Vstavanespotrebice.sk

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 97 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,3 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Vstavanespotrebice.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Vstavanespotrebice.sk

Maťo

Pridané: včera, 16:50

• dobré ceny, rýchlosť dodania
  • žiadne

maximálna spokojnosť

Dobrý den pane Maťo,

děkuji az Vaši recenzi a hodnocení. Jsem rád, že jste s nákupem spokojený, kdykoliv se na nás opět obraťte.

Jsem online denně minimálně do 23°° a to i o víkendech,

Miro

Pridané: včera, 09:53

• Rýchlosť dodania, ceny

Dobrý den pane Miro,

děkuji za Váš nákup a hodnocení. Jsem si jistý, že s rychlým dodáním a skvělými cenami u nás můžete počítat i v budoucnu,

budu se těšit na váš další nákup

Marek

Pridané: včera, 09:23

• Momentalne nevedia zabezpecit montaz spotrebicov (na stranke to ponukaju, ale na otazku toto hned korektne oznamili, takze neboli nejake problemy)

V porovnani dobre ceny, celkom siroka ponuka spotrebicov.
Posobia profesionalne a podla priebehu nakupu aj su.
Dodanie aj komunikacia bez problemov hned na druhy den po online objednavke.
So spotrebicom nebol navod v zrozumitelnom jazyku, po ozvati sa mi ho vsak obratom zaslali aspon v elektronickej forme.

Celkovo: na zaklade tohto nakupu (umyvacka Bosch) spolahliva firma s dobrymi cenami

Dobrý den pane Marku,

děkuji za udělenou recenzi anákup Bosch myčky. Skutečně máme nyní výpadek možnosti zajistit montáže v Bratislavě, avšak již by mělo být během pár dní vše vyřešeno.

Je totiž třeba, aby montáž zajišťoval zaměstnanec, který je proškolen a má dostatečné zkušenosti s montážemi.

Ještě jednou děkuji za skvělé hodnocení a případné doporučení,

Slavomir

Pridané: 24. júna 2016

• Komunikácia, rýchlosť dodania

Rozhodne doporučujem

Dobrý den,

děkuji za recenzi a doporučení. Snažíme se aby komunikace byla skutečně co nejlepší, naši obchodníci jsou dostupní 7 dní v týdnu do 23°°hod,

těšíme se na Váš další nákup

Alča

Pridané: 24. júna 2016

• Nákup z domu, cena.

Odporúčam

Dobrý den,

děkuji za Vaši recenzi a nákup chladničky AEG. Jsme rádi, že nás doporučujete a těším se na Váš další nákup,

M.E.

Pridané: 20. júna 2016

• Komunikácia s obchodom úplne
  • Ústretovosť
  • Ceny super

Komunikácia s obchodom úplne super nakoľko som tovar surne potrebovala prišiel ešte skôr ako bolo dohodnuté MAXIMALNÁ SPOKOJNOSŤ....

Dobrý den,

děkuji za Vaši recenzi. Jsme tu pro Vás denně i o víkendech do 23 hod, takže jsme schopni reagovat a komunikovat orpavdu velmi rychle. Děkujeme tedy az pochvalu a jsme rádi, že jste spokojena,

hezký den, Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

Pridané: 19. júna 2016

• Rychle dodanie,vyborna komunikacia,pri vacsej objednavke daju este zlavu. Odporucam.

Dobrý den,

děkujeme za Vaši recenzi. Vestavnou troubu Bosch, kterou jste objednala máme vystavenu i na našich studích, pokud byste potřebovala poradit s funkcemi , neváhejte mi napsat. Děkuji, hezký den, Michal Jesika Vstavanespotrebice.sk

Roman

Pridané: 19. júna 2016

• Poradenstvo,
  • rýchlosť,
  • ochota,

Pri komunikácii maximálna ochota a ústretovosť. Poradia, vysvetlia A hlavne neviem ako u iných výrobkov no tie ktoré som objednával ja boli určené aj na náš trh dokonca som overoval cez Siemens. Pretože ostatné obchody ponúkaju často krát tovar z PL určený aj pre ich trh...
Spať k tomuto obchodu som veľmi spokojný najprv som vytelefonoval čo som potreboval vedieť a ochotne mi zodpovedali všetky otázky a vzápätí som vyhotovil objednávku a v priebehu hodinky mi volali že na druhý deň prinesú a aj sa tak stalo. Všetko v poriadku.

Dobrý den Romane,

děkuji za recenzi. Skutečně veškeré výrobky které nabízíme jsou od uatorizovaného zastoupení značek například Siemens, Bosch, Miele, AEG, Electrolux atd. Můžete se tedy spolehnout na dodání zcela nového výrobku a v případě potřeby i na bezproblémový servis u Vás doma. Hezký den Michal Jesika Vstavanespotrebice.sk

Daniela

Pridané: 18. júna 2016

Objednany model uz na sklade nemali, ihned ma kontaktovali s ponukou nahrady. Bol to novsi model, drahsi, ale dali mi zlavu.

Dobrý den,

děkuji za recenzi. Bosch nyní spustil novou řadu drobných spotřebičů, včetně právě objednaného kráječe. Jsem rád, že jste s nákupem spokojena, hezký den Michal Jesika, Vstavanespotrebice.sk

Peter

Pridané: 17. júna 2016

• Rychla a bezproblemova komunikacia a pocas vikendov...
  • Ziadne slabiny!

100% spolahlivost, rychla komunikacia, mozny pozarucny servis...

Dobrý den,

děkujeme za recenzi. Jsme pro Vás online i o víkendech a to do 23 hod, Snažíme se aby každý, kdo se s námi chce poradit s výběrem spotřebičů dostal svou odpověď skutečně co nejdříve. Těšíme se na případný další nákup Michal Jesika Vstavanespotrebice.sk