• Výhodné ceny a rýchle dodanie.
    • Menej prehľadný popis produktu.

Ja osobne som s nákupom v tomto obchode veľmi spokojný. Je pravda, že telefón prestal po pár dňoch fungovať, ale reklamácia bola vybavená rýchlo, bez problémov, príjemná komunikácia, zabezpečený odvoz telefónu do servisu, proste ja môžem tento obchod iba odporúčať.

• Rýchlosť dodania
    • Ceny produktov
    • Tmavý, nie príliš vierohodný a moderný web.

• expresná rýchlosť. Telefón som objednával v pondelok a na druhý deň už mi bol doručený. Nový, s neporušenou plombou, za veľmi výhodnú cenu a ešte aj v sk distribúcii. Som maximálne spokojný
    • webová stránka by si zaslúžila výrazný upgrade, to je asi najväčšia a jediná slabina obchodu

Bol som veľmi milo prekvapený rýchlosťou aj korektnosťou obchodu. Objednával som mobil Samsung Galaxy S6 64GB Gold v sk distribúcii, za najvýhodnejšiu cenu na trhu a skutočne sa jednalo o produkt nový, nepoužívaný s originálnou zapečatenou krabicou. Ešte raz ďakujem a ak budem mať príležitosť nakúpim u vás znova.

• nízka cena
    • nemožnosť odpisu DPH som sa dozvedel až po doručení. Neboli dodané biele sluchádlá ale čierne menej kvalitné. To isté platí o dobíjačke. V Originály by mala byť biela.

• Potrebovalo by to trošku väčší rozsah ponúkaných mobilov a chýbajú mi u vás v ponuke doplnky na jednotlivé mobily (ochranné kryty, sklá, fólie, atď). A mohli by ste tiež zahrnúť do ponuky aj tablety.

Môžem len odporučiť.

• spolahlivost
    • inde Nokia E71 nebola dostupna

objednany telefon prisiel v poriadku, jedina vec, ktoru musi klient doriesit, je, ze navod na obsluhu telefonu je potrebne stiahnut z webu, kedze bol nedostatocny a vytlaceny opacne zpredu a zozadu, bez obrazkov (akoby nebol dodavany od vyrobcu....)

• Rýchlosť a veľký výber
    • žiadne, môžem ho len doporučiť

Nech u Vás nakupujú.

• Lacne telefony
    • Bohuzial nie zo slovenskej distribucie

Odporucam

• Priaznivá cena
    • Dodacia lehota

100%spokojnosť,vrelo odporúčam

• som spokojný aj s cenou tovaru aj s doručením
    • neviem

som spokojný

Super. Jediné čo ma zaskočilo pri otvorení krabice bolo, že telefón bol čierny (to je ok taky som objednal) ale nabíjačka, kábel a sluchátka boli biele.

• Ponúka (aj)"výbehové" modely = dobré ceny...
    • Príliš tmavé pozadie "webovej stránky"

oplatí sa...

• Predaj použitého tovaru ako nového

Kupoval som telefón Xperia Z1C, ten mi dorazil za pár dní. Krabička nemala plomby od výrobcu, čo bolo znakom toho, že nejde o balenie priamo od výrobcu. Telefón samotný mal viac závad, väčšina z nich súvisela so zadným krytom. Predajca na moje maily reagoval vždy do ďalšieho pracovného dňa, reklamáciu vybavil v zákonnej lehote (bez pár dní mesiac). Oprava však zrejme nešla cez autorizovaný servis Sony, alebo aspoň tomu nič nenasvedčuje. Ten opravy vybavuje do týždňa.

Ja mám teda zmiešané pocity, na jednej strane som nekúpil to za čo som platil, na druhej strane bola komunikácia a vybavenie reklamácie viacmenej bez problémov.

• rýchlosť

• Dobrá cena, rýchle dodanie tovaru, nebolo poštovné - pri platbe prevodom

Odporúčam.

• Dobrá cena
    • Dobrá komunikácia
    • Dodacia doba

Doporučujem

• Nič!
    • Na email vam vobec neodpisu ked sa jedna o reklamaciu

Radsej si kupte telefon cez normalny eshop ktory vas nepodvedia.

• Veľmi trápny kvázi obchod, v ktorom Vás odrbú ako len môžu. S pozdravom.
    • -Nulová komunikácia
    • -Zavádzanie
    • -Nevyhovenie kupujúcemu
    • -Pošlu Vám použitý produkt, prípadne vadný

Strata času a peňazí, heureku by mal niekto nakopať riadne do riti za tieto ich cenové ponuky obchodov, na ktoré su trestné oznámenia a stovky oklamaných a podvedených zákaznikov.

Velmi dobra komunikacia, super rychle dorucenie - odporucam