania

Nakupujem tu pravidelne hlavne PaySafeCard platbou cez SMS a ziaden problem zatial.

Reakcia obchodu XGames.sk

Ďakujeme, pripravujeme bonusy pre našich stálych zákazníkov.

Roman

Pridané: 21. júna 2016

• rychlost dodania
  • komunikacia
  • žiadne

Určite to nebol moj posledný nakup

Reakcia obchodu XGames.sk

Ďakujeme a tešíme sa na ďalší nákup.

Hitaes

Pridané: 12. júna 2016

• Rýchlosť vybavenia a dodania objednávok
  • Cena oproti konkurenčným firmám
  • Informovaný a pohotový personál

Ako som už spomenul v tomto obchode nakupujem rád pretože je to rýchla a pomerne lacnejšia možnosť nakupovať hry oproti konkurencii v pohodlí svojho domova. Tento obchod často odporúčam svojim známym keď chcú hru a nižšiu cenu v digitálnej verzii ešte v ten deň. Takže smelo nakupujte nemôže sa stať že vás tento obchod oberie o peniaze a nedodá tovar. Taktiež niekedy dostanete k hre i bonus ktorí by ste inač nedostali (upozorňujem nie stále) :)

Matej Hradsky

Pridané: 9. júna 2016

• Nie je moznost reklamovat digitalny tovar ako je to na Steame, takze som skoncil s pre mna nehratelnou hrou, neviem ci to nahodou nie je aj nezakonne

Milý Matej,

Steam mé iné obchodné podmienky ako my, nabudúce určite doporučujem nákup priamo na Steame a vyhneš sa zbytočným problémov zo svojej strany.

Ako v TESCU nevyreklamuješ zjedenú vianočku, že ti nechutila, tak isto ti žiaľ nemôžeme vrátiť peniaze sa použitú hru.

S pozdravom

Martin

Pridané: 15. mája 2016

• rýchlosť dodania
  • komunikatívnosť obchodu
  • po dotázaní o neúplnosti informácií o produkte, boli doplnené
  • neúplné informácie produktu ktoré boli na môj dotaz pridané

Kupoval som iba na skúšku za 2€ xobx live gold ktorý mi ale nefungoval. kontaktoval som obchod, ktorý mi kladne odpovedal. Následne som kúpil zlaté členstvo na rok ktoré bez problémov fungovalo.

Ďakujeme za hodnotenie.

Ivan

Pridané: 14. mája 2016

• Jednoduchy a rychly nakup
  • za celu dobu som ziadne nepostrehol

Za tie roky absolutna spokojnost s rychlostou dodania klucu cez mail, je to otazka par sekund.

Reakcia obchodu XGames.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie.