• Skvela kvalita, služby,cena, jednání.

doporucují

• Tovar kvalitný+najlepšia cena
    • Dlhšia dodacia lehota. Žiadna komunikácia, ako to je z objednávkou. Až po urgencii (keď som už zvažoval objednať tovar cez iný E shop) sa ohlásili.

Ako je uvedené vyššie...

• seriozny
    • nema

odporúčam

• Výhodný nákup za prijateľnú cenu.

Doporučujem nákup.

• najnižšie ceny v porovnaní s konkurenciou
    • komunikácia a dĺžka dodacej lehoty

Odporúčam za predpokladu, ak hladáte nízku cenu a nepotrebujete rýchle dodanie tovaru.

• Nemôžem sa zatiaľ k ničomu vyjadriť,pretože som objednaný tovar nedostal.Zatiaľ z vašej strany nemám žiadne informácie,prečo mi tovar nebol doručený,preto sa neviem objektívne vyjadriť k vašim službám,ktoré ste mi mali poskytnúť.Dúfam,že sa tento stav v čo najkratšom čase zmení a tovar,ktorý som si objednal,mi bude čo najskôr doručený.

• Bola najnižšia cena za nabíjačku.
    • Komunikácia

V celku v pohode.

• nizke ceny
    • ponukaju aj to čo neschopní dodať

ak potrebujete niečo kvalitné a so zárukou, kúpte v kamenej predajne.

• všetko

neodporúčam, nestrácajte čas aj keď tak sú lákavé ceny.

• NEODPORÚČAM TENTO OBCHOD ! Prečítajte si všetky ďalšie recenzie iných kupujúcich a pochopíte, prečo neobjednávať práve tu.
    • Tovar mi doteraz nebol dodaný a nikto ma neinformoval o neskoršom dodaní. Po mojej urgencii, odôvodnenie predajcu bolo, že sa mu neoplatí pre 1 kus určený pre mňa, platiť poštovné svojmu dodávateľovi a že ešte počká na ďalšie objednávky od iných kupujúcich.
    • Keď som si vyžiadal vystaviť faktúru, aby som si tovar dal do nákladov firmy, oznámil mi, že on to robiť nebude, lebo nemá na to čas. Ďalšia skutočnosť - oklamal ma v tom, že tovar mi má poslať priamo dodávateľ, nie oni (obchod, kde som objednával).
    • Zhrniem to teda do skratky hodnotenia : NEKOMUNIKATÍVNOSŤ, KLAMSTVO, NEOCHOTA. A toto mi úplne stačí na to, aby som tu viackrát tovar nevyberal. Po vlastnej negatívnej skúsenosti - NAKÚPTE RADŠEJ V INOM OBCHODE.

• Slaba komunikacia so zakaznikom,fodacia lehota fost dlha

Cenove relacie v obchode su jeho prednostou,zlepsit komunikaciu a rychlost dodania ...obchod doporucujem

• Dobrá cena v porovnaní s ostatnými.
    • Tovar bol v poriadku doručený, tak ako som predpokladal.

Odporúčam tento obchod, kupoval som opakovane ešte do konca roka 2016, pozabudnutý vianočný darček.

• všetky
    • nemá

odporúčam

• nemám skúsenosti akurát tovar ktorý bol na sklade mi bol doručovaný týžden, čo by možno nevadilo, ale nebol som upozornený a vybral som si ich preto, lebo to mali na sklade. Dodnes som nedostal fa, čo je týžden a čakám na odpoved, čo je s nou. Verím, že mi ju pošlu-zúfalo ju potrebujem.

Ja by som to skúsil inde.

Objednala som si Quixx Repair System odstraňovač škrabancov z laku 2x25g, ktorý som chcela použiť na odstránenie a vyleštenie povrchových škrabancov z jedálenského stola, ktorý je vo vysokom lesku, avšak, dodali mi úplne iný výrobok (ACRYLIC scratch remover), ktorý sa ! NESMIE ! používať na lakované povrchy. Na tomto výrobku bol dokonca nalepený návod na použitie, ktorý nepatril k tomuto konkrétnemu prípravku, ale patril k výrobku, ktorý som si v skutočnosti objednala. Takže je šťastie, že som výrobok nepoužila, nakoľko je dosť možné, že by som si ním znehodnotila nový drahý jedálenský stôl a že som si všimla, že ste mi zaslali úplne iný prípravok.

• Prijateľná cena
    • Objednaný tovar mi k dnešnému dňu nebol doručený.

V ponuke ma zaujala cena.Ihneď som dostal mail,že bola prijatá objednávka. Žiaľ od vtedy nenastala žiadna komunikácia.

Nespoľahlivý

• Žiaľ napriek mojej @ urgencii som do dnešného dňa nabíjačku neobdržal - potrebujem súrne vedieť, či mi ju pošlete alebo nie

• Spolahlivost a rychlost.
    • Nepoznam.

• najlepšie ceny, výborná a zrozumiteľná komunikácia, ultra rýchle dodanie

Nabíjačku na autobatérie som objednával v nedeľu poobeede a ešte v ten istý deň o deviatej večer mi pán majiteľ odpísal na mail že objednávka bola zaslaná kuriérskej službe. Balik prišiel v poriadku v utorok ráno. Takže maximálna spokojnosť s cenou, nákupom, rýchlosťou dodania aj používaním tovaru. Tento e-shop možem len odporučiť.