rychle dorucenie, vyborna komunikacia s kurierom....vsetko slapalo, ako hodinky... odporucam

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme Vás mohli uspokojit rychlým doručením a skvělou komunikací s naším kurýrem. Vaše doporučení je pro nás důležité a budeme se těšit na další příležitost Vám sloužit. S pozdravem, Váš tým WM.

Rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání a kvalitou našeho zboží. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás, Váš tým WM.

Spokojnosť

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

Prekvapilo ma rýchle spracovanie objednávka a dodanie tovaru.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé zpracování objednávky a dodání zboží. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Váš tým WM.

Dodávka bola rýchla som spokojna

Reakcia obchodu WellMall

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli spokojná s našou rýchlosťou dodania. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami. Váš tým WM.

ok

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, velmi si vážíme vašeho hodnocení a těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Jsme tu pro vás vždy, když budete potřebovat. Děkujeme za vaši podporu a jsme s pozdravem Váš tým WM

prehľadné nakupovanie

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná a velmi si jí vážíme. S pozdravem váš tým WM.

• Rýchle dodanie spokojnosť s tovarom ktorý som si objednala

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za vaši krásnou recenzi, na rychlosti si zakládáme a o to víc nás těší, že vše proběhlo rychle a bez komplikací. Ještě jednou děkujeme a jsme moc rádi, že jste byla spokojená váš tým WM.

ok

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme mockrát za kladnou recenzi, vážíme si vašeho času, který jste nad tím strávili. S pozdravem a přáním hezkého dne, váš tým WM.

• Mali by sa spojit s inou kurierskou spolocnostou. Toptrans avizoval dodanie tovaru, cakal som cely den, vodic nedvihal telefon a tovar nedorazil

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, to nás moc mrzí, je těžké sehnat dobrou přepravní společnost, která by vozila tak velké balíky a ještě z Česka na Slovensko. Budeme se snažit tuto chyby hlídat, aby se neopakovaly. S pozdravem váš tým WM.

OK

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, mockrát děkujeme, že jste nám věnoval chvíli a udělil nám kladnou recenzi, moc si toho vážíme a jsme s pozdravem, váš tým WM.

Rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, mockrát děkujeme za hezkou recenzi, na rychlosti si zakládáme s pozdravem a přáním hezkého dne váš tým WM.

• Rýchle seriôzne jrdnanie
    • Žiadna

Všetko v poriadku, rýchla dodávka

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za vaši krásnou recenzi, na rychlosti si zakládáme a o to víc nás těší, že vše proběhlo rychle a bez komplikací. Ještě jednou děkujeme a jsme moc rádi, že jste byli spokojeni váš tým WM.

Veľká spokojnosť s rýchlym dodaním.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, rádi slyšíme, že jste měla pozitivní zkušenost se všemi aspekty vašeho nákupu. Ještě lepší je, že jste byla spokojena s kvalitou zboží a jeho cenou. S pozdravem váš tým WM.

• Rýchly obchodík

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, mockrát děkujeme na rychlosti si zakládáme. Váš tým WM.

• Nikde inde tovar nemali

Ochotny, promptny

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, jsme moc rádi, že jsme mohli vyhovět vašim požadavkům. S pozdravem a přáním hezkého dne váš tým WM.

• rychlost a spolahlivost, jednoducha kontrola stavu dorucenia

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, to jsme moc rádi, že jste ve všem spokojení. Na rychlosti si zakládáme. S pozdravem váš tým WM.

• výborná komunikácia zo strany obchodu a rýchle doručenie tovaru

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, jsme velice rádi, že vám vše přišlo v pořádku a rychle. S pozdravem váš tým WM.

• dobrá cena

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme moc za tak hezkou recenzi, na rychlosti si zakládáme, tak jsme rádi, že vše bylo dle vašich představ. Váš tým WM.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme moc za hezkou recenzi. Váš tým WM.