• tildipress.com
    • tildipress.com

dobry den objednali sme tenisky za 80€ cez tuto stranku prislo nam uplne ine cinske smejdy v hodnote 15€ ako postupovat?

• Neoddanie tovaru.

Spotrebitelia poškodený konaním obchodnej spoločnosti Waltberger s.r.o. sa môžu pridať k hromadnej žalobe aj v prípade sporov nižších ako 20,00 eur. http://www.spotrebitelskecentrum.sk/informacie/v-eshope-www-waltberger-sk-radsej-nenakupujte/

• tazko nieco najst...(vlastne sa to ani neda)
    • - super obchod ak chcete mat problemy
    • - super obchod ak mate dost penazi a neviete co s nimi
    • - super obchod ak mate neobmedzene volania a plno casu na vypisovanie e-mailov
    • - super obchod ak chcete stratit nervy alebo sa sudit
    • - super obchod ak ste sa este nestretli s podvodom

Oplatisa.to sa neoplati, aspon nie po mojej skusenosti, kedy po objednani a okamzitom zaplateni mi prisiel tovar az po 2,5 mesiaci !!! po dodani tovaru som ho konecne vybavil (mixer) a po 8 dnoch sa pokazil. Reklamacia - samozrejme na vlastne naklady, poslany balik cez cele Slovensko - bola vybavena presne po mesiaci a pol z dovodu, ze balik si vyzdvihli az po 2 tyzdnoch z posty. (co som nakoniec mohol byt aj rad, ze ho vobec vyzdvihli). Ked som sa po mesiaci od odoslania balika snazil informovat - mailom/telefonicky v akom stave je moja reklamacia, nikdy som sa nedockal odpovede - ziadna solidna komunikacia z ich strany ani informovanie o priebehu reklamacneho konania (stacilo poslat sem tam mail - prijatie balika, zaslanie a pod. ako to robia ostatne solidne firmy na urovni). Takze vzhladom k takemuto pristupu neodporucam tuto spolocnost a ani ostatne prepojene firmy, ktore s nou bezprostredne suvisia.

• Vobec
    • NIČ
    • Howäda ojebavacke !!!
    • Peneži zoberu tovar nedodaju a telefon vypnuty maju !!!
    • Naj ich perun vežme a guta ulapi !!!

Spiny su to !!!
    Neodporucat to nikomu !!!

Ani tovar ani peniaze... Nekomunikuju.. Spiny

• NIC!!!!!!!!!!!!!
    • Nedoruceny tovar
    • Nevratene peniaze
    • Najskor vyhovorky ze tovar neni na sklade
    • Potom uplna ignoracia zo strany obchodu

Treba podat hromadne trestne oznamenie na tento obchod... od kazdeho len dostanu peniaze ale tovar nezaslušlu!!! Odrbavaju ludi takym to ruky a nohy dolamat!!!!Špiny hnusne som taka rozculena!!!!!!!

• nič, absolútne nič
    • všetko, už len to že sú

tovar zaplatený koncom novembra 2015, samozrejme nedodaný
    zľavový portál podľa mňa v úzkom kontakte s danou firmou

• nič.
    • Totálna ignorácia, tovar zaplatený začiatkom decembra 2015.
    • Zrejme by bolo najlepšie podať hromadnú žalobu za okamanie zákazníka. Ak aj Vám nedodali tovar a nevrátili peniaze, skúsme spolu bojovať proti takýmto podvodníkom.

Neodporúčam nikomu, ale učíme sa na vlatných chybách.

• - nedodaný tovar
    • - nevrátené peniaze

Objednala som si tovar, čakám 4 mesiace a nemám tovar ani peniaze. Nestretla som sa s takýmto prístupom, vidím že oklamaných je veľa. Peniaze späť neviem vymôcť, poučenie pre budúcnosť - nenakupovať cez internet a ak áno, overiť si cez recenzie.

• Mám zaplatené nadobky na vajička a doposiaľ mi nebol dodaný tovar, je obchod alebo podvod.

Kupis som si ten tovae lebo ho potrebujem. Doposiaľ som s uvedeným obchodom nemal skusenosti. Tento obchod pri tejto skusenosti by som neodporučal nikomu. Zda sa mi že to nie je obchod ale podvod.

• Nedodany tovar peniaze nevratene!!!!
    • Ludia neobjednavajte nic!!!!!!!

Nedoddany tovar nereaguju na e-maily, neobjednavat nic od nich su to podvodnici!!!!!

• Tovar do týždňa doma
    • Skvelá spolupráca

Objendával som šunku so stojanom. klobásami. Všetko prišlo ako malo. Veľká spokojnosť. Šunka je chutná veľmi.

• Žiaden problém

Ja som si tovar objednávala tiež cez zľavový portál a nejaký aj u nich na obchode, zatiaľ mi prišlo všetko aj keď trocha im to trvalo keď som kupovala mixér. Led pás prišiel po dvoch dňoch.

• nedodanie tovaru riadne a včas
    • nedodržanie lehoty na vrátenie kúpnej ceny pri odstúpeni
    • klamanie spotrebiteľa

Spotrebitelia, poškodení konaním prevádzkovateľa elektronického obchodu môžu svoje peniaze, zaplatené predajcovi, bezplatne žiadať späť prostredníctvom stránky http://www.spotrebitelskecentrum.sk/podanie/waltberger/ kde sú preddefinované položky konkrétne pre tento elektronický obchod.

Dobrý deň.

Spotrebitelia by sa v prvom rade mali skontaktovať s nami, pre zaslanie platby späť ak spotrebiteľ žiada vrátiť zaplatenú čiastku za tovar. Mailový kontakt je: [email protected]. Ďakujeme.

• PODVOD
    • PODVOD

Ani mi nenapadlo preverovat firmu a jej referencie,kedze islo o nakup cez zlavovy portal. Je to vsak ta ista firma,ktora pripravuje ludi o peniaze. Telefon vypnuty. Na maily neodpovedaju. Zaplateny tovar nebol dodany.
    Pridavam dalsi podnet do ich zbierky na SOI. Ale ako je mozne,ze tato firma stale funguje??!
    Ludia co tam pracuju nemaju svedomie.

Vážený zákazník.

Pokiaľ Vám nebol doručený tovar, alebo nastal iný problém s Vašou objednávkou je nutné nás kontaktovať na [email protected]. Kde nám uveďte prosím mail s ktorého ste komunikovali na našom emaile. Ďakujeme.

• po tejto skusenosti si pred objednavanim cez net vzdy preklepnem eshop cez recenzie
    • vsetko

Kto uz konecne zastavi tuto firmu pred dalsim okradanim zakaznikov?!?! Cudujem sa, ze SOI nic nerobi a tito zlodeji veselo ryzuju beztrestne dalej....

Vážený zákazník.

Pokiaľ Vám nebol doručený tovar, alebo nastal iný problém s Vašou objednávkou je nutné nás kontaktovať na [email protected]. Kde nám uveďte prosím mail s ktorého ste komunikovali na našom emaile, pokiaľ máte u nás objednáný tovar. Ďakujeme.

• Zlodej.

Aj manželka objednala zaplatila a tovar - no nie je a povedzme ani nebude. Ak ho nájdem a to nebude problém...... bude to veľká - no povedzme sranda - pre koho ako. Mňa nikto oj....ať nebude.

• - Čistý podvod toto...
    • - 3 mesiace bez mixéra, bez peňazí a neustále výhovorky
    • - ak si chcete ušetriť nervy a peniaze, tak sa tomu to obchodu, ako aj portálu oplatisa.to vyhnite zďaleka, majú totiž rovnakého majiteľa.

S takýmto prístupom som sa ešte nestretol...budem to riešiť cez SOI, pretože už mi došla trpezlivosť...

Vážený zákazník.

zašlite nam Vaše meno a mailovú adresu na ktorú bola objednávka vytvorená na preverenie odoslania tovaru, alebo platby späť. Klientom peniažky odosielame priebežne, tak aby sme to preverili. Je nutné nás kontaktovať na [email protected]. Ďakujeme.

• Ďalšia podvodnícka a zlodejská firma, ktorá bez hanby okráda Slovákov. Už by mal konečne proti ním niekto zakročiť, aby prestali robiť túto zlodejskú činnosť!!!!

Takže, aj ja sa pridávam do davu okradnutých ľudí touto ZLODEJSKOU FIRMOU!!! Zapletený tovar nedodali a na emaily neopdpovedajú, sú to hajzli zlodejský!!!!

Vážený zákazník.

zašlite nam Vaše meno a mailovú adresu na ktorú bola objednávka vytvorená na preverenie odoslania tovaru, alebo platby späť. Je nutné nás kontaktovať na [email protected]. Ďakujeme.

• Táto firma nedopadne dobre pokiaľ mi neodpovie na volania/maily! Tovar objednaný a zaplatený. Ak si p. Pavlík myslí, že bude oj***vať ľudí, tak je na omyle!