Som spokojná, rýchle dodanie a tovar, aký som si predstavovala.

Urcite odporucam, bunda je super. Pre ludi co nevedia narabat s tabulkou velkosti, tak odporucam zobrat vzdy o cislo vacsie, v zavislosti co vam vyslo v tabulke. Tych par cm vam vela nespravi a lepsie vacsie, ako to potom menit ze je moc male.

Boxerky by som si odsledoval, pri niektorych sa odtrhne gumicka sem tam a niektore su po par prani uz vyprane, ale niektore z nich drzia az doteraz. Skor odporucam tie viac farebne, tie sa mi osvedcili ako najlepsia volba.

Reakcia obchodu Wayfarer.sk

Zdravíčko, moc děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost náš těší a budeme se těšit na Vaše další objednávky.
    Děkujeme. :-)

• Velmi nízka kvalita výrobku (sveter)
    • Prvú objednávku mi obchod zrušil kvôli nedostatku na tovare a sľúbili mi zľavu a doručenie zdarma pri ďalšej objednávke, slovo vsak nedodržali

Zdravíčko,

pokud nejste spokojen s kvalitou zboží, můžete jej samozřejmě vrátit, nebo reklamovat. Co se týká slevy, tak v objednávce byla uplatněna a dopravné bylo také zdarma. :-)

Děkujeme.

• Ked som objednala tovar bolo uvedené, že mi bude doručený do troch dni, prešlo 10 dni a nič Mi nebolo doručené . Ten tovar som potrebovala .

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. U Vámi objednaného zboží byla dodací lhůta 10 pracovních dní. Tato informace je uvedena na webu při vytváření objednávky, a to konkrétně výběru velikosti, také Vám byl zaslán email s informací o této dodací lhůtě. Zboží jsme odeslali za 5 pracovních dní, takže za nás je vše v pořádku.
    Děkuji.

Tovar som objednala pred 8 dnami. Doteraz nemam info o tom, ze by mi zasielku vobec odoslali. Sklamanie...

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. U zboží byla doba dodání 6 pracovních dní. Tuto dobu jsme také dodrželi. Delší dodací lhůta je vždy uvedena na webu při vytváření objednávky.
    Děkujeme.

• Tovar bol podľa mojich predstav

• Nekvalitná vec,rozmery zavádzajúce,hnus

Nikdy viac

Reakcia obchodu Wayfarer.sk

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Věc ověříme a budeme Vás kontaktovat.

• Žiadna
    • Ruksak,podľa popisu mal mať vrecká,ktoré nie sú.Rozmery nesedia,oveľa menší .Som sklamaná.

Reakcia obchodu Wayfarer.sk

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Věc ověříme a budeme Vás kontaktovat.
    Děkujeme. :-)

Z 3 objednaných tovarov, mi prišli iba 2. 3. tovar, že vraj zabudli zabait.
    Myslím, že sa rýchlost vybavenia objednávok dosť pohoršila (aj keď bol predvianočný čas).
    Telefon majú vyhradený od 10:00do 11:00. Ja som volal 11:03 samozrejme mi uz nikto nezdvihol. Na mail zareagovali.

Zdravíčko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Ano telefonní linka je takto omezena a zákazníkům to takto stačí. Emaily řešíme téměř ihned, takže se s námi dá vždy rychle spojit. :-) Za zboží, které Vám nedorazilo jsme se omluvili a ihned Vám jej doposlali.
    Děkujeme.

• rýchle jednanie, skvelá ponuka aj ceny a ešte rýchlejšie dodanie do vianoc, super, ďakujem

• Kvalita
    • Dlhe dorucenie

Reakcia obchodu Wayfarer.sk

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Délka doby dodání je vždy uvedena na našem webu při vytváření objednávky. Vaše spokojenost náš těší a budeme se těšit na Vaše další objednávky.
    Děkujeme. :-)

• Dlhá doba dodania čakám asi 12 dní a stále nič.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Objednávku jsme odeslali včas - dle délky doby dodání, bohužel však dopravce objednávku pozdržel, a tak Vám byla doručena se zpožděním. Moc se Vám omlouváme.

Děkujeme za pochopení.

• Elegantné balenie.
    • Príjemný dizajn.
    • Včasné dodanie.
    • Nízka kvalita výrobku.
    • Minimálna odolnosť výrobku.
    • Šúpanie materiálu hneď po dodaní.
    • Strata funkčnosti výrobku po krátkej dobe.

Peňaženka dorazila včasne, v úhľadnom krabičkovom obale. Po otvorení a krátkom preložení vecí do peňaženky (ktorých v mojej potrebe nie je veľa) sa lem na peňaženke poškodil.
    S povzdychom som sa nádejala, že peňaženka vydrží, keď budem opatrná a poškodenie ošetrím - bude v kráse žiť ešte svoju dobu. Na moje sklamanie, tá doba nedosiahla ani mesiac a peňaženka sa na rôznych miestach po lemoch šúpe a čo ma dnes absolútne prekvapilo, odhliadnuc od materiálu, ktorý má zotrvačnosť 0, je, že sa jedna priehradka (v ktorej som mala odloženú jednu náplasť), na niťovom spojení na strane odtrhla. Peňaženka má príjemný jednoduchý dizajn a krásnu farbu (prvých pár chvíľ), funkčnosť mizivú.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Jelikož jste ji vložila pod anonymním příspěvkem, nemůžeme na ni nereagovat a ověřit, o jakou objednávku a peněženku se jednalo. Prosím zašlete nám email na [email protected] a peněženku Vám samozřejmě vyreklamujeme.

Děkuji.

Max.spokojnost.

• Rychle dodanie
    • Pekny tovar

Děkujeme. :-)

Veľmi rýchle jednanie , tovar zodpovedá kvalite.

rýchlosť dodania

Děkujeme. :-)

Objednávka bola spracovaná rychle aj doručená a tovar bol kvalitný.

• Velke sklamanie
    • Cinske smejdy
    • Nesedia velkosti aj ked to je napriklad xl nezhoduje sa to ,lebo su to cinske smejdy
    • Zla kvalita produktov
    • Drahe produkty
    • Postovne
    • Dodanie az po tyzdni
    • Tovar ktory je skladom skladom nieje ,zavadzaju klamu,tovar odoslu o tyzden po 7 dnoch
    • Teplaky su zlej kvality ,nekvalitny umely material
    • Nesedia velkosti xl nieje xl
    • Lacny cinsky material

Zamna vyhnut sa tomuto obchodu oblukom ,tovar je cinsky,nekvalitny umely material pri objednani 2kusy teplakov xl nesedela velkost aj ked boli teplaky xl obojo pri porovnani sa nezhodovali jedny boli 2x take velke katastrofa.
    Zhrniem to,predrazeny cinsky material hodny do kosa,dlha dodacia doba az 7 dni ,zavadzaju klamu,teplaky skladom nemaju nemali po dlhom cakani vam pride nekvalitny cinsky smejd ,pokazia vam akurat den .Neodporucam!!!!

Zdravíčko,
    již jsme s Vámi byli v kontaktu a celou situaci jsme Vám vysvětlili. Je nám velice líto, že Vám dorazily dvoje tepláky, které měly být stejné velikosti, avšak jedny byly o něco menší, než druhé. Bohužel mohla se stát chyba ve výrobě, mohl být našit na tepláky špatný štítek.. Máte samozřejmě možnost bezplatně zboží vrátit, či vyměnit za jiný kousek. Tyto varianty jste však nepřijal.
    Doba dodání je uvedena na našem webu při vytváření objednávky a následně chodí zákazníkům i email s délkou doby dodání. To že je uvedeno, že máme skladem, avšak u dodavatele znamená, že zboží bude mít delší dodací lhůtu.
    Je nám také líto, že nejste spokojený s materiálem, opět se zde dostáváme k tomu, že zboží můžete vrátit a my Vám ihned vrátíme peníze.