Tovar zatiaľ nedorazil. Mohli by ma aspoň informovať, že to bude trvať tak dlho. Som trochu sklamaný, že musím čakať už druhý týždeň a nikto sa mi ani neozve, že kedy tovar konečne dostanem.

Reakcia obchodu VVTech

Chod internetového obchodu bol narušený nariadenou karanténou. Táto informácia bola uvedená aj na našej stránke. Žiaľ nebolo v našich silách vybaviť všetky objednávky. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie. Od 22.10.2020 je internetový obchod v plnej prevádzke a opäť sme pripravení vybaviť každú objednávku obratom a k plnej spokojnosti.

• Odpojene telefony, neda sa dovolat. Odpoved je len e-mailom, aj to po dlhej dobe.

Reakcia obchodu VVTech

Žiadna komunikácia, tel.čísla uvedené na stránke sú nedostupné, až 1 odpoveď na 4 emaily v priebehu 2 týždňov, sľúbený druhý termín takisto nedodržaný.

Reakcia obchodu VVTech

tovar neprišiel, telefony nik neberie a na email taktiež neodpovedajú

Reakcia obchodu VVTech

tovar nedorazil. nemam ani odpoved na mail ohladne objednavky.

• Všetko ok

Spoĺahlivé nakupovanie

• Sortiment
    • Ceny
    • Osobné vyzdvihnutie

• komunikácia obchodu, vždy sa ozvali až po mojom dotaze

• Tovar bol odoslaný v deň objednania.

• rychlosť dodania

• rýchlosť
    • sortiment
    • lokalita
    • kvalita
    • komunkácia

• Zavádzanie zákazníka o dostupnosti tovaru
    • Jeho údajné 24h dodanie
    • Katastrofálne pomalý web

Neodporúčam! Jedine, že by vás bavilo čakať na tovar, ktorý je podľa obchodu (údajne) skladom (údajne každé 2h aktualizované info o dostupnosti) a ktorý, ako sľubujú vedia doručiť do 24h od odoslania objednávky, s tým že im trvalo 7 dní, kým mi dali vedieť, že tento tovar mi ani nedodajú, samozrejme ako inak z technických príčin.

• skvelé ceny

• Rýchle dodanie tovaru

• ceny
    • osobné prevzatie
    • rýchle vybavenie

V eshope VVTech nakupujem často, 100% spokojnosť.

• tovar bol doručený
    • objednaná čierna power banka a prišla tmavo modrá :/