• príjemná a efektívna komunikácia
    • prvotná nedôvera platbe predom

-najvýhodnejšia cena daného tovaru
    -slušná komunikácia
    -minimálna dodacia doba

• - vyborne ceny
    • - komunikacia obchodu
    • - je mozna len platba vopred (to podla mna odradza vela potencialnych zakaznikov)

Nutnost platby vopred je dost zvlastna, ale v konecnom dosledku to vynahradzaju bezkonkurencne nizke ceny produktiov :o)
    Tento obchod jednoznacne odporucam?!

• komunikativnosť a ustretovosť zamestnancov so zakaznikom
    • rychle jednanie a spracovanie objednavky
    • možno časom keď sa firma zvätši bi mohol pribudnuť i predaj na dobierku,,nakolko to poniektorych zakaznikov od nakupu odradi

celkovo som bol spokojny,,hlavne po komunikacii a vysvetleni prečo je nutne zaplatit vopred,,i keď ja mam osobne určite obavi s platbou predom,,samozrejme predtym som si prečital recenzie obchodu

• Dobré ceny
    • Málo miest na vyzdvihnutie osobne.

Trochu ma odrádzalo platenie vopred kartou, ale po zaslaní pnjednávky s potvrdením mojej platby začal obchod hneď komunikovať a komunikácia s nimi je skvelá, odpovede do pár hodín, buď automatiským systémom alebo mi odpovedal priamo vedúci. Takisto dohoda s kuriérom prebehla super. Skvelý rozvozca, spoľahlivý. Ešte uvidím ako budú prebiehať prípadné reklamácie, ale zaťiaľ spokojnosť :)

• dodacia lehota, v mojom prípade nepríjemný kuriér

Reakcia obchodu Wellness Style

Mrzí nás nepríjemná skúsenosť s kuriérom, no objektívne daná vec nie je v našej kompetencii - a zahrnutie do hodnotenia objednávky... V každom prípade, tovar bol odoslaný do 3 dní, ako uvádzajú naše obchodné podmienky...

• Príjemné ceny PC

Prehľadný príjemný obchod so zaujímavým tovarom. Ponúka menej značiek, ale dosahuje výborný pomer kvalita verzus cena.

SKVELE

• Najlacnejší aký som našiel.
    • Platba vopred je netradičná, ale po rozhovore s pánom Ježíkom to bolo logické.

Bol som spokojný. Odporúčam ho každému, možno som tu nenakupoval posledný krát.

• Velmi dobre ceny,ustretovy pristup

Kvalitny tovar za priaznive ceny,rychla komunikacia.

• on line
    • nizke ceny
    • pri objednavani tovaru ku koncu objednavky sa objavi sprava ze tovar treba zaplatit az po vyzvani, ked obchod vas vyzve. Tak som cakala. Trvalo to a potom ma informovali ze preco uz nezaplatim, ved nemozu tovar objednat...tak som zaplatila a cakala. Tovar prisiel po zaplateni az o 5 dni a to bola zaplatena kurierska doprava.

Shop ponukal vyhodnu cenu za produkt. PC je fajn, splnil poziadavky. Zatial dobra kupa.
    Obchod odporucam.

Reakcia obchodu Wellness Style

V danom týždni, kedy zákazníčka objednala produkt sme mali dovolenku, preto čakala na výzvu k úhrade objednávky. O dovolenke informácia bola uvedená na stránke, zároveň sme zákazníčku o dovolenke informovali e-mailom... Ďakujeme za hodnotenie...

• Obchod som nepoznal, tak som si chcel overiť prístup komunikáciou. Odpoveď som dostal veľmi rýchlo.
    • Nezlaknite sa slabšieho dizajnu ;)

Určite odporúčam, dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru.

• Prehľadné stránky.
    • Tovar bol na sklade.
    • Dobrá cena.

Tovar bol na sklade.
    Dobrá cena.
    Výborná komunikácia a informácie pre zákazníka.
    Odporúčam tento obchod ako spoľahlivý a dôveryhodný.

• Uplne najlepsi customer servis s akym som sa doposial na Slovensku stretla

Vrele doporucujem

• Veľký výber tovaru, dobré ceny
    • Žiadne som nenašiel

Som veľmi spokojný z nákupom z tejto stránky nemám čo vytknúť.

• Platba vopred

Spokojnost

• - tovar bol podľa mojich predstav
    • - bolo to pohodlne, nemusela som ísť do kamenej predajne
    • - osoba, na ktorú bol daný kontakt bola ústretová

- nie som zastancom internetového obchodu, ale v tomto prípade to bolo pohodlné a k mojej spokojnosti.

• Cena, flexibilita, pristupnost.

• Dodacia lehota
    • Komunikácia
    • Celkovo je to na ....

Som nespokojný neviem či sa to stalo iba mne , ale ked mi niekto napíše e-mail že doručenie objednávky bude do konca budúceho týždna a objednávku som ešte stale nedostal tak aká je potom ochota ku zákaznikovy ?, komunikácia na prd , ďakujem vám za prómtnosť !!...

Reakcia obchodu Wellness Style

Zákazníka sme niekoľkokrát opakovane e-mailom informovali o probléme s dodávateľom. Tieto problémy boli odstránené... Začiatok jednoducho môže odhaliť skryté problémy... Zákazník zavádzaný nebol, avšak zjavne naša informácia bola ignorovaná...