• vše proběhlo hladce, komunikace po objednávce i dodávka, děkuji eva

• Vše proběhlo OK!

• Rychla komunikace a ochota pri reseni zadrhelu u dodavatele.

Přehledný e-shop, dobré ceny, vše k naprosté spokojenosti.

Velmi rychlé dodání, skvělá komunikace

• Moje zakázka byla vyřízená prakticky obratem, byl jsem příjemně překvapen.

• spolehlivé a v porovnání s jinými levné

• Rychlost

Objednala jsem, a hned ten den mi bylo zboží expedováno. Což je super a jsem spokojena.

Super cena

• Dobrá komunikace s obchodem
    • Píšou -li na stránkách, že zboži je skladem a k odeslání do 3 dnů, pak to nemusí být vždy pravda neboť čekám déle než týden kvůli tomu, že boží skladem nemají a čekají na dodavatele. Raději si to před potvrzením objednávky osobně ověřte.

Dávám 3 body z 5 za široký výběr výrobků a celkem dobrou komunikaci obchodu se zákazníkem tehdy, když se začínáte vyptávat kde vznikl problém s nedodáním zboží. Nic proti prodejci nemám a chápu, že se taková událost může stát běžně. Jen bych si pohlídal své internetové stránky e-shopu a vždy je včas aktualizoval aby nabídka byla zrovna aktuální a pravdivá v tom, zda je výrobek nyní skladem nebo ne.

• Po objednávce, mi druhý den volal pán, že kalhoty už nejsou na skladě a nic jiného podobného mi nenabídne, takže objednávku ruší. Nestihl jsem říct skoro ani popel. Přístup jaký se často nevidí. Tak snad když něco nemám, tak to neprodávám. někde se stala chyba.

Reakcia obchodu VodaHory

Dobrý den

U vámi objednaného zboží byla deklarována dostupnost "na dotaz". Místo dotazu jste rovnou objednal. Proto jsme vám volali a nabídli aktuální variantu zboží, o kterou jste, vzhledek k vyšší ceně neměl zájem - proto byla objednávka po vzájemné dohodě zrušena. Myslíl, že jsme si řekli mnohem víc než jen "popel".

U všeho zboží uvádíme aktuální dostupnost - myslím, že víc pro to už udělat nemůžeme...

Petr - VodaHory.cz

• Rychly, spolehlivy, ochotny

Bez problémů, rychlé ochotné jednání.

• Rychlost, přesnost,

• Rýchlosť

• Velmi rychlé doručení zásilky. (dva dny)

• dobrá komunikace, spolehlivost

• Rychlé doručení

s mírným zpožděním, ale OK.

• nereaguju na objednavku

vytvroril som objednavku na ktoru vobec nereagovali, a na druhy den zmizol ponukany tovar z ponuky.