• Najlacnejší oproti konkurencii
    • Objednala som si stolik pod akvarium- chyba bola, že som si vybrala práve najlacnejšiu možnosť, aj keď je to zavadzajúce - zatiaľ čo pri iných obchodoch máte dovoz zdarma pri objednavke nad... XY - za dopravu som platila 60€. Čakala som vyše mesiaca, lebo vraj je to objednávka na mieru - keby bola, tak si miery navolim asi sama - tak neviem. Stolik prisiel neposkladaný- aj sme ho skontrolovali (na dĺžku mal asi 2 metre) neviem, či by každého napadlo kontrolovať všetky dosky z oboch strán, ked za vami cakaju dopravcovia - samozrejme najspodnejšia doska zo spodnej strany bola puknutá. Okrem toho poslali iný typ nie rovny ale vpred ovalny. Návod absolutne nezrozumiteľny - to nebol ani navod ale len jeden obrázok bez postupnosti. Niektore listy ani nedoliehajú.

Neodporučam. KATASTROFA

• rychle jednanie
    • Vrelo neodporucam. Urobil som chybu ze som si tovar 112l akvarium neskontroloval a nevybral zo skatule na ulici pred kurierom ale az nasledne vo firme, kde som zistil velky kus odbitej hrany zo skla. Okmazite som to riesil s kurierom aj s vypredaje.net kde mi povedali ze tym ze som si to neskontroloval priamo pred kurierom je to moja smola, Aj ked sklo bolo odbite pod vrchnym plastovym poklopom ktory bol neposkodeny!! Foto som samozrejme zaslal. Ano maju to tak napisane na stranke ano urobil som chybu ale slusny obchod sa takto nesprava aj ked chapem ze obchod sa tiez potrebuje chranit spolu aj s kurierskou firmou. Takze odporucam ihned si vsetko priamo pred kurierom skontrolujte lebo nebudete mat ani peniaze ani funkcny tovar.

Neodporucam

• Ceny
    • Komunikacia ako v kazdom inom obchode (formou mailu)
    • Tovar prisiel v poriadku (sklenene akvarium)
    • Nic dolezite

Za tie ceny sa oplatilo v tomto obchode nakupit.