ochranné sklo ktore som si objednal, po stranach pristroja vobec nedolieha.
    vypada to hrozne a ked sa tam dostane prach tak to bude ešte horšie.
    možem poslat aj foto. možno to je len individualne a sklo sa nehodi len na xperiu xz1 compact. taketo vyrobky by som nepredaval z dovodu dobreho mena firmy.

Reakcia obchodu VVTech

Objednávali ste u nás telefón Sony Xperia XZ1 Compact SingleSim G8441 Black , nie ochranné sklo. Recenzia pravdepodobne nebola určená nám. Ďakujeme.

• Zle orientovanie a neprehľadnosť produktov

2krat merajú a raz rež

Reakcia obchodu VVTech

Vaša objednávka bola vytvorená 7.6.2017 o 17:29 a už na druhý deň 8.6.2017 o 12:03 bola doručená. Na zmene stránky pracujeme a do konca leta by mala byť už úplne nová.

Ďakujeme za pochopenie.

• Komunikácia, nemožnosť vrátiť tovar.

Neodporúčam tu nakupovať, nechcú vziať tovar späť, hoci som ho nepozil.

• Pri aktivacii mi pise ze verzia nieje legalna

Reakcia obchodu VVTech

Kupovali ste u nás operačný systém MS Win Pro 7 SP1 32-bit/x64 SK GGK. Bol Vám obratom doručený. O vzniknutom probléme ste nás žiaľ neinformovali, odporúčame Vám obrátiť sa na technickú podporu spoločnosti Microsoft.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti, ale chyba nenastala na našej strane. Ďakujeme za pochopenie.

• Najlepšie ceny na webe.
    • Posiela poškodený tovar predtým ho ani nekontroluje iba prebaluje príde z číny a oni ho prebalia a zarobia.

Je to nahovno obchod jedna sa o obchod čo objednáva tovar a prebaluje a zarába.

Reakcia obchodu VVTech

Ďakujeme za hodnotenie, pravdepodobne ale nebolo určené nám. Z Číny žiadny tovar nedovážame. Ďakujeme za pochopenie.

• možnosť osobného odberu

Popis produktu na webe bol zavádzajúci. Som sklamaný.

Reakcia obchodu VVTech

Kupovali ste u nás nabíjačku batérií. Žiaľ tu na Heureke je pri danom produkte jeden obrázok vrátane dvoch batérií, jedná sa ale o iné, drahšie predajné balenie. Na našej stránke nikde neuvádzame, že by sa malo jednať o nabíjačku vrátane batérií a aj náš obrázok je bez nich. Informovali sme Heureku, nech zariadi nápravu. Pri osobnom odbere Vám to bolo vysvetlené a rozhodli ste sa produkt zakúpiť.

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Cena za produkt po poslednom kroku pri objednávke bez vysvetlenia narástla v porovnaní s tým, čo bolo uvedené na heureka.sk

• - nesprávne zaslaný druh tovaru
    • - nefunčný tovar

Reakcia obchodu VVTech

Na základe telefonického rozhovoru Vám bol obratom zaslaný správny tovar a preplatené poštovné náklady. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.

• Tovar bol odoslany relativne rychlo
    • Po doruceny tovaru som ziadal vymenu kvoli konfiguracii ale obchod vobec nezareagoval ani na kontaktny formular ani na mail. Vobec nijako.

V mojom pripade nemam najlepsiu skusenost. Myslim si, ze reagovat sa ma v kazdom pripade aj stylom da sa / neda sa... Vyrobok je za to funkcny a bol rychlo dodany...

• Vybavujem reklamáciu už mesiac a pol a doteraz nebola vybavená. Komunikácia je hrozná s obchodom aj so servisom. Každý sa vyhovára na niekoho iného a nakoniec na to aj tak doplatí len zákazník.

• Nemá žiadne dostal som mail že objednávku zaregistrovali a to je všetko už je tomu 13 dní čo som tam objednal a oni sa ešte neozvali

Reakcia obchodu VVTech

Dobrý deň, pravdepodobne sa jedná o omyl. Objednávali ste u nás univerzálny ovládač v pondelok 21.3.2016 o 22:07. V utorok 22.3.2016 Vám bol odoslaný a v stredu 23.3.2016 o 10:42 bol prepravnou spoločnosťou DPD doručený. Link na Vašu zásielku je tu: https://tracking.dpd.de/parcelstatus?query=06505018014050&locale=cs_SK

• Nerozoznajú fakturačnú adresu od dodacej.

NEODPORÚČAM tento shop. Nerozoznajú fakturačnú adresu od dodacej a tovar odoslali kam nemali. Potom som si šiel tovar vyzdvihnúť 40km. Zo strany shopu vyriešené. Viac nenakupujem u nich.

Reakcia obchodu VVTech

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.

• Ste rýchly, promptný a máte dobré ceny.
    • Môj prípad možno ani nie sú slabiny Vášho obchodu ale skôr slabiny vášho dodavateľa. K PC skrinke InWin, ktorú ste mi dodali tak v balení boli síce v zatavenom sáčku aj skrutky ale len jedna bola ako dištančná skrutka na upevnenie Základnej dosky. A potom nasledovalo zháňanie ďalších 7 dištančných skrutiek po okolí lebo so základnými doskami sa pribalené skrutky nedodávajú a bežne to ako tovar nikto neponúka a ja nemám toma sklad ďalších rozobratých PC aby som z nich čerpal dištančné skrutky. Takže ešte dodnes nemám PC poskladaný.

Prinútiť obchod aby si občas zabalený dodávaný tovar aj prekontroloval či mu jednak dodavateľ dodal to čo tam malo byť a jednak aby on nedodával ďalej neúplné balenie tovaru.

Reakcia obchodu VVTech

ďakujeme za hodnotenie. Výrobcom zabalený a zapečatený tovar neotvárame, mohlo by to vzbudiť dojem, že predávame použitý, rozbalený a podobne. Samozrejme chápeme Vaše znepokojenie a rovnako súhlasíme s Vašim názorom, že to nie sú slabiny nášho obchodu. Práve preto nie celkom chápeme Vaše negatívne hodnotenie a rozhodnutie neodporúčať náš obchod. V každom článku reťazca, od výrobcu, distribútora až po predajcu pracujú ľudia, ktorý žiaľ niekedy spravia chybu. Samozrejme každú chybu v tomto reťazci sme schopní a ochotní napraviť, len by sme mali byť o nej včas informovaní.

Ďakujeme za pochopenie.

Bol mi zaslaný tovar, ktorý mal znaky už skoršieho používania, dochytaný, poškodený plast, krabica otvorená, ošúchaná. Prístroj bol funkčný na prvé vyskúšanie. Najradšej by som tovar vrátil, odradili ma ďalšie náklady na zasielanie, doručenie, atď. Bol som s kúpou sklamaný. Tento obchod nebudem doporučovať.

• obchod je v pohode.tovar ktory som objednal bol zly

• ziadne
    • bez komunikacie, ci tovar bude dostupny alebo nebude

Odporucam radsej obchod z lepsim menom, ako tento. Ziadna komunikaciu o dostupnosti tovaru.

Reakcia obchodu VVTech

Tovar ste si objednal v sobotu 28.6.2014. V pondelok 30.6.2014 o 10:08 sme Vam volali pre dohodnutie terminu osobneho odberu. Dohodli sme sa, ze nam zavolate spat, nakolko ste bol v tom case zaneprazdneny, no nestalo sa tak. Tovar bol pripraveny a bola Vam zaslana aj informacia mailom. S Vasim tvrdenim o ziadnej komunikacii zial suhlasit nemozeme.

• komunikacia

Reakcia obchodu VVTech

Vasu objednavku sme obdrzali 26.6.2014 o 14:06. O 30min. Vam bola zaslana informacia o uhrade, nakolko ste si zvolili platbu prevodom. O 18:00 ste nam napisali, ze si prajete objednavku stornovat. Pevne verime, ze sa jedna o nedorozumenie a nie zly umysel.

• nie su popisane technicke parametr
    • slaby prehlad o tovare

sto krat pocut, raz vidiet

Reakcia obchodu VVTech

Ďakujeme, Vašu recenziu komentovať radšej nebudeme, nakoľko je mylná, alebo nekorektná.

• Dobrý výber sortimentu.
    • Faktúra za tovar neobsahuje údaje v zmysle platného zákona. Nie je uvedené IČO a IČ DPH, ktoré sú uvedené v objednávke.

Vystavená faktúra neobsahuje fakturačné údaje, ktoré boli udané v objednávke. Chýba IČO a IČ DPH. Týmto vznikajú problémy v účtovníctve.
    Tovar bol dodaný neporušený.

Reakcia obchodu VVTech

Na zaklade tel. rozhovoru bola faktura opravena a obratom doposlana postou. Za vzniknute neprijemnosti sa este raz ospravedlnujeme.

Som nespokojný s tým že som nedostal presne ten tovar ktorý bol odfoteny pri objednavke to je hlavná nespokojnosť . Ďalšia chýba je že sľúbená dodacia lehota tovaru je jeden až dva dni A tovar som si objednal v stredu na obed a prišiel mi až v pondelok poobede a pritom žiadny sviatok ani deň pracovného voľna tam nebol.