• rýchla objednávka aj dodanie,
    • ochota pána, ktorý nám umývačku doniesol
    • celkovo spokojnosť

• profesionalita
    • rýchlosť doručenia
    • osobný prístup

i napriek najnižším cenám veľmi rýchle doručenie, profesionálny prístup, výnimočne ochotný a ústretový.

• Profesionálny prístup
    • Skvelá komunikácia

Dobrá informovanosť o dostupnosti a dodaní tovaru.

• Individuálny prístup, komunikácia, cena, doručenie aj s vynaskou do bytu

Maximální spokojenost

• Skvelá komunikácia s predajcom a super rýchla doba dodania tovaru

Rychle dorucenie priamo majitelom v ten isty den od objednania a online vyplatenia. Mily ustretovy ochotny predajca, premna predtym neznamy obchod ale urcite odporucam.

• Najlepsia cena na webe
    • 180 kapsúl zdarma
    • Posta zdarma
    • Doručenie presne podla dohody
    • Zatial nic. Ale kedze ide pre mna o neznámy eShop, dufam, ze aj prípadná reklamácia by prebehla hladko

Odporucam. Objednávam teraz z viacerých e-shopom, a tento jediny mi priviezol bez meškania

• reakčný čas

predajca ma kontaktoval do pol hodiny a do dvoch hodín od objednávky tovar osobne doručil z LE do PP. odporúčam!

• rýchle dodanie objednaného tovaru
    • Super komunikácia
    • Najlepšia cena
    • Darček k tovaru

Tento obchod každému odporučám. Bola to moja 2. objednávka u nich. Super rýchle doručenie. Tovar som mala do 24 hod. vďaka ústretovosti pána majiteľa. Prvú objednávku som robila tesne pred vianocami a tovar mi bol doručený priamo obchodom nie kurierskou firmou, majiteľovi záležalo na tom, aby tivar prišiel včas ku kupujúceme. A vždy bol k objednávke pripojený aj darček, v mojom prípade objednávala so umýv. riadu, tablety Jar platinum na rok, čo príjemne potešilo.
    Želám obchodu ešte veľa spokojných zákazníkov. Oceňujem ich prístup, kiež by na SK bolo viac takýchto podnikateľov.

• Úžasne ústretový.

• korektné jednanie
    • rýchlosť dodania
    • maximálna serióznosť

• Profesionálne jednanie, pravdivé informácie.

• Bol výtavaveny tovar

Reakcia obchodu www.xaurum.sk

Dobrý deň p. Tomáš Tran. Kupovali ste si digestor LFG716X, mali ste ho doručený nasledovný pracovný deň. Bol originálne zabalený, vôbec nijako neotvorený! Ani s ním nebolo nijako manipulované! Váš prípad som dal na prešetrenie heureke, nakoľko ste poskytli kupujúcim veľmi zavádzajúce a klamlivé vyjadrenie. Po tel. rozhovore s vami ste mi povedali, že tovar bol poškrabaný. To sa však muselo stať pri preprave, na čo sa uplatňuje zase poistenie a tá by prípadnú škodu uhradila. Prosím vás nabudúce o korektnosť vo vyjadreniach. A vždy sa nájde spôsob, ako sa dajú veci riešiť vhodnejším spôsobom, ako poškodzovať meno predajcu.

• komunikácia
    • rýchlosť vybavenia
    • tak si predstavujem seriózny eshop

• Ochota a rychlosť
    • Autorizovaný predajca
    • Predĺžena záruka v cene

Najvýhodnejšia cena na heureke.Chcel som nakúpiť v nejakom známejšom obchode tu však bola cena výhodnejšia a aj s predĺženou zarukov v cene.Tak som nakúpil.Tovar dodany na do dvoch dní.

• Najnižšie ceny, autorizovaný predajca

• Rychke dodanie. Tovar som objednal v piatok v noci a v sobotu pred obedom bol doma. Platba terminalom/hotovostou pri odovzdani.
    • Dobra komunikacia so zakaznikom.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Veľmi ochotný personál