• web stránka
    • arogantné a vulgárne správanie sa k spotrebiteľovi

K Wilde s.r.o. preposielam vyjadrenie MAJITEĽA spoločnosti na môj e-mail, v ktorom som vyjadrila nespokojnosť s prístupom:

" Absolútne nás nezaujíma či ste alebo nie ste spokojná. Len pre upresnenie pojmov !!! 1. Vaša objednávka vybavená bola, to že ste sa sekla o 2 veľkosti je Váš problém... nie náš... nejedná sa o žiadnu reklamáciu ale o výmenu ( na vybavenie reklamácie máme 30 dní, na realizovanie výmeny 14 dní .)
    Takže sa spamätajte a nepíšte tu trápne pi**viny! "

UROBTE SI SPOTREBITELIA OBRAZ O TEJTO SPOLOČNOSTI.

• Prehladna webova stranka
    • Cizmy ktore som u nich kupila sa mi prve rozpadli za 11 mesiacov a druhe za 7 mesiacov, pricom cena je naozaj vysoka
    • Neuznaju vam reklamaciu, aj ked obuv vydrzi sotva pol roka
    • Obuv je draha a nekvalitna

Obchod nieje seriozny, po tom ako som cizmy nosila normalne proste som v nich chodila, tak sa v nich urobila prasklina. Neuznali mi reklamaciu s tym, ze som ich nosila nevhodne (asi mali byt vystavene vo vitrinke) a po druhe, ze som nosila na nohe velkosti 37 cizmu o velkosti 37. Reklamacia bola odborne posudena, ale predsa nieje mozne aby cizma za 110 Eur nevyzdrzala ani jeden rok! A to ide o dva rozne pary. Myslim si, ze ked by som ich nosila aj iba dva dni, tak reklamacia by proste nepresla, kedze to co bolo napisane v posudku boli bohapuste vymysly. Cizma za 110 Eur musi vydrzat aspon rok! Dalsi par ciziem inej znacky som velmi rada kupila u uplne ineho predajcu v CR a po tom ako som obchodu wilde.sk dohodila par zakaznikov, to uz nikdy nespravim a este ich od kupy u nich odhovorim. Takze keby mi uznali reklamaciu, tak si tam rada este roky cizmy budem kupovat (dala by som sancu aspon inej znacke, lebo Muckmastery su proste nekvalitne) a mnohi moji znami, takto nam uz nic nepredaju.

• Žiadna
    • Ochota personálu nulová
    • Drzé a arogantne správanie

Včera som išiel 150 km až z gelnice že si idem kúpiť zimnú bundu a nejaké nohavice prídem a na dverách napísané že len vydaj objednávok z eshopu tak vojdem dnu ukazujem predavačovi na telefóne ktoru bundu chcem ze keď nemôžem si pozrieť tovar tak aspoň ze nech mi ju donesie von ze ju zoberiem a on drzo odpovie ze on musí dnes vybaviť 100 objednávok aby boli ešte do Vianoc ze som si to mal objednať skôr a cez internet … tak keď toto odpovie zákazníkovi ktorý ktorý Vám robil nemalé tržby a chcel tam zase nechat minimálne 500 EUR tak mi je s vás na grc a by ste mali do budúcna veľmi zvážiť akých neochotných a arogantných ľudí zamestnávate … za mna už nikdy viac a jedno šťastie ze je v Ružomberku INTERLES ze už keď som meral takú diaľku tak mi aspoň tam ochotne poradili a mohol som bez problémov nakúpiť. S pozdravom Patrik Blaško

• Tovar má dlhú dodaciu lehotu tak má aj dlhšiu životnosť

Reakcia obchodu Wilde

Si mal vtipnú kašu na raňajky? Radšej si choď po balík na poštu kde ho máš už niekoľko dní a až potom tu vypisuj primitívne recenzie! Len pre zaujímavosť tovar sme expedovali na 2. pracovný deň od objednania, to že si si zvolil slovenskú poštu konkrétne balík na poštu (doručenie deň podania +2) bola tvoja voľba!

S pozdravom Wilde s.r.o.

• Oslovily ma ak bola nejaka nezhoda v objednavke

Veľmi slušný výber, sperrýchle dodanie.

• Odborne poradanstvo
    • Reakcia na email bola rychla
    • Tovar na eshop-e skladom a po tyzdni objednavky stale nieje ani vyexpedovany

Reakcia obchodu Wilde

Viete čítať alebo nie??? ak nie tak nenakupujte cez e-shop! Jasne a zrozumiteľne tam píšeme že tovar ktorý je skladom expedujeme do 5 "pracovných" dní !!! Keď sa Vám nechce čakať a akceptovať našu dodaciu dobu tak tovar mať jednoducho nebudete.

S pozdravom Wilde

tovar mi nebol doručený ani po 6 dňoch.ani žiadne upozornrnie som nedostala.

S pozdravom Wilde

• možnosť výberu spôsobu platby
    • možnosť výberu spôsobu doručenia
    • rýchla komunikácia

Obchod je veľmi seriozny

• Úžasné expresné dodanie tovaru v bezchybnom stave !!!
    • Odpovede a rady pri akomkoľvek dotaze na zakúpený tovar.
    • Vrele odporúčam.

• Ochotny a profesionalny pristup

Tovar, ktorý som si objednal nebol na sklade. Nikto mi to však nedal vedieť. Keď som volal na číslo uvedené na webstránke v hodinách uvedených na webstránke, pán mi povedal, že to nemôže vybaviť, lebo je na ceste do práce. Na druhom čísle to nikto nebral. Že tovar, ktorý mi nechodil, nemajú mi nikto nepovedal. A tak nevieš. Potom mi volali späť a boli v pohode. Ale tovar mi poslali na inú adresu.

Vážený pán,

Tak takto:
    1. Tovar ktorý je skladom expedujeme do 5 pracovných dní, Vaša objednávka bola expedovaná na štvrtý pracovný deň !!! Povinnosť informovať Vás máme vtedy ak Vám "nevieme" objednávku expedovať do 5 pracovných dní !!!
    2. Telefonoval ste ako "besný" o 7:40 ráno !!! (začíname pracovať a informácie podávať od 8:30, keď sme pri PC a vieme preveriť stav Vašej objednávky).
    3. Objednávku sme Vám expedovali na Vami zadanú adresu doručenia! Systém máme automatizovaný a systém exportuje údaje na exportné hárky automaticky (chyba vylúčená) Pri Vašej objednávke ani k zámene adries prísť nemohlo (ani teoreticky) nakoľko fakturačná adresa s adresou doručenia je totožná !!!
    Pre budúcnosť odporúčame pozornejšie čítať maily a odhlášky, lepšie pozrieť na hodinky a dávať pozor pri vypĺňaní doručovacej adresy.

S pozdravom Wilde s.r.o.

• Rychle dodáním,všetko bolo ako má byt.

• Top

• Široký výber kvalitného tovaru

Nakupujem tu už 6 rokov a som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom, ktorý je na vysokej úrovni.

• doručenie hneď na druhý deň

Dobra komunikacia, ochota skontrolovat stav fyzicky na sklade, rychle dodanie

• Tovar vraj na sklade a už týždeň čakám

Reakcia obchodu Wilde

"Chlapec" tovar z Vašej objednávky máme skladom, objednávky vybavujeme podľa poradia. Čakáte 4 pracovné dni, treba si prečítať obchodné podmienky koľko dní máme na vybavenie Vašej objednávky (s obchodnými podmienkami ste len pre zaujímavosť súhlasili). Prajeme veľa zdaru pri kúpe tohto tovaru u niekoho iného (počkáte si dlhšie)