• nákup z domu

• Neodporučam, napisali, že nie je na sklade , poslala som mail a žiadna odpoveď ani tel nedvihali, automaticky som objednavku zrusila!

nespokojna a nahnevana, usetrilo by mi to cas

• som spokojná s dodaním tovaru načas a v poriadku

zohnal som to čo iní nemaju

Tovar som si objednala tyzden pred Vianocami s vyzdvihnutim na prevadzke. V informacnom maili o spracovani objednavky bola poznamka, ze tovar nedorucuju do vianoc pri objednavkach po 12.12., co som nestihla, ale napisala som im mail, ze si chcem tovar vyzdvihnut a ze ci teda pride k nim na sklad este do vianoc. Teraz je to 4 tyzdne od objednavky a nikto mi na mail neodpovedal ani tovar neprisiel. Takze urcite neodporucam

Nakupujem v tomto obchode častejšie. Kupujem iba značkový tovar a nestalo sa, že by som dostal nejaký fejk alebo lacnú náhradu. Taktiež veľkosti vždy sedia.

• Spoľahlivosť, tovar v úplnom poriadku :)

Dlhšia dodacia lehota

• Nemohol som to nájsť. Na mape je úplne iné miesto vyfotene aj keď nieje od toho pravého ale metie to.

• komunikacia obchodu o stave zasielky
    • rychlost dodania tovaru

• Žiadné.
    • Podvodníci.
    • Pri objednaní dodanie 6 dní.Po 10 dní objednávka na účte zrušená obchodom bez komunikácie.Dovolať sa nedá.Podvodníci.

Jednoznačne neodporúčam.

• Veľmi dobrá komunikácia s obchodom

• Po 2 týždňoch som stále nevidel svoju objednávku a ešte stále mi neprišiel email ...
    • Neschopnosť odpísať na mail ....

• vobec sa opakovane nedalo dovolat na infolinku, neodpovedali na e-mailove spravy, velmi zla komunikacia

• Cena, rýchlosť dodania, komunikáci

Pred kúpou ma odrádzalo veľa negatívnych recenzií, no pre bezkonkurenčnú cenu som to skúsil. Tovar mi prišiel presne podľa doby dodania uvedenej v e-shope, úplná spokojnosť, odporúčam.

• Velmi dobre ceny
    • Moznost osobneho odberu v BA
    • Celkom dlha doba dodania tovaru

• dobry sortiment tovaru a za dost obstojne ceny ako v druhych obchodoch!Aj ked je to tovar z Anglicka ,ale ho maju lacnejsí ako druhe int.obchody!
    • Horsia komunikacia zo zakazníkmi a z coho pramenia aj negatívne hodnotenie tohto obchodu!

Medzi tych zakazníkov co ich kvôli slabej komunikacie ostro skritizoval som patril aj ja môj príspevok bol uverejnení 5.10. ,ale zostal som milo prekvapení pri reklamacií zimnej bundy ,kde mi nesedela farba bundy co som si objednal v duchu som sa lucil aj s peniazmi, co som za nu zaplatil, ale moje mile prekvapenie bolo ked po odoslaní bundy mi do 1. dna navrhli, bud vratenie penazí alebo ak nejaky cas pockam tak mi poslu novu bundu v takej farby ako som pôvodne chcel , a naozaj do 5 prac.dní mi bola dodana bunda vo farbe co som si pôvodne objednal aj s ospravedlním ze chyba nastala pri balení vyrobkov z obchodu, zakazníkom co sa stava ze príde k zamene tovaru pri odosielaní zakazníkovi!Ak zlepsia komunikaciu zo zakazníkmi tak to bude vyborny internetovy obchod !!!!

• absolutne zbytočná stránka
    • katastrofálna,stránka vôbec zanechať otázku cez milon opisov znakov,a číslovanie oblečenia pre mňa horor,radšej nič neobjednať,čo som neni na Slovensku?ani sa mi to nakoniec nepodarilo na mail ,tak to píšem takto,lebo som neandrtalec čo nevie opísať znaky aby sa na niečo opýtal !

Lebo keď prídem do obchodu nepýtam si Large vetrovku,len som tu zbytočne premrhala čas!

• Tovar mi ešte nedorazil, a prešlo uz 10 dní , takže nespokojnosť a sklamanie..
    • Nedvihate telefony, nekomunikujete!

Uz nikdy by som si nikdy nic z tohto obchodu neobjednala a po precitani recenzi som zistila, ze vacsina ludi ma tiez iba nehativne skusenosti.